موج بارندگی کم سابقه در راه ایران فیلم خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ محمد درویش فعال محیط زیست در صفحه شخصی خود نوشت: همانطور که می‌دانید با بررسی آخرین یافته‌های آماری که شرکت مدیریت منابع آب ایران منتشر کرده، تا بیستم بهمن میزان ریزش‌های آسمانی کل کشور، ۷۴.۱ میلی‌متر بوده که نسبت به میانگین درازمدت ۵۵ساله - ۱۲۵.۷ میلی‌متر - ۵۱.۶ میلی متر کمتر از میانگین درازمدت بوده است. اینک این امید وجود دارد که جبهه اخیر بتواند سهم قابل توجهی از این نقصان را جبران کند.

به ویژه این خبر برای مردم استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، فارس و لرستان که به ترتیب: ۱۹۶، ۱۶۷.۵، ۱۴۵ و ۱۰۴.۲ میلی‌متر کاهش بارندگی را در سال آبی جاری نسبت به میانگین درازمدت تجربه کرده‌اند، می‌تواند بسیار مسرت‌بخش باشد.

می‌ماند یک تمنا از مسوولین ستاد حوادث غیرمترقبه وزارت کشور و دیگر نهادهای مسوول: لطفاً جان مادرتان اینبار غافلگیر نشده و اجازه ندهید این نعمت به نقمت بدل شود!

برخی دیگر از صفحات هواشناسی نیز نوشتند: پایان رویایی بهمن ماه، آخر ماه ۹۰ درصد کشور برفی و بارانی می شوند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استرالیایی‌ها اعتراض خود را به جنایات رژیم صهیونیستی نشان دادند.

نیم ساعت پیش

لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تبریز، آذرشهر و اسکو به سرلیستی میرتاج‌الدینی منتشر شد.

یک ربع پیش

ریس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل‌آباد از صدور سند کاداستر در ۹۸ هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد.

نیم ساعت پیش

استاندار کردستان از هزینه‌کرد 300 میلیون دلاری برای آبرسانی از سد ژاوه به دشت‌های شرقی استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

اوسمار ویرا پس از پیروزی پرسپولیس تصویر جالبی از دخترش در فضای مجازی منتشر کرد.

نیم ساعت پیش

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه روز چهارشنبه از پایگاه هواپیماسازی کازان بازدید کرد.

نیم ساعت پیش

بنی گانتس با تأکید بر اینکه ارتش صهیونیستی باید اهداف نظامی خود را در غزه تکمیل کند، از تلاش آمریکا برای جلوگیری از برقراری آتش‌بس در غزه تشکر کرد.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای سیاستگذاری جایزه نکست گفت: جوانان فناور و نوآور، ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند که می‌توانند زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور باشند. نکست هم یکی از ابزارهای معرفی این جوانان به نیازهای فناورانه کشور است.

یک ربع پیش

دوازدهمین دوره مسابقات تکواندوی بین المللی جام باشگاه های آسیا در گروه بانوان به پایان رسید و نمایندگان ایران روی سکوهای قهرمانی قرار گرفتند.

یک ربع پیش

بیشتر...