گفت شنود اون ول نمی کنه خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: برخی از روزنامه‌های زنجیره‌ای تحت مدیریت مدعیان اصلاحات، پیشنهاد مذاکره مستقیم با آمریکا را مطرح کرده‌اند!

گفتم: مذاکره درباره چی؟ آمریکا با صراحت اعلام کرده است که خواستار مذاکره برای محدود کردن صنعت موشکی ایران، مقابله با حضور منطقه‌ای کشورمان و تن دادن به چند شرط ذلت‌بار دیگر است. کجای این پیشنهاد به نفع کشورمان است؟!

گفت: ‌ای عوام، کدام‌ یک از مواضع مدعیان اصلاحات و روزنامه‌های زنجیره‌ای با خواسته‌های آمریکا تفاوت داشته که حالا انتظار داری مواضع آنها را تکرار نکنند؟!

گفتم: ۸ سال با دیپلماسی التماسی آن‌همه باج به آمریکا دادند و فاجعه برجام را سر ملت آوار کردند کافی نبود که هنوز هم از همراهی با منافع دشمن دست بر نمی‌دارند.

گفت: دست خودشان نیست. آمریکا ولشان نمی‌کند!

گفتم: یارو با دوستش کنار رودخانه رفته بود که دید یک کیسه سیاه روی آب است، رفت که ببیند چیست! یک خرس بزرگ بود و محکم یارو را گرفت. دوستش فریاد زد کیسه را ول کن بیا. گفت؛ من ول کرده‌ام، اون ول نمی‌کنه!#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان از وجود چهار هزار و ٨٠٠ حلقه چاه غیر مجاز در استان کرمان خبر داد.

یک ربع پیش

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهدیشهر گفت: امسال ۶۰۰هزار اصله نهال در شهرستان مهدیشهر تولید و فصل پاییز بین مردم توزیع و با مشارکت آنان کاشته می شود.

یک ربع پیش

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی، مصیبت وارده به حجت‌الاسلام‌والمسلمین مومن از اساتید حوزه علمیه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری را به وی تسلیت گفتند.

یک ربع پیش

رزمی کاران کرمانی با کسب ۲۰ مدال رنگارنگ در مسابقات ووینام قهرمانی کشور خوش درخشیدند.

11 دقیقه پیش

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت : محدوده منطقه آزاد قصرشیرین هفت هزار هکتار است که در ابتدا در ۲ فاز واگذاری زمین به مرز‌های خسروی و پرویزخان آغاز خواهد شد.

یک ربع پیش

خادمان سفره خدا در خوزستان از آماده‌سازی و توزیع ۸۰۰ بسته لوازم تحریر کامل بین دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار خبر داد.

یک ربع پیش

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، از واریز معوقات رتبه بندی معلمانی که نسبت به احکام خود اعتراض داشتند با حقوق شهریورماه خبر داد.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی سنقر و کلیایی از کشف پنج کیلو و ۵۵ گرم ماده مخدر تریاک و یک قبضه سلاح گرم در این شهرستان خبر داد.

یک ربع پیش

مدیر بازار مشتقه بورس کالا گفت: کشاورزان با گواهی سپرده کالایی پسته بادامی می‌توانند محصول خود را بدون واسطه و محدودیت وارد انبار کنند و به فروش برسانند.

یک ربع پیش

بیشتر...