خودروتک |
۱ هفته پیش

آرایش روناک یونسی از این سنگین تر نمی شد

آرایش روناک یونسی از این سنگین تر نمی شد

مدتی بود که شایعاتی در رابطه با طلاق روناک یونسی از همسرش شنیده میشد که خب خانوم خانوما با انتشار تصاویری جدید با در قابلمه زدن تو دهن همه!

شایانیوز-  روناک یونسی از بازیگرایمهاجرتکرده و مشهورسینما و تلویزیونمی باشد که سالعهاست ازایرانرفته و درکاناداسکونت دارد. روناک یونسی تقریبا بلافاصله بعد ازازدواجبا آقای مدلینگ مشهور فکر رفتن اومد به ذهنش و در نهایت به سرعت و بدون حاشیه مهاجرت کرد. البته که ظاهرا هر دو این قصد رو داشتن اما خب همپای رفتن نداشتن و حالا روناک یونسی در خارج از ایران یه خونواده کوچولو داره که با عکساشون معروفیت رو ادامه دادن نه هنر و بازیگری!

روناک یونسی در ایران فیلم و سریال های بسیاریبازیکرد ه بود از هنرمندان فعال بود و البته بی حاشیه اما خب با رفتنش کمی تا قسمتی جنجالی شد اما باز هم صدایی ازش در نیومد تا اینکه چند وقتی میشه کلا فاز و فوز خانوم خانوما تغییر کرده که هم در استایل و هم در گفته هاش میشه این موضوع رو به وضوح حس کرد.

روناک یونسی به تازگی تصاویری از خود منتشر میکنه که بیشتر حالت فشن دارند و انگاریزمینتا آسمون با تریپای راحت و ساده تر قبلیه خانومبازیگرفرق دارن! در ادامه جدیدترین اونهارو مشاهده می کنید.

mohsenmirii_1663176316

ronakyoonesi_1662143066

عکس پر جزئیات و جریانطلاقبازیِ روناک یونسی و آقاشون!

تصویر اولی رو دیدین؟ روناک یونسی همراه با همسرش محسن میری شاد و خندان در حال قدم زدن هستند و عکسشونم گذاشتن بلکه همگان ببینند و پایانی به شایعات بدن!

حالا چه شایعاتی؟ روناک یونسی یه مدتی بود که کلا دیگه هیچ عکس از همسرش منتشر نمیکرد و حتی تصاویر قبلی رو هم پا کرده بود. محسن میری نیز دیگه ردی از روناک تو پیجش باقی نذاشت و هرچی بود و نبود رو دلیت زده بود! خیلی از کاربران مهر طلاق این زوج را زدند که خب البلته حقم داشتند اما حالا به تازگی روناک خانوم با انتشار تصاویری همراه با همسرش نشون داد طلاقی در کار نبوده و قهری عمیق در میون بوده.

ronakyoonesi_1653057785

آبجی خانومیا روناک یونسی که بد دلبری کردن!

روناک یونسی دو پسر کوچولو داره که گهکاهی ازشون فیلم و عکس هایی منتش میکنه. روناک یونسی به جز بچهاش و همسرش چندان تصویری از خانوادش منتشر نکرده که خب البته شاید دلیلش دور بودن از اونها هم باشه. اما در کل بازیگران کمتر پیش میاد که از خانوادشون رونمایی کنن مگه اینکه یه خبری باشه!

اما روناک خانوم مدتی پیش تصویری همراه با خواهراش به اشتراک گذاشت که جالب بود چرا که شباهتزیباییبه هم داشتند و مشخص بود آبجی خانوما برای سر زدن به روناک رفته بودند.

ronakyoonesi_1660454646

سرشاخ شدن روناک یونسی با همسرش تو بَر و بازو!

روناک یونسی با محسن میری ازدواج کرده و ایشون از مدلینگای خیلی خفن ایرانی بودن که از وقتی به کانادا رفتن با فراغ بال بیشتری میتونن به خودنمایی بپردازن. مجسن خان البته الان به عنوان یه غول داره توفضای مجازیفعالیت میکنه، چون یه باشگاه پرورش اندام داره و یه جورایی هیکل ورزشکاری و سیکس پکش رو راه و بیراه به رخ کاربرا میکشه!

حالا روناک خانوم هم که گویا نمیخواد از غافله عقب بمونه، مدام تو باشگاه های ورزشی مشغول ترکوندنه و میخواد از شوهر گرام عقب نمونه که میشه گفت تا حد زیادی هم موفق بوده خانووووم!

ronakyoonesi_1662746730

mohsenmirii_1654831928_1

وقتی روناک یونسی دل شازده خانشو میقاپه!

معمولا هر بازیگری که از ایران میره به جز گلشیفته فراهانی، دیگه بازیگری رو اونور آب حالا در هر کشوری که باشه ادامه نمیده و مثل عموم مردم زندگی میکنه و یا مثل صدف طاهریان کلا تغییر شغل میده و میره تو کاری که در ایران نمیتونسته بره!

روناک یونسی نیز چنین بود و حالا کاملا متفاوت از کاری که در ایران میکرد فعالیت داره. حالا چه فعالیتی؟ زندگی!

بله روناک یونسی و مهناز افشار هر دو در اینستاگرام خیلی زیاد اکتیو هستند و اینطور که نشون میدن ظاهرا شغلی هم ندارن و تنها کاری که میکنن گشت و گذار و تفریح با دوستانشان است. البته که همسر روناک یونسی یعنی آقای محسن میری در ایران مدلینگ بودند و از همون ابتدا هم اندام خفنی داشتند و حالا هم در کانادا مربی بدنسازی در باشگاه هستند!

ناگفته نماند برخی از کاربران به خصوص فالوورای آقای محسن میری بر این نظرند که آقا سَر تر از خانومه!!

mohsenmirii_1662834531

 
 

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اوباش اجاره‌ای عصر دیروز با تجمع مقابل ساختمان موسسه کیهان ابتدا با پرتاب کوکتل مولوتف و استفاده از موانع بتنی بدنبال مسدود کردن خیابان بودند و سپس با فحاشی و سردادن شعارهای تند علیه کیهان و حسین شریعتمداری مدیرمسئول آن، قصد ورود به ساختمان روزنامه را داشتند

1 ساعت پیش

در این یک سال، بقیه سریال‌های طنز موفق نبوده‌اند. تلویزیون البته در غیاب محصولات باکیفیت جدید، به بازپخش خیل سریال‌های طنز قدیمی دست زد که از سویی کمابیش موفق بود و از سوی دیگر فاصله کیفی آثار جدید را با سریال‌های پیشین نشان داد.

1 ساعت پیش

بسیاری از این محصولات هرگز مورد آزمایش علمی و کارشناسانه قرار نگرفته اند و حاوی سطح خطرناکی از مواد شیمیایی هستند که مانع تولید ملانین می‌شود.

2 ساعت پیش

اینکه بگوئیم یا باور کنیم که مردم فقط همان‌هایی هستند که چون ما می‌پندارند و در تصدیق ما همیشه همراه بوده‌اند و دیگران مشتی خود فروخته و عوامل بیگانه، بردامنه شکاف اجتماعی می‌افزاید و در درون خود بحران آفرین است.

2 ساعت پیش

جلد روزنامه خبرورزشی دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۱ را می‌بینید.

3 ساعت پیش

آقای فلسفی نه‌تنها سخن او را تأیید نمی‌کند؛ بلکه پاسخ می‌دهد که در واکنش این بانو، حماقت جناب‌عالی را هم می‌توان دید.

2 ساعت پیش

فردا دوشنبه در اکثر مناطق کشور جو آرام و پایداری حاکم می‌شود و در نوار شمالی افزایش دما و در نوار شرقی کاهش وزش باد روی می‌دهد.

1 ساعت پیش

امید عالیشاه و شیخ دیاباته دو غایب قطعی پرسپولیس در این بازی هستند.

1 ساعت پیش

بیشتر...