خبرگزاری رضوی |
6 روز پیش

نیروهای یمنی ثابت کرده اند که هیچ هراسی از دشمن ندارند رضوی

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن:
نیروهای یمنی ثابت کرده اند که هیچ هراسی از دشمن ندارند
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از المسیره، «محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن سخنانی را در خصوص تداوم تجاوز و محاصره مردم این کشور توسط ائتلاف سعودی، مطرح کرد.
بر اساس این گزارش، محمد علی الحوثی در این خصوص گفت: در صورتی که دشمن بر تداوم تجاوز و محاصره علیه ملت یمن اصرار داشته باشد، مقاومت ضرباتی به مراتب سخت تر از گذشته به آن تحمیل خواهد کرد.
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن عنوان کرد: ما امروز با یک توطئه در مقیاس جهانی مواجه هستیم. این توطئه تنها به خاک یمن محدود و محصور نمی شود بلکه تمامی کشورهای جهان اسلام و تمامی امت اسلامی را در بر می گیرد.
الحوثی اظهار داشت: نیروهای یمنی در طول سال های گذشته ثابت کرده اند که هیچ هراسی از دشمن ندارند. ما با قدرت بازدارندگی که در اختیار داریم و همچنین با سلاح صبر و ایمان به مقابله با دشمن می پردازیم.
پیشتر «محمدعلی الحوثی» در صفحه توئیتر خود به تداوم نقض آتش بس در یمن از سوی ائتلاف متجاوز سعودی واکنش نشان داده بود.
محمدعلی الحوثی در پیامی توئیتری نوشت: تداوم محاصره و مخالفت با اجرای مفاد آتش بس که سند رسمی تحت نظارت سازمان ملل متحد و شورای امنیت بشمار می رود جنایت عمدی علیه ملت یمن را نشان می دهد.
وی همچنین افزود که ائتلاف سعودی سعی دارد از طریق گرسنه نگه داشتن ملت یمن به عنوان سلاحی علیه آنها استفاده کند.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در دیدار روسای جمهور ایران و آذربایجان درخصوص بازسازی و احداث زیرساخت‌های قره باغ و همکاری برای توسعه کریدور شمال به جنوب رایزنی صورت گرفت.

3 ساعت پیش

رئیس سازمان صمت استان فارس آخرین وضعیت کارخانه‌های آلاینده از شیراز را تشریح و هدفگذاری امسال را احیای 220 واحد راکد اعلام کرد.

3 ساعت پیش

عطا بهرامی، تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان اینکه رشد اقتصادی مؤلفه و شاخص بسیار مهمی در قدرت اقتصادی کشورها به شمار می‌رود، گفت: اصلی‌ترین راهکار دستیابی به رشد اقتصادی غیر تورمی از مسیر اصلاح قوانین نظام بانکی می‌گذرد. پذیرش خطرپذیری پولی از سوی بانک‌ها و تحمیل نکردن آن به بانک مرکزی می‌تواند راه توسعه و رشد اقتصادی غیر تورمی را هموار کند.

3 ساعت پیش

سخنگوی وزارت صمت از احتمال برگزاری مرحله دوم قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه در پایان تیرماه خبر داد و گفت: احتمالاً تا پایان سال بساط قرعه‌کشی برچیده شود و عرضه و تقاضا تعیین قیمت کند.

3 ساعت پیش

در شرایطی که پرونده مناقشه مرزی لبنان و رژیم صهیونیستی شاهد تحولات جدیدی است، علاوه بر آمریکا این بار کشورهای اروپایی نیز برای حمایت از اسرائیل و منافع آن وارد خط شده‌اند.

3 ساعت پیش

قیمت فروش دلار امروز (پنجشنبه، نهم تیرماه ۱۴۰۱) در صرافی‌های بانکی با ۳۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۲۷ هزار و ۷۲۷ تومان معامله شد.

3 ساعت پیش

وزارت امور اقتصادی و دارایی با هدف پایان دادن به تاریکخانه‌ها و عملکرد غیر شفاف زیر مجموعه های بانکی و... در دولت، انتشار صورت‌های مالی این شرکت‌ها و بانک‌ها را در دستور کار قرار داده است.

3 ساعت پیش

بازیکن پیشین شهر خودرو به عضویت آلومینیوم اراک درآمد.

3 ساعت پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولیت مهم مجلس ، قانون گذاری و ریل گذاری و وظیفه دولت را اجرای قوانین و رسالت دستگاه قضایی را نظارت بر حسن جرای قوانین و اجرای عدالت است.

4 ساعت پیش

بیشتر...