اکونا پرس |
2 ماه پیش

اختصاص بودجه ۱۴۰۲ براساس اولویت نیاز شهروندان

اختصاص بودجه ۱۴۰۲ براساس اولویت نیاز شهروندان

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه فعالیت های مدیریت شهری در این دوره مردم محور است، گفت: بودجه ۱۴۰۲ براساس اولویت نیازهای مردمی صورت خواهد گرفت و کارشناسان مربوط باید در این راستا نیازسنجی کنند.

اختصاص بودجه ۱۴۰۲ براساس اولویت نیاز شهروندان
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه۲۲، وحیدرضا محمدی در نشست کمیتهدرآمداین منطقه اظهار داشت: اینکه درآمدهای شهر به سمت پایدار شدن رفته گام بلندی در زمینه کسب درآمدهای شهری برداشته شده است.

وی افزود: در سال جاری مدیریت شهری منطقه اولویت ها را در اجرای پروژه های نیمه تمام گذاشته است و پروژه جدیدی را برای شهر تعریف نکرده است تا اجرای پروژه های نیمه کاره از گذشته سرعت گیرد.

محمدی ادامه داد: پروژه راهسازی خروجیبزرگراهشهیدهمدانی به بلوار گلها و کاج، زیرگذر بلوار کوهک وجادهسازی از جمله پروژه های عمرانی به شمار می رود که از سالیان گذشته کلنگ زنی شده اما به دلایلی به مرحله اجرا نرسیده است که در این دوره مدیریت شهری این پروژه های رویزمینمانده در دستور کار قرار گرفته و شاهد پیشرفت بالای آن هستیم.

شهردار منطقه ۲۲ تصریح کرد: برای اینکهبودجهسال آینده نیز در راستایخدمات رسانیمطلوب تر به شهروندان قرار گیرد، کارشناسان این حوزه باید در راستای اولویت ها و نیاز سنجی شهروندان پایش و مورد ارزیابی قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: در شهرک الهیه غرب در ۶ سال اخیر تنها ۵ معبر آن مورد عملیات آسفالت ریزی قرار گرفته و در یک سال اخیر در ۱۲ معبر عملیات آسفالت ریزی به اجرا در آمده است و مورد رضایت شهروندان این محله قرار گرفته که نشان از اولویت بندی نیازهای مردمی در مدیریت شهری است.

شهردار منطقه ۲۱ از پخش ۱۳۵۰۰ تن آسفالت در سطح این منطقه در قالب اجرای طرح یک هفته ای خدمت (مضاعف) خبر داد.

شهردار منطقه 22 با اشاره به اینکه یکی از اولویت های این دوره مدیریت شهری محقق شدن حقوق مکتسبه باهدف تسریع در اجرای…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اولاف شولتس، صدراعظم آلمان برنامه‌های دولتش برای خرید جنگنده‌های آمریکایی اف-۳۵ (F-۳۵) را تایید کرد که بخشی از تقویت ارتش این کشور است. شولتس در مطلبی برای مجله آمریکایی فارین افرز (Foreign Affairs)، نوشت که آلمان به تعهدات خود در این زمینه در ناتو از جمله خرید جنگنده‌های اف-۳۵ با قابلیت دوگانه ادامه می‌دهد.

6 ساعت پیش

در صورتی که باشگاه استقلال نتواند در روزهای آینده مطالبات سرمربی ایتالیایی پیشین خود را پرداخت کند با خطر کسر امتیاز مواجه می‌شود.

8 ساعت پیش

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه القای ناامنی پروژه جدید دشمن علیه نظام است، گفت: دانشگاه ها می توانند با استفاده از ظرفیت ها برای رفع مشکلات راهکار ارائه دهند.

7 ساعت پیش

کمبود عرضه در بازار خودرو دوباره سیر صعودی قیمت‌ها را آغاز کرد و از آن بدتر بازار را به دست واسطه ها انداخته است. طی یک ماه اخیر که نوسانات شدید آغاز شده، میزان افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نیز نزدیک به یکدیگر است، گویی شیب نمودار تغییر قیمت محصولات هر دو خودروساز داخلی در یک رقابت داغ به سمت صعودی شدن می‌رود.

8 ساعت پیش

دیدار ژاپن و کرواسی در جام جهانی ۲۰۲۲ با تساوی یک بر یک به پایان رسید و کار به ضربات پنالتی کشیده شد. در این مرحله دروازه‌بان کروات‌ها خوش درخشید و با مهار ۳ پنالتی حریف زمینه‌ساز صعود تیمش به یک‌چهارم نهایی شد.

6 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند گُلر پر حاشیه این روزای فوتبال که هر چند روز با موضوعی بولد میشه اینبار عکسای خارجی طورش با اکرم بانو مورد توجه قرار گرفت.

8 ساعت پیش

بارش رحمت الهی از روز گذشته در شهر تهران شروع شده و امروز نیز اکثر مناطق شمالی و غربی شهر شاهد بارش برف پاییزی هستند.

8 ساعت پیش

قوه قضائیه اعلام کرد: برای رعایت جنبه‌های اسلامی، اخلاقی و انسانی، یک سالن برای اسکان موقت خانواده بازداشتی‌های اخیر زیر پل اوین، احداث خواهد کرد.

7 ساعت پیش

وزیر صمت ضمن بیان اینکه حرکت نرخ ارز بازار آزاد به سمت ۳۶ هزار تومان کاذب بوده و چیزی جز عملیات روانی نیست، گفت: در نظر داریم تا به قشر وسیعی از مردم کارت اعتباری برای خرید بدهیم.

8 ساعت پیش

بیشتر...