گفت شنود اون ول نمی کنه خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

گفت: برخی از روزنامه‌های زنجیره‌ای تحت مدیریت مدعیان اصلاحات، پیشنهاد مذاکره مستقیم با آمریکا را مطرح کرده‌اند!

گفتم: مذاکره درباره چی؟ آمریکا با صراحت اعلام کرده است که خواستار مذاکره برای محدود کردن صنعت موشکی ایران، مقابله با حضور منطقه‌ای کشورمان و تن دادن به چند شرط ذلت‌بار دیگر است. کجای این پیشنهاد به نفع کشورمان است؟!

گفت: ‌ای عوام، کدام‌ یک از مواضع مدعیان اصلاحات و روزنامه‌های زنجیره‌ای با خواسته‌های آمریکا تفاوت داشته که حالا انتظار داری مواضع آنها را تکرار نکنند؟!

گفتم: ۸ سال با دیپلماسی التماسی آن‌همه باج به آمریکا دادند و فاجعه برجام را سر ملت آوار کردند کافی نبود که هنوز هم از همراهی با منافع دشمن دست بر نمی‌دارند.

گفت: دست خودشان نیست. آمریکا ولشان نمی‌کند!

گفتم: یارو با دوستش کنار رودخانه رفته بود که دید یک کیسه سیاه روی آب است، رفت که ببیند چیست! یک خرس بزرگ بود و محکم یارو را گرفت. دوستش فریاد زد کیسه را ول کن بیا. گفت؛ من ول کرده‌ام، اون ول نمی‌کنه!#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گزارش هیئت مرتبط با سازمان جهانی بهداشت نشان می‌دهد خطر یک همه‌گیری جدید رو به فزونی است و جامعه بین‌المللی برای مواجهه با آن آماده نیست. 

یک ربع پیش

دبیر علمی جشنواره نقالی غدیر ضمن تاکید بر توجه ویژه به مخاطبان خارجی در هنر نقالی گفت: نقالی بستری برای انتقال فرهنگ ایرانی اسلامی به کشورهای هدف است.  

یک ربع پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیش از هزار و 60 میلیارد تومان  قیر رایگان برای محلات خاکی در نظر گرفته شده است، گفت: سهم استان البرز هزار و 800 تن بوده است.

یک ربع پیش

بتسلائل اسموتریچ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی طرحی را ارائه داده که عملا باعث نابودی اقتصاد کرانه باختری خواهد شد. این درحالی است که تشکیلات خودگردان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و در ماه جاری نیمی از حقوق ها را پرداخت خواهد کرد.

یک ربع پیش

وزیر ورزش و جوانان اعتقاد دارد استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی به فسادستیزی و کمتر شدن اشتباهات داوری کمک می‌کند.

یک ربع پیش

سعید جلیلی به اظهارات ظریف درباره برجام که در میزگرد سیاسی پزشکیان مطرح شده بود، واکنش نشان داد.

14 دقیقه پیش

رئیس کمیته روحانیون ستاد سعید جلیلی با بیان اینکه بایدن و نتانیاهو سعید جلیلی را برای خود و دنیای استکبار خطرآفرین می‌بینند گفت: سعید جلیلی ادامه دهنده راه شهید رئیسی خواهد بود.

یک ربع پیش

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما شاید نسبت به خیلی از کشورهای دیگر که در حوزه فناوری‌ها و تکنولوژی پیشرفته هستند در برداشت محصولات کشاورزی در هکتار اشکالات قابل توجهی داریم که باید اصلاح شود.

یک ربع پیش

دبیر فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای کشور گفت: اولین دوره مسابقات جهانی ورزش زورخانه‌ای با حضور 23 کشور و به میزبانی اصفهان برگزار خواهد شد.

یک ربع پیش

بیشتر...