اقتصاد آنلاین |
12 ماه پیش

اهدای فرش ویژه بازی ایران به مدیر تیم ولز عکس اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا،دور دوم مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر امروز (جمعه) با دیدار تیم‌های ایران و ولز آغاز شد که این مسابقه به پیروزی ۲ بر صفر ایران انجامید.

پس از این دیداراهدای فرش ویژه بازی ایران و ولز از سوی مهدی محمد نبی سرپرست تیم ملی ایران به مدیر تیم ملی ولز صورت پذیرفت.

سرپرست تیم ملی فوتبال فرش ویژه بازی ایران را به مدیر تیم ولز اهدا کرد

منبع:رکنا


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کتاب «قاتل مودب» خاطراتی صریح از حزب بعث، صدام و سیاست‌های داخلی و خارجی رژیم عراق است، که با روایت صلاح عمر العلی عضو سابق شورای رهبری حزب بعث عراق نگاشته شده است.

6 دقیقه پیش

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) از صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده اخلال عمده در نظام اقتصادی در امر مایحتاج عمومی با ۱۹ متهم خبر داد.

5 دقیقه پیش

فرماندار شهرستان "خوشاب" گفت: مسیر ارتباطی این شهرستان غربی خراسان رضوی با شهرستان "بام و صفی‌آباد" در استان خراسان شمالی از طریق ایجاد جاده "مشکان - صفی آباد" ساماندهی و برقرار شد. 

14 دقیقه پیش

مدیر کل استاندارد خراسان رضوی گفت: درج وزن تقریبی یا "وزن رواداری" و یا همان "وزن خالص به علاوه منها" بر روی بسته بندی کالاهای مصرفی به دلیل سوء استفاده برخی تولیدکنندکان ممنوع شده است و واحدهای تولیدی استان فقط تا پایان امسال فرصت دارند برچسب های قدیمی را مصرف کنند.

یک ربع پیش

اگر به دنبال راه‌هایی برای بهبود ارتباط با همسر خود و پیشبرد روابط خانوادگی هستید مطلب زیر را از دست ندهید.

4 دقیقه پیش

یکی از مسئولان حزب‌الله با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی بعد از گذشت بیش از ۲ ماه هیچ دستاوردی در جنگ غزه نداشته تاکید کرد این رژیم در شرایطی نیست که شروط خود را تحمیل کند و امروز ابتکار عمل در دست محور مقاومت است.

10 دقیقه پیش

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اقدام بی پایه و اساس و مداخله‌جویانه دولت‌های آمریکا، انگلیس و کانادا در اعمال تحریم علیه برخی اتباع ایرانی تصریح کرد که این دولت‌ها باید به عنوان شریک جرم و جنایت رژیم صهیونیستی پاسخگو باشند.

14 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با سرپرست جدید سرکنسولگری ایران در مزار شریف با وی بر ضرورت‌ گسترش تعاملات و مناسبات اقتصادی و فرهنگی دوجانبه تاکید کرد.

8 دقیقه پیش

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: تاکنون یافته‌ای مبنی بر مازوت‌سوزی در سطح تهران نداشته‌ایم.

یک ربع پیش

بیشتر...