خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

موکب سومین حرم اهل بیت آماده ارائه خدمت به زوار امام رئوف اخبار فارس اخبار استانها تسنیم Tasnim


موکب سومین حرم اهل‌بیت(ع) آماده ارائه خدمت به زوار امام رئوف

مسئول موکب سومین حرم اهل‌بیت احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع) گفت: این قرارگاه خدمات‌رسانی با غرفه‌های مختلف شامل اطعام و پذیرایی، پخت و توزیع نان، اسکان زوار و ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی در مشهد مقدس برپا شد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز شیراز، شاهرخ صبوری اظهار داشت: موکب بزرگ سومین حرم اهل بیت (ع) با غرفه‌های مختلف شامل اطعام و پذیرایی، پخت و توزیع نان، اسکان زوار، ارائه خدمات بهداشتی، خدمات پزشکی، حمام و ... از شنبه دوم مهرماه تا سه‌شنبه در خدمت زوار امام رئوف در مشهد مقدس خواهد بود. 

وی در این باره اظهار داشت: امسال برای خدمت به زائرین بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مشهد مقدس همزمان با دهه آخر صفر، از سوی استاندار فارس و معاون گردشگری و زیارتی وی تدابیری اندیشیده شد تا موکبی از استان فارس در مشهد مستقر شود. 

مسئول موکب سومین حرم اهل‌بیت احمدبن‌موسی شاهچراغ(ع) ادامه داد: نیرو‌های مردمی، هیئات مذهبی، بخش‌های فرهنگی فارس و شهرداری شیراز نیز در این راه کمک کردند تا امسال این موکب برای خدمت‌رسانی به زوار فراهم شود. 

دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر استان فارس، افزود: به جهت تسریع در خدمت‌رسانی و یکپارچگی موکب‌های فارس، با هماهنگی مسئولین و ستاد بحران استان موفق شدیم در محل اصلی ستاد مرکزی در بلوار امام رضا، موکب سومین حرم را مستقر کرده و در غرفه‌های مسیر عبور زوار به ارائه خدمات بپردازیم. 

صبوری، با بیان اینکه غرفه‌های استان فارس به نام امام زادگان فارس و شیراز از جمله حضرت علی‌بن حمزه، سید میر محمد، سید علاء‌الدین حسین و دیگر امام‌زادگان واجب‌التعظیم مزین شده است، گفت: این نام‌گذاری منجر به معرفی امام زادگان فارس در کنار آداب و رسوم و فرهنگ فارس به مردم سراسر کشور خواهد شد. 

آغاز طرح ویژه جابجایی زائران حرم امام رضا (ع) از فردا
پوشش برنامه‌های سالروز شهادت امام رضا(ع) توسط 46 رسانه داخلی و خارجی
زائران امام رضا(ع) از سامانه نماد در جریان ظرفیت خالی واحدهای اقامتی قرار بگیرند
تمهیدات اورژانس برای ارائه خدمات درمانی به زائران امام رضا(ع)

وی با اشاره به اعزام 100 خادم زن و مرد برای خدمت در این موکب‌ها اظهار کرد:این خدام ساعت 15 امروز با سه دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام می‌شوند، ضمن اینکه اقلام و امکانات مورد نیاز موکب‌ها نیز از روز گذشته با 6 دستگاه تریلر در حال ارسال است. 

صبوری افزود: خدمت‌رسانی این موکب از شنبه آغاز خواهد شد تا سه‌شنبه همزمان با شهادت امام رئوف (ع) ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/424#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اهواز- فراخوان اولویت‌های پژوهشی آموزش و پرورش استان خوزستان، ویژه پژوهشگران، فرهنگیان و اساتید دانشگاه‌ها منتشر شد.

5 ساعت پیش

علی کریمی به‌دلیل هم‌صدایی با دشمن و «تشویق به اغتشاش» تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

6 ساعت پیش

جایزه نوبل فیزیک ۲۰۲۲ به آلن اسپکت، جان اف کلاسر و آنتون زیلینگر برای انجام آزمایش‌ها با فوتون‌های درهم‌تنیده، اثبات نقض نابرابری‌های بل و علم اطلاعات کوانتومی پیشگامانه اعطا شد.

6 ساعت پیش

بهشهر - مراسم اربعین تدفین پیکر مطهر شهید مدافع حرم «رحیم کابلی» پنجشنبه در بهشهر برگزار می‌شود.

5 ساعت پیش

با کاهش شاخص کل بازار بورس برای امروز ۱۲ مهر ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون۲۹۴هزار و۹۳۴ تومان رسید.

6 ساعت پیش

ساری - مدیرکل زندان‌های مازندران از رهایی ۱۵ محکوم به قصاص نفس از چوبه دار خبر داد.

5 ساعت پیش

ساری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: 2 روستا از مازندران در هشتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب درخشیدند.

5 ساعت پیش

بعد از فرمان رهبر انقلاب در مورد تمیز قائل شدن جوانان و نوجوانانی که بر اثر هیجان ناشی از ملاحظه یک برنامه اینترنتی به خیابان می‌آیند و تاکید رییس قوه قضاییه در مورد رسیدگی فوری به وضعیت افراد بازداشتی، ۴۰۰ نفر از زندانی‌های اغتشاشات اخیر آزاد شدند.

5 ساعت پیش

محمدمهدی اسماعیلی در سالن سینمایی وزارت ارشاد با اشاره به دیدار اخیرش با هنرمندان پیشکسوت تأکید کرد که هنرمندان از اجحافی که در حق آنان شده و صدای آنان به جایی نرسیده گله داشتند.

5 ساعت پیش

بیشتر...