بیتوته |
1 ماه پیش

بیوگرافی عکس های فاطمه مسعودی فرفاطمه مسعودی فر در جیران , فیلم های فاطمه مسعودی فر , عکس فاطمه مسعودی فر

فاطمه مسعودی فر بازیگر  

 

زندگی هنری و شخصی فاطمه مسعودی فر 

فاطمه مسعودی فریکی از بازیگران ایرانی است که در ابتدا در زمینه ی تئاتر و سپس در صدا و سیما به ایفای نقش پرداخته است. این چهره با حضور در فیلم "پوست" به شهرت رسیده است. در ادامه با بیوگرافی کامل این بازیگر آشنا می شویم.

چکیده ای از بیوگرافی فاطمه مسعودی فر

نام: فاطمه مسعودی فر

تاریخ تولد: نامشخص

محل تولد: تبریز

تحصیلات: فارغ التحصیل ادبیات انگلیسی

پیشه یا فعالیت: بازیگر

سالهای فعالیت : 1398 - تاکنون 

 

 فاطمه مسعودی فر بازیگر, بیوگرافی فاطمه مسعودی فر, عکس های فاطمه مسعودی فر

فاطمه مسعودی فر بازیگر موفق سینما 

 

بیوگرافی کامل فاطمه مسعودی فر

فاطمه مسعودی فریکی از بازیگران موفق در حرفه ی تئاتر و بازیگری است. وی فارغ التحصیل رشته ی ادبیات انگلیسی می باشد که اصالتا اهل تبریز است. فاطمه مسعودی فر در ابتدا از سال 1394 بازیگری را در تئاتر آغاز کرده و در سال 1398 وارد حرفه ی بازیگری در صدا و سیما شده است.

 

اولین تجربه ی حرفه ای فاطمه مسعودی فر در صدا و سیما، با هنرنمایی در فیلم "پوست" به کارگردانی بهرام و بهمن ارک (کارگردانی مشترک دو برادر) آغاز شد.

از بازیگران مورد علاقه ی فاطمه مسعودی فر می توان به لیلا حاتمی و ساره بیات اشاره کرد.

 

فاطمه مسعودی فر بازیگر, بیوگرافی فاطمه مسعودی فر, عکس های فاطمه مسعودی فر

اولین کار حرفه ای فاطمه مسعودی فر فیلم سینمایی پوست می باشد

 

فیلم پوست اولین کار حرفه ای فاطمه مسعودی فر

فاطمه مسعودی فر نحوه ی انتخاب خود برای حضور در فیلم پوست را این گونه بیان کرد: یکی از دوستانم تئاتری در آموزشگاه شکلک بر روی صحنه داشت که یکی از بازیگران خانوم مریض شد. او از من درخواست کرد که به جای آن بازیگر بروم. در یکی از نمایش ها آقای بهمن ارک و وحید فرشی نمایش من را پسندیدند و منجر به آشنایی ما شد.

فاطمه مسعودی فر در فیلم پوست در نقش دختری به نام مارال به ایفای نقش می پردازد. فیلم«پوست» در قسمت سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور یافت.

 

فاطمه مسعودی فر در فیلم پوست, تصاویر فاطمه مسعودی فر, فاطمه مسعودی فر

عکس های فاطمه مسعودی فر 

 

محتوای فیلم دیدنی و جذاب پوست مربوط به پسری به نام " آراز" است.این پسر عاشق دختری مسیحی به نام مارال می شود. مادر آراز با ازدواج آن ها مخالف بوده و طلسمی برای ازدواج نکرن آن ها می نویسد و مارال با فرد دیگری ازدواج می کند. این پسردر ابتدا به سحر و جادو معتقد نیست اما حرف و حدیث های اطرافیان و ازدواج مارال با فرد دیگر او را به شک می اندازد. از طرفی دیگر هم مادر آراز به دلیل ارتباط با اجنه ها اذیت می شود.

آراز بخاطر اذیت شدن مادرش و کساد های ایجاد شده در کسب و کارش برای حل کردن مشکلات به سراغ اساتید طب می رود. پس از پیگیری های فراوان آراز استادی را پیدا می کند که در زمینه ی جن نیز مهارت دارد و می پذیرد که مادر او را درمان کند.

 

استاد طب برای بهتر شدن حال مادر، دو آینه که نماد خیر و شر هستند را به آراز می دهد تا آن ها را در جنگلی دفن کند. جن های مکار، در جسم مارال نفوذ می کنند و مانع دفن آینه ها توسط آراز می شوند زیرا دفن آینه ها موجب جدایی بیشتر میان آراز و مارال خواهند شد. بعد از این ماجرا و دفن نکردن آینه ها حال مادر آراز بدتر می شود.

درنتیجه آراز تصمیمی قطعی می گیرد که به سراغ مارال برود و با او صحبت کند و از او بخواهد که آینه ها را در جنگل دفن کند. مارال نیز با وجود علاقه ای که به آراز دارد این کار را انجام می دهد و حال مادر او بهبود می یابد.

 

با این حال نه تنها علاقه و محبت میان مارال و آراز از بین نرفت بلکه بیشتر هم شد. فاطمه مسعودی فر درباره ی نقش خود در فیلم «پوست» در مصاحبه ای بیان کرد: " این اولین تجربه ی سینمایی من بود؛ خیلی خوشحالم که با این تیم اولین تجربه ام را آغاز کردم.

 

همچنین، لوکیشن های فیلم برای من درس های بزرگی در بر داشت و لذت بخش بود." این چهره، در خصوص سختی های نقش مارال اظهار کرد: در طول فیلم برداری آقای بهمن ارک حساسیت های زیادی به نقش من داشت و مدام به من گوشزد می کرد که زمان آن فرا رسیده که از فرصت ایجاد شده بهترین استفاده را کنی و آن را از دست ندهید.

 

برای تصمیمات کاریم، برادران ارک و جواد قامتی چه بر روی صحنه و چه در تمرینات کمک بسیاری به من کردند و من در زندگی ام مدیون این سه نفر هستم. وی همچنین گفته است؛ می خواهد برای زندگی کردن از تبریز به تهران بیاید و ترکیبی از ادبیات و هنر را دنبال کند.

آرزو و هدف او در سینما، در راضی بودن از خودش خلاصه می شود و تعداد فیلم هایی که در آن ها حضور داشته، اهمیتی ندارد.

 

فاطمه مسعودی فر, فاطمه مسعودی فر بازیگر, بیوگرافی فاطمه مسعودی فر

عکس های اینستاگرام فاطمه مسعودی فر  

 

فیلم های فاطمه مسعودی فر 

 فیلم سینمایی پوست 1397
 سریال جیران 1398

 

آلبوم عکس های فاطمه مسعودی فر

عکس فاطمه مسعودی فر, فاطمه مسعودی فر در فیلم پوست, تصاویر فاطمه مسعودی فر

فاطمه مسعودی فر بازیگر سریال جیران

 

 فاطمه مسعودی فر بازیگر, بیوگرافی فاطمه مسعودی فر, عکس های فاطمه مسعودی فر

بیوگرافی فاطمه مسعودی فر بازیگر ایرانی

 

فاطمه مسعودی فر در جیران, فیلم های فاطمه مسعودی فر, عکس فاطمه مسعودی فر

 فاطمه مسعودی فر بازیگری را از تئاتر آغاز کرد

 

فاطمه مسعودی فر , بیوگرافی فاطمه مسعودی فر, عکس های فاطمه مسعودی فر

فاطمه مسعودی فر 

 

تصاویر فاطمه مسعودی فر, فاطمه مسعودی فر, فاطمه مسعودی فر بازیگر

عکس های فاطمه مسعودی فر 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شکیلا سماواتی ، بیوگرافی شکیلا سماواتی ، عکس های شکیلا سماواتی ، فیلم های شکیلا سماواتی ، شکیلا سماواتی بازیگر ، شکیلا سماواتی در دراکولا ، شکیلا سماواتی اینستاگرام ، شکیلا سماواتی و همسرش ، زندگی نامه شکیلا سماواتی ، عکس های جدید شکیلا سماواتی ،

3 روز پیش

فرنوش صمدی،بیوگرافی فرنوش صمدی،درباره ی فرنوش صمدی،معرفی فیلم های فرنوش صمدی،جوایز فرنوش صمدی،زندگی نامه فرنوش صمدی،فرنوش صمدی کیست،فرنوش صمدی که بود،زندگینامه فرنوش صمدی،فعالیت فرنوش صمدی،تصاویری از فرنوش صمدی،فیلم های فرنوش صمدی

3 روز پیش

بیوگرافی دریا مرادی ، بیوگرافی دریا مرادی دشت،عکس های دریا مرادی دشت،دریا مرادی دشت،دریا مرادی،دریا مرادی دشت بیوگرافی،عکس جدید دریا مرادی دشت،عکس هایی از دریا مرادی دشت ، دریا مرادی و همسرش ، مدلینگ دریا مرادی ، دریا مرادی و همسرش ،

5 روز پیش

آمیتاب باچان ، بیوگرافی آمیتاب باچان ، آمیتاب باچان،آمیتاب باچان و همسرش، عکس های آمیتاب باچان،محل زندگی آمیتاب باچان،عکس آمیتاب باچان ، آمیتاب باچان بازیگر هندی ، همسر آمیتاب باچان ، جوایز آمیتاب باچان ، فیلم های آمیتاب باچان ،

۱ هفته پیش

آدام سندلر ، بیوگرافی آدام سندلر ، فیلمهای آدام سندلر ، عکس های آدام سندلر، آدام سندلر و همسرش ، عکس آدام سندلر و همسرش ، زندگینامه آدام سندلر ، آدام سندلر فیلم کمدی ، آدام سندلر بازیگر ، آدام سندلر قد ،

۱ هفته پیش

مایکل داگلاس ، بیوگرافی مایکل داگلاس ، مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز ، فیلم شناسی مایکل داگلاس ، عکسهای مایکل داگلاس ، مایکل داگلاس و همسرش ، زندگینامه مایکل داگلاس ، افتخارات مایکل داگلاس ، بیماری مایکل داگلاس ، همسر مایکل داگلاس ، جوایز مایکل داگلاس ،

۱ هفته پیش

بیشتر...