خودروتک |
4 روز پیش

فاصله سپاهان پرسپولیس امتیاز است

فاصله سپاهان و پرسپولیس ۳ امتیاز است!

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: برای ذوب‌آهن زشت است که بگوییم خوشبختانه سایپا گل خورد و یا باخت چون این تیم باید به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا فکر کند.

به گزارش فارس، حسین چرخابی درخصوص شکست تیمفوتبالذوب‌آهناصفهانمقابلنساجیاظهار داشت: در ابتدا باید به این نکته اشاره کنم که داور این مسابقه یکی از ۱۰ داور برتر فوتبال دنیا بود. متاسفانه در فوتبال ما مُد شده همه فقط صحبت از داوری می‌کنند اما در اینبازیهر دو تیم نتوانستند به بحث داوری ورود کنند.

وی افزود:ذوب آهناز روز اول دچار یک مشکل بود که نتوانست آن را حل کند و به همین خاطر راه را کاملا اشتباه رفت. دفاع تیمی، خطی و انفرادی ذوب‌آهن در حد لیگ یک هم نبود و این مشکل از روز اول مسابقات هم وجود داشت ضمن اینکه اگر حتی یک تیم بسیار خوب بازی کند و خوب هم موقعیت بسازد اما به گل نرسد، نباید آن را به پای شانس گذاشت. من به شانس اعتقادی ندارم چرا که به عنوان مثال در موقعیتی که بازیکن توپ را به تیرک یا بیرون می‌زند اگر کمی دقت داشته باشد می‌تواند آن را وارد دروازه کند. امروز فوتبال یک مبحث علمی است که روی هر حرکت در آن حساب باز می‌کنند.

کارشناس اصفهانی فوتبال کشورمان با اشاره به اینکه ذوب‌آهن یک بازی ۶ امتیازی را واگذار کرد، گفت: اینکه ذوب‌آهن در این بازی شکست می‌خورد و خوشحال می‌شود که سایپا دقیقه ۹۱ گل خورده، اصلا خوب نیست. برای ذوب‌آهن زشت است که بگوییم خوشبختانهسایپاگل خورد! این تیم باید به سهمیهلیگ قهرمانان آسیافکر کند نه اینکه خوشحال باشد یک تیم دیگر شکست خورده و موقعیتش درجدولحفظ شده است.

چرخابی تصریح کرد: ذوب‌آهن عملکرد ضعیفی دارد. از روز اول در یارگیری هم ضعیف کار کردند. تغییرات زیاد در سطح مدیریت و کادرفنی یک مشکل اساسی است. نباید مدام از داوری و بدشانسی صحبت کرد. من به عنوان فردی که عمرم را در فوتبال گذاشتم و تجربه‌ دارم می‌گویم؛ آقایان بعد از اتمام مسابقات و ان‌شاالله بقا در لیگ برتر، بروید از الف تا ی را بررسی و ایرادات کار را رفع کنید تا برای فصل تیمی ببندید که نگرانی دور شدن از کورس سهمیه را داشته باشد نه اینکه برای بقا تا روز آخر دست و پا بزند.

کارشناس فوتبال در خصوص وضعیت سپاهان پس از کنار رفتن از جام حذفی گفت: شاید سپاهان بعدا متوجه شود کهجام حذفیرا به راحتی از دست داد. برای حضور درلیگ قهرمانانآسیا، قهرمانی در لیگ و جام حذفی فرقی با هم ندارند چون هر دو تیم سهمیه مستقیم مرحله گروهی را به دست می‌آورند بنابراین سپاهان الان به چیزی جز قهرمانی درلیگ برتر نباید فکر کند. چون اگر در لیگ نایب قهرمان شود، با توجه به حذفپرسپولیسدر جام حذفی، سپاهان در کنار تیم سوم لیگ باید در مرحله‌ پلی‌آف بازی کند. در این مرحله هم ممکن است به عنوان مثال یک اماراتی با خرید چندین بازیکن طراز اول خودش را تقویت کند و به این ترتیب تیم ایرانی که یکسال با هزاران تلاش نایب قهرمان لیگ شده، با یک بازی کنار برود. 

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: یک پیشنهاد هم برایفدراسیون فوتبالو برگزار کنندگان مسابقات دارم. بهتر استفصل آیندهمسابقات جام حذفی از مرحله یک چهارم نهایی یا حداقل نیمه‌نهایی به صورترفت و برگشتانجام شود چون شانس قرعه‌کشی و بازی در خانه خیلی مهم است و می‌تواند به تیم‌ها برای صعود کمک کند.

وی افزود: سپاهان باید فقط برای قهرمانی تلاش کند و البته منتظر باخت پرسپولیس باشد. چون تفاضل پرسپولیس بهتر شده بنابراین اختلاف دو تیم را باید ۳ امتیاز بدانیم، نه دو امتیاز. هر دو تیم در دو هفته باقی مانده، دو بازی سخت را پیش رو دارند. سپاهان باید به مصاف ذوب‌آهن برود که در واقع یکی از سخت‌ترین بازی‌های تاریخ فوتبال اصفهان است و بعد از آن هم در آزادی بااستقلالبازی دارد.

چرخابی با اشاره به بازی‌های باقی مانده پرسپولیس، گفت: تراکتور برای کسب سهمیه شانس دارد و در این کورس می‌جنگد. پیکان هم با مهدی تارتار که بهترین مربیایراناست مقابل هیچ تیمی کوتاه نیامده و نتایج خوبی گرفته، این تیم هم برای رسیدن به سهمیه شانس دارد. در مجموع روی کاغذ شانس پرسپولیس بیشتر است اما باید منتظر ماند و دید که در مترهای پایانی این ماراتن چه اتفاقی می‌افتد.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

2 روز پیش

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

2 روز پیش

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

2 روز پیش

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

2 روز پیش

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

2 روز پیش

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

2 روز پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

2 روز پیش

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

2 روز پیش

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

2 روز پیش

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

2 روز پیش

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

2 روز پیش

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

2 روز پیش

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

2 روز پیش

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

2 روز پیش

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

2 روز پیش

بیشتر...