ایران آنلاین |
1 ماه پیش

با مقصران واژگونی اتوبوس خبرنگاران برخورد جدی می شود ایران آنلاین

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی:
با مقصران واژگونی اتوبوس خبرنگاران برخورد جدی می شود

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دستگاه قضا با مقصران حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران برخورد خواهد کرد.

ناصر عتباتیامروز 4 تیرماه در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، با اشاره بهحادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در روز چهارشنبهدر مسیر نقده افزود: دادگستری استان در اولین ساعات حادثه اخیر برای خبرنگاران حضور یافت و با پیگیری با مقصر و مقصران احتمالی این حادثه برخورد خواهد کرد.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربیبا اشاره بهپرونده های قضایی در استاناظهار کرد: تعداد بیشمار پرونده و زندانی زیبنده استان با فرهنگ و ریشه داری چون آذربایجان غربی نیست بنابراین باید دستگاه ها در انجام اقدامات پیشگیرانه کمک رسان دادگستری باشند.

وی با اشاره به اینکه بهسالروز شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایشتصریح کرد: شهید بهشتی نماد عدالت و بنیانگذار سیستم قضایی اسلامی در کشور بود و به شهادت رساندنش مانع از اجرای عدالت در کشور نشده و نخواهد شد.

عتباتی خاطرنشان کرد: مسئولیتی که در سایه نظام اسلامی برای مقامات قضایی و مجموعه های مختلف قضایی قرار داده شده یک امانت برای خدمت رسانی به مردم، حل مشکلات مردم و گره گشایی از معیشت و زندگی مردم است.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربیبا اشاره به اینکه دادگستری آذربایجان غربی براساس یک برنامه اجرایی و بالادستی در حوزه های مختلف برنامه محور حرکت خواهد کرد، یاد آور شد: مبارزه با مفاسد اقتصادی ، اجتماعی، ارازل اوباش، حفاظت از بیت المال و حقوق عامه، توسعه خدمات قضایی در بستر الکترونیکی و غیر حضوری از جمله برنامه های دادگستر ی استان است.

وی با اشاره به اینکه بیشتر پرونده های آذربایجان غربی در حوزه اراضی است، اظهار کرد: هم استانی ها در خرید و فروش اراضی و زمین های کشاورزی حتما قبل از خرید و فروش بررسی کنند و با مشاوره اقدام کنند تا دچار مشکلات نشوند.

عتباتی افزود: خانواده ها مراقب نوجوانان و جوانان خود در فضای مجازی باشند و آگاهانه با مدیریت و نظارت جوان خود را از مشکلات این محیط که متاسفانه دامن گیر جامعه شده دور کنند./ ایسنا#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

4 روز پیش

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

4 روز پیش

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

4 روز پیش

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

4 روز پیش

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

4 روز پیش

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

4 روز پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

4 روز پیش

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

4 روز پیش

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

4 روز پیش

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

4 روز پیش

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

4 روز پیش

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

4 روز پیش

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

4 روز پیش

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

4 روز پیش

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

4 روز پیش

بیشتر...