ورزش سه‌ |
۴ هفته پیش

شاید آخرین عکس های زکی پور در سپاهان ورزش سه

شاید آخرین عکس‌های زکی‌پور در سپاهان

مدافع چپ سپاهان در آخرین بازی فصل خود مقابل گل‌گهر سیرجان قرار گرفت و در فینال حذفی حضور ندارد.

شاید آخرین عکس‌های زکی‌پور در سپاهان

به گزارش "ورزش سه"، میلاد زکی‌پور در دیدار نیمه نهایی جام حذفی همه کار برای خروج تیمش از شوک ناگهانی و زودهنگام مقابل گل‌گهر انجام داد تا بتوانند نتیجه را جبران کنند و به بازی برگردند که تلاش او در نیمه اول بارها دروازه سیرجانی‌ها را به خطر انداخت و در نیمه دوم منجر به گل صعودشان به فینال شد.

مدافع چپسپاهاندر کنار اینکه بارها از حملات گل‌گهر جلوگیری کرد و نمایش کم‌نقصی در فاز دفاعی داشت، فرارهای سریع و خطرناکی هم از کنار زمین انجام داد که اگر دقت بیشتر هم‌تیمی‌هایش بود، می‌توانستند در همان نیمه نخست کار حریف‌شان را تمام کنند و استرس کمتری بکشند.

زکی‌پور در نیمه اول دو بار با فرارهای عالی از سمت چپ زمین و ارسال‌های دقیق، توپ را برای رامین رضاییان و رضا شکاری فرستاد که این دو بازیکن نتوانستند از موقعیت‌های به دست آمده در مقابل محوطه 6 قدم گل‌گهر استفاده کنند و ضربات آنها به بیرون رفت.

2044634

مدافع چپ سپاهان در لحظات پایانی نیمه اول هم توپ دفع شده به پشت محوطه جریمه را با یک کنترل عالی در اختیار گرفت و شلیک دیدنی به سمت دروازه گل‌گهر زد که شوت روی پای او را اخباری به کرنر فرستاد و نگذاشت زکی‌پور گلزنی کند.

در دقیقه 66 بالاخره تاثیرگذاری زکی‌پور بیشتر از همیشه به چشم آمد و ارسال تماشایی او از سمت چپ میانه زمین و خروج اشتباه اخباری را هادی محمدی با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا سپاهان با همین گل به فینال جام حذفی برسد.

اما زکی‌پور در شرایطی که یک پاس گل داد و موقعیت‌های خطرناکی مقابل گل‌گهر ایجاد کرد، با کارت قرمز مواجه شد تا احتمالا آخرین نمایش او در لباس سپاهان به این شکل پایان پیدا کند.

زکی‌پور در شرایطی استادیوم نقش جهان را پس از این بازی پرماجرا ترک کرد که با توجه به محرومیتش از فینال جام حذفی و به‌خاطر عدم تمدید قراردادش از سوی باشگاه سپاهان، حالا می‌تواند به راحتی با تیم بعدی خود مذاکره کند و بعید نیست دوباره به پایتخت برگردد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دقایقی پس اعلام حضور مهند علی در تبریز، باشگاه تراکتور رسما انتقال این بازیکن عراقی به تیمش را اعلام کرد.

5 ساعت پیش

کاربران ایرانی‌ به صفحه باشگاه اینتر پس از حذف ویدئوی معارفه مهدی طارمی که در آن از اسم PERSIAN GULF (خلیج فارس) استفاده شده بود هجوم بردند.

18 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره، اغوا و عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند، از باشگاه تراکتور شکایت می‌کند.

17 ساعت پیش

الهیار صیادمنش تصویر جدیدی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است.

9 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس به دلیل مذاکره، اغوا و عقد قرارداد با علیرضا بیرانوند، از باشگاه تراکتور شکایت می‌کند.

17 ساعت پیش

پرسپولیس در جذب بازیکنان داخلی موفق عمل نکرده و قصد دارد چند بازیکن خارجی بخرد اما با محدودیت در تعداد خرید نفرات خارجی روبرو است.

11 ساعت پیش

بازیکن مراکشی پرسپولیس به پیوستنش به پرسپولیس واکنش نشان داد.

6 ساعت پیش

شماره 10 رئال مادرید یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد.

1 ساعت پیش

باشگاه استقلال برای حضور فلاح باید مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن را پرداخت کند.

4 ساعت پیش

بیشتر...