ایران متحد رمز بالا بودن پرچم ایران چیست تصاویر

ایران متحد | رمز بالا بودن پرچم ایران چیست؟ + تصاویر
کسانی که در اذهان متوهم خود خیال خام تجزیه ایران را می پرورانند، بدانند جمهوری اسلامی ایران متحد، منسجم و با اقتدار پابرجا خواهد ماند تا پرچم اسلام و عدالت خواهی را به دست منجی عالم بشریت برساند.

به گزارشسراج24؛ مدتی است معاندان و بدخواهان اسلام و انقلاب به بهانه تجمعات برخی معترضان، جنگی ترکیبی را طراحی کرده و درصدد اجرای آن هستند تا اعتراض را به اغتشاش تبدیل کرده و پس از آن با همکاری تروریست های نفوذی و داعش مسلکی های درونی و بیرونی، مرحله اغتشاش را به ترور و انتحار و جنگ خیابانی مبدل نموده و پروژه سوریه سازی و براندازی را به واقعیت برسانند.

موتور محرکه این جنگ را رسانه هایی به عهده دارند که با دلارهای خون آلود طایفه خونخوار سعودی تغذیه شده و نقشه های روباه پیر و ایادی عبری - عربی او را در بوق های تبلیغاتی شان با چاشنی دروغ پراکنی، عملیاتی می کنند. اما آنچه که به وضوح ازبحبوحه اغتشاش و ترور و کشته سازی و دود و آتش سر بیرون آورده و اهداف پلید دشمنان را هویدا نموده ، پروژه ای است که آرزوی دیرین دشمنان این مرز و بوم را افشامی کند، و آن چیزی نیست جز «تجزیه ایران».

معاندان قسم خورده این ملت بزرگ، از دیرباز اندیشه تجزیه ایران را در سر داشته اند اما همواره این خیال خام و خواب پریشان آنها با وحدت و یکدلی و یکپارچگی اقوام ایرانی تعبیر نشده و هربار سرشکسته تر و مفتضح تر از قبل سر در لاک خود فرو برده و ناامیدانه عقب می نشینند. آنها پس از ناامیدی از کند کردن و متوقف نمودن چرخه پیشرفت و اقتدار ملت بزرگ ایران، با بهره گیری از شیوه های نخ نما و محاسبه های غلطی که همواره درباره این ملت داشته اند، به میدان آمدند تا آنچه را که سالیان متمادی در پی اش بودند را چندشبه به دست آورده و فتح الفتوحی بی سرانجام و واهی را به اربابان صهیونیست خود پیشکش نمایند، غافل از اینکه سکان هدایت کشتیاین کشور و نظام و انقلاب در بحران ها و تلاطم ها، با عنایت بقیة الله الاعظم - ارواحنا لمقدمه الفدا - در دستان پرتوان نائبی برحق،امامی شجاع و عالمی بی نظیر و آگاه است و هیهات که سرنشینان این کشتی در مسیر پر فراز و نشیبی که انتخاب کرده اند، دست از ولی امر خود بردارند.

رمز این اتحاد و همدلی را می توان در سه کلمه یافت؛ «جمهوری»که حکومتی مبتنی بر حاکمیت مردم است، «اسلامی» که پایه و اساس و سنگ بنای این نظام را تشکیل داده و «ایرانی» که ملتی بزرگ و فهیم و متحد دارد. این سه کلمه «جمهوری اسلامی ایران» را تشکیل داده اند. حکومتی که تحت لوای رهبری حکیمانه فقیهی عدالت گستر، شجاع و آزاده، ملتی پایبند به شرع مقدس و پرچمی واحد که در بر گیرنده آحاد اقوام بزرگ ایران اسلامی است و این انسجام و وحدت، به کوری چشم ناپاک دشمن؛ان شاء الله تا قیام منجی موعود(عج) پابرجا خواهد ماند.

مصداق بارز پایبندی مردم فهیم و بزرگ ایران به جمهوری اسلامی ایران را در جای جای این آب و خاک می توان دید. حتی فضای مجازی که دشمن با تبلیغاتو جوسازی و دروغ پراکنی های وسیع، به تهییج کشانده بود، امروز پر است از نظراتی که این پایبندی مردمی را به اثبات می رساند.

نمونه های از این وحدت و همدلی و انسجام ایرانیان تحت لوای پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را مشاهده کنید:منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گلن کرشنر دادستان سابق فدرال ایالات‌متحده در پاسخ به سوالی در مورد تحقیقات جاری علیه ترامپ پیش‌بینی کرد که رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در نهایت محکوم می‌شود.

6 ساعت پیش

امباپه رکورد رونالدو و پله را با هم شکست.

4 ساعت پیش

کره شمالی به والدین دستور داده تا واژه‌های "میهن پرستانه" از جمله "بمب و تفنگ" را برای نام‌گذاری اسامی کودکان خود انتخاب کنند. مقامات کره شمالی همچنین تاکید کردند، شهروندان نباید از اسامی استفاده کنند که در کره جنوبی مشهور و محبوب هستند.

5 ساعت پیش

معاون امور بانکی و بیمه‌ای وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پرداخت تسهیلات توسط نظام بانکی متوقف نشده و این روند تا پایان سال ادامه دارد.

6 ساعت پیش

بارش سنگین برف پاییزی منطقه پلور جاده هراز را سفید پوش کرده است.

6 ساعت پیش

تقابل تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و لهستان در نیمه اول با برتری شاگردان دشان همراه شد.

6 ساعت پیش

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا پایان روز دوشنبه (۱۴ آذر) همراه با بارش باران و برف و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود. آسمان شهر تهران فردا (۱۴ آذر) نیمه‌ابری تا ابری و دربعضی ساعت‌ها بارش باران، در صبح مه رقیق با احتمال بارش پراکنده برف با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۵ آذر) نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

5 ساعت پیش

در حالی که دشواری‌های تولید دام عشایر به دلیل خشکسالی ها، مشکلات تامین نهاده و خشکی مراتع به شدت افزایش یافته است، فعالان اقتصادی از خروج غیر قانونی دام‌ها به خارج از کشور خبر می‌دهند.

5 ساعت پیش

بیشتر...