ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

اقدام کمیته داوران برای کنترل فضای لیگ یک ورزش سه

استفاده از داوران لیگ برتری؛

اقدام کمیته داوران برای کنترل فضای لیگ یک

کمیته داوران ساعتی پیش داوران هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول را اعلام کرد که نام‌های قابل توجهی در میان آنها به چشم می‌خورد.

اقدام کمیته داوران برای کنترل فضای لیگ یک

به گزارش "ورزش‌ سه"، رقابت‌های لیگ دسته اول به هفته‌های حساس و تعیین کننده خود در صدر و قعر جدول رسیده و فدراسیون فوتبال و کمیته داوران نیز نظارت خود را بر این مسابقات که معمولا در هر هفته با اتفاقات عجیب و غریبی همراه می‌شود، بیشتر کرده است.

روز آینده هفته بیست و هشتم این رقابت‌‌ها با برگزاری هشت مسابقه در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود و در این بین چند مسابقه از حساسیت بیشتری برخوردار است که کمیته داوران از چهره‌های شاخص خود برای قضاوت این مسابقات استفاده کرده است.

حسین زیاری، بیژن حیدری، اشکان خورشیدی و وحید زمانی 4 داوری هستند که بیشتر در مسابقات لیگ برتر از آنها استفاده می‌شود، اما کمیته داوران تصمیم گرفته در هفته 28 لیگ دسته اول آنها را برای مسابقات حساسی در نظر بگیرد که امکان ایجاد حاشیه در آنها وجود دارد.

1950331

در حال حاضر در لیگ دسته اول خیبر به همراه چند تیم دیگر نظیر چادرملو، فجرسپاسی و نفت مسجد سلیمان برای صعود به لیگ برتر می‌جنگند و در پایان جدول نیز رقابت فشرده‌ای میان 5 تیم داماش گیلان، خوشه طلایی، شاهین بندرعامری، دریای بابل و شهرداری آستارا برای فرار از سقوط وجود دارد.

در این بین زیاری بازی آریو اسلامشهر و داماش را سوت می‌زند. بیژن حیدری مامور قضاوت حساس‌ترین بازی هفته میان خیبر و دریای بابل شده. اشکان خورشیدی مصاف چادرملو و نفت و گاز را سوت می‌زند و وحید زمان هم دیدار حساس میان دو تیم قعرنشین جدول یعنی شاهین عامری و شهرداری آستارا. همچنین افشاریان، پسر خداداد افشاریان، دیدار استقلال ملاثانی و فجر را قضاوت خواهد کرد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سهیل مهدی و خداداد افشاریان خیلی محترمانه از سمت‌های خودشان برکنار شدند.

۱ هفته پیش

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران می‌گوید بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند تا در این سه بازی تدارکاتی با برزیل به بهترین هماهنگی برسد.

۱ هفته پیش

فیلمی از زمین فوتبال زیبا در ترکیه که مورد توجه کاربران قرار گرفته است را مشاهده می کنید. منبع: viral vids

۱ هفته پیش

هافبک ازبکستانی پرسپوليس که این روزها به تیتر یک اخبار نقل و انتقالاتی تبدیل شده، قصدی برای پایان کار در این تیم ندارد.

۱ هفته پیش

استوری علیرضا بیرانوند سوال بزرگی را برای من ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

ویدیویی از آتش‌بازی هواداران سپاهان روی سکوهای نقش جهان را، ببینید./ایسنا

۱ هفته پیش

محرم نویدکیا بازیکنانش را برای بازی با تراکتور به میدان فرستاد.

۱ هفته پیش

یازده بازیکن آلومینیوم اراک برای تقابل با چادرملو ادرکان مشخص شد.

۱ هفته پیش

سرمربی تیم ملی امروز دومین دیدار تدارکاتی خود را برابر برزیل برگزار خواهد کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...