خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

عملیات اجرایی تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر شروع شد ایسنا

عملیات اجرایی تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر آغاز شد

ایسنا/زنجانهمزمان با سفر استاندار زنجان به ابهر عملیات اجرایی تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر آغاز شد.

صبح امروز (۱۷ آذرماه) همزمان با سفر یک‌روزهاستاندار زنجان بهشهرستان ابهر عملیات اجرایی تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر با حضور جمعی از مسئولان استانی آغاز شد. در این برنامه محسن افشارچیکلنگ تکمیل پروژه شبکه فاضلاب شهر ابهر را به زمین زد.

در این برنامه معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در خصوص این پروژه اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده در قالب این پروژه، مقرر شده است ۶۷ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهر ابهر ایجاد شود.

سیدمرتضی موسوی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و تعهد پیمان‌کار، اجرای این پروژه ظرف ۲ سال آینده پایان خواهد یافت، تاکید کرد: با اتمام این پروژه‌ها همه خانوارهای شهر ابهر با جمعیت حدود ۱۰۵ هزار نفر، تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار خواهند گرفت.

وی با یادآوری اینکه پیش از این، شبکه فاضلاب شهر ابهر در سال‌های گذشته به طول ۸۵ کیلومتر اجرا شده بود، تصریح کرد: به دلیل ناقص بودن شبکه امکان بهره‌برداری کامل از آن میسر نبود.

در این مراسم احمد ذوالقدر، فرماندار شهرستان ابهر، تکمیل شبکه فاضلاب شهر ابهر را، از مطالبات و خواسته‌های مهم اهالی این شهر عنوان کرد و گفت: امیدواریم با همتی که در این حوزه به وجود آمده، شاهد بهره‌برداری از این پروژه، ظرف ۲ سال آینده باشیم.

به گزارش ایسنا، برای تکمیل پروژه شبکه فاضلاب شهر ابهر از ظرفیت بخش خصوصی کمک گرفته شده و یکی از شرکت‌های فولادی منطقه برنده مزایده پروژه فاضلابشده است.

گفتنی است با توجه به نیاز بالای صنایع فولادی به آب اتفاق خوبی که در این پروژه قرار است بیفتد استفاده ازپساب آن برای تامین آب صنعت فولاد است.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...