خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

نامه 13 هزار استاد دانشگاه درباره وعده صادق تسنیم


نامه 13 هزار استاد دانشگاه درباره وعده صادق

بیش از ۱۳ هزار استاد دانشگاه در نامه‌ای به مردم ایران نکاتی را درباره عملیات وعده صادق تبیین کردند.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، 13 هزار و 245 نفر از اساتید دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای به ملت شریف ایران ابعاد عملیات وعده صادق را تبیین کرده و خواستار پاسخ سریع، کوبنده و قاطع به هرگونه دهن کجی و اقدام مذبوحانه احتمالی رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی شدند.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران!

سلام علیکم، بماصبرتم و نعم عقبی الدار

درود خدا بر شما ملت عزیز و شرافتمند که این روزها نتیجه سالها مقاومت انقلابی خویش را در ذلت و تحقیر سرسخت‌ترین دشمنان خود، رژیم کودک‌کش صهیونیستی، مشاهده کرده و از اعماق دل خرسند گردیدید. درود بی پایان بر سپاه، ارتش و نیروهای مسلح انقلابی کشورمان که با طراحی دقیق و اجرای عملیات «وعده صادق» توهم گنبدنشینان آهنین و سیستم‌های دفاعی چند لایه را برملا ساخت.

اینک سران رژیم که خود را ناتوان از پاسخ دیده و به رغم همه تهدیدات، مانند اربابان خویش در عملیات سپاه اسلام به پایگاه عین الاسد، هیچ غلطی نتوانستند بکنند به فکر فریب افکار عمومی افتاده و تلاش می‌کنند با پنهان سازی میزان خسارت‌ها و تلفات خویش، از ذلت و تحقیر خویش کاسته و این عملیات را فاقد ارزش‌های راهبردی جلوه داده و یا با دست زدن به اقدامات مذبوحانه سعی در کاهش شیرینی آن دارند.

این در حالیست که مردم شریف ایران، ملت‌های مسلمان منطقه و کلیه انسان‌های آزاده جهان به ارزش‌های این عملیات فوق‌العاده مهم و راهبردی واقف بوده و می‌دانند که با این عملیات آسیب پذیری سامانه‌های دفاعی رژیم صهیونیستی از گنبد آهنین، فلاخن داوود، پیکان و سایر سامانه‌های آمریکایی و اروپایی به شکل کاملا عملیاتی مشخص شد و متقابلا سپاه اسلام توانست طی یک عملیات ترکیبی و با شلیک مستقیم موشک‌های خود از داخل خاک ایران توان بالای عملیاتی-اطلاعاتی خویش را در معرض دید جهانیان قرار دهد.

ما جمعی از اساتید دانشگاه‌های کشور ضمن تقدیر و تشکر از بصیرت و بیداری مردم عزیز، دوراندیشی و تدابیر حکمیانه فرماندهی معظم کل قوا، سپاه عزت آفرین اسلام و کلیه نیروهای مسلح کشورمان که این عملیات دارای دستاوردها و پیامدهای بسیار ارزنده ای در سطح راهبردی و تاکتیکی به شرح زیر می باشد:

1) تغییر عینی تصور غلط آسیب ناپذیر سامانه‌های دفاعی رژیم صهیونیستی که از گنبد آهنین، فلاخن داوود و پیکان شروع و تا دوازده سامانه ساخته کشورهای غربی از فضای این رژیم حفاظت کرده و تصویر غیرواقعی از امکان حمله به آن ایجاد کرده بود، همچنین تبیین عملی انتقام سخت به شکل محکم، قاطعانه و افتخار آمیز در شرایطی که تکرار این واژه و عدم تعبیر آن در فضای حقیقی سبب شده بود تا از منظر برخی از دوستان و دشمنان نظام اسلامی مفهوم انضمامی آن کمرنگ شود.

2) شکست قاطع و آنی دشمنان انقلاب اسلامی بویژه آمریکا در جنگ اراده و ناتوانی غرب از منصرف کردن ایران اسلامی با زبان تهدید، تطمیع در تنبیه رژیم منحوس صهیونیستی به شکل مستقیم و از داخل خاک ایران.

3) اثبات توانایی بالای عملیاتی، اطلاعاتی، هماهنگ سازی در طراحی، اجرای دقیق، بی نقص و شجاعانه یک عملیات آشکار و در معرض دید جهان.

4) افزایش توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران، کمک به صلح و امنیت منطقه و جهان وآشکارشدن پای بندی سپاه اسلام و جبهه مقاومت به موازین اخلاقی و حقوق بشری در عین برخورداری از قدرت و اقتدار.

5) شکست تفکر انفعالی مرعوبین غربزده که تحت عناوین جنگ جهانی سوم، خطر بمب اتم و فروپاشی اقتصادی به هراس افکنی و ارائه تصویری هیولایی از رژیم صهیونیستی پرداخته و تفسیر عملی و عینی مفاهیم قدرت و اقتدار در ادبیات نوین سیاسی و نظامی که در قالب توان کشورها برای تحقق اهداف و برنامه بروز یافته و دارندگان آن را معرفی نمود.

6) تقویت روحیه و انگیزه دلیرمردان جبهه مقاومت و رزمندگان گروه‌های جهادی حماس، عزالدین قسام، حزب الله، انصارالله، حشدالشعبی و... که در حال حاضر مشغول نبرد میدانی با اشغالگران قدس هستند و خشنودی عمیق و قلبی مردم جهان، مسلمانان منطقه بویژه مظلومان فلسطین و غزه که قریب 200 روز تحمل بمب و موشک، قحطی و جنایت، شادی بر لبان آنها نقش بست.

7) افزایش انسجام ملی و همبستگی اجتماعی داخل کشور با تشدید غرور ملی و ارتقاء سطح محبوبیت جمهوری اسلامی و رهبر مقتدر آن در افکار عمومی جهان بویژه مردم تحت ستم منطقه که نسبت به عملکرد رهبران خویش شرمنده و رنجیده خاطر می باشند.

8) تغییر قاعده جنگ و معادله قدرت به نفع جمهوری اسلامی ایران که اعلام می دارد از این پس هر گونه تجاوز و تعرض به خاک، پایگاه، منافع و شخصیت های کشورمان را مستقیم پاسخ خواهد داد.

9) افزایش ضریب امنیتی و صلح منطقه با تعریف معادله تنبیه متجاوز بدون اجازه نهادهای متولی صلح جهانی به ویژه شورای امنیت و کاهش صددرصدی تهدیدات فیزیکی از سوی کشورهای معاند و مخالف نظام اسلامی که دارای سامانه های دفاعی چندلایه و حمایت های بی دریغ غرب نیستند و صدور پیام آشکار به همه دشمنان ملت ایران مبنی بر خط قرمز بودن تعرض به خاک ایران و عملی شدن تهدیدات مسئولان نظام اسلامی، اصلاح اشتباه محاسباتی دشمن در برآورد غلط از توان دفاعی خود که سبب بروز ناامنی و تهدید صلح در منطقه می گردید.

10) پرده برداری آشکار و علنی از وابستگی نظامی و دفاعی رژیم صهیونیستی به غرب و آمریکا و ناتوانی راهبردی و تاکتیکی کشورهای حامی این رژیم در دفاع از آن.

در خاتمه یادآور می شویم رژیم منحوس صهیونیستی به دستور اربابان خویش تلاش خواهد نمود تا با عملیات روانی و اقدامات ایذایی اجازه ندهد افکار عمومی دنیا به ضعف نظامی ارتش جنایتکار خود و توان راهبردی و تاکتیکی سپاه اسلام پی ببرد، لذا موکداً انتظار می رود:

1. هرگونه دهن کجی و اقدام مذبوحانه احتمالی دشمن با سرعت، کوبنده و قاطع پاسخ داده شود تا از این پس جسارتی به ساحت ملت شریف ایران، خاک عزیزمان ایران و منافع و شهروندان ایرانی صورت نگیرد.

2. ناکام سازی عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن که در قالب جنگ شناختی تلاش می‌کند تا شکست خود و عظمت توان نظامی ایران اسلامی را کمرنگ سازد با روایت به موقع و فعالیتهای رسانه‌ای متراکم دنبال شود.

3. روند پیگیرهای حقوقی در اثبات متجاوز بودن رژیم صهیونیستی بویژه اقدام علیه کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه همچنان در مجامع بین المللی ادامه یابد.

4. روند افزایشی قدرت دفاعی و موشکی کشورمان بدون هیچ محدودیتی و با تمام توان ادامه یافته تا در پرتو بازدارندگی آن شاهد صلح جهانی و امنیت پایدار کره خاکی باشیم.

5. همچنین از هیچ گونه تلاش برای خاتمه دادن به درد و رنج مردم مظلوم غزه فروگذار نکرده و شریان های حیاتی رژیم صهیونیستی را با همکاری دولت های منطقه قطع نمایند.

6. اساتید گرامی در راستای آگاه سازی افکار عمومی نسبت به پیامدهای مثبت این عملیات بیش از پیش در جهاد تبیین کوشیده و نقش زینبی خویش را در ادامه کار حسینیان ایفاء نمایند. «ان شاء الله»

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از تشدید سامانه بارشی در روزهای آینده برای استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، مناطق مرکزی و شرقی فارس خبر داد.

۱ هفته پیش

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

بیشتر...