خبرآنلاین |
۳ هفته پیش

این دختر در شرق تهران گم شده است، خانواده اش را پیدا کنید عکس خبرآنلاین

این دختر در شرق تهران گم شده است، خانواده‌اش را پیدا کنید/عکس

مدیر روابط عمومی سازمان نظام‌ پزشکی با گذاشتن تصویر دختری در اینستاگرام خواستار پیدا شدن والدین او شد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، حسین کرمانپور روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، با انتشار این تصویر در اینستاگرام خود، خواستار پیدا شدن خانواده یا آشنایان دختری شد که توسط پرسنل اورژانس تهران در شرق تهران پیدا شده است.

این دختر در شرق تهران گم شده است، خانواده‌اش را پیدا کنید

۲۳۵۲۳۷#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا نوشت: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در روز گذشته واکسن کرونا به مردی که بر اساس شناسنامه و کارت ملی ۱۳۴ سال سن داشته و پیرترین فرد ایران و بنابر بررسی‌ها احتمالا پیرترین فرد جهان است، تزریق شد.

4 ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از تصویب لایحه اصلاح ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی مربوط به تشدید مجازات پدر در صورت قتل فرزند در کمیسیون لوایح دولت خبر داد.

4 ساعت پیش

مهمترین اخبار کرونایی امروز را اینجا بخوانید.

6 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

8 ساعت پیش

ایسنا نوشت: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، با بیان اینکه در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت نام نکرده‌ام، گفت: افراطیونی که سالها با دروغ و تخریب بخاطر حضورم در میدان اجرا مقابل پیشبرد امور کشور مانع تراشی کرده‌اند، بگذارند در مدت باقی مانده خدمت به مردم نتیجه دهد.

9 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران گفت: طرح واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به دلیل واهمه برخی برای هجمه به شورا از دستور خارج شد.

10 ساعت پیش

تسنیم نوشت: مقامات بهداشتی برزیل از جهش دوباره ویروس کرونا در این کشور خبر دادند.

10 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: واکسیناسیون امری ملی است و باید این طرح به صورت ملی پیگیری شود.

10 ساعت پیش

ایسنا نوشت: وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده برای مهار خیز چهارم کرونا در کشور، آخرین وضعیت این بیماری و همچنین روند واکسیناسیون علیه کووید را توضیح داد.

10 ساعت پیش

ایسنا نوشت: بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۳۰۳ بیمار کرونا در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.

10 ساعت پیش

ایلنا نوشت: معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح بعدی ما افزایش توان حرکتی دانش‌آموزان است که امیدواریم بتوانیم آن را اجرایی و افزایش دهیم تا روند افزایش وزن را متوقف کنیم.

11 ساعت پیش

ایرنا نوشت: عضو ستاد مقابله با کرونا گفت: با توجه به اینکه محدودیت های کرونایی کسب و کارها برداشته شده و همه اماکن بازگشایی شده است، در صورت غفلت و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، موج پنجم کرونا را نیز تجربه خواهیم کرد.

11 ساعت پیش

مجید بذرافکن معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پروتکل ها ودستورالعمل های پیچیده ای که در بحران کرونا توسط سازمان بهشت زهرا(س) در بالاترین سطح رعایت شد، گفت: اگر سازمان بهشت زهرا(س) توانسته با شیوه نامه هایی که خود در این بحران ناشناخته تدوین کرده است بر این بحران غلبه کند، بنابراین سایر سازمان ها و نهاد ها هم می توانند و این موفقیت نباید به صورت یک تجربه بماند و لازم است که توسط سایر نهاد ها الگو برداری شود.

11 ساعت پیش

ما هنوز در وسط عالم‌گیری کووید ۱۹ هستیم و افراد بسیاری در دنیا به این بیماری مبتلا شدند. عده‌ای از آنها توان مقابله با این بیماری نداشتند و جان خود را از دست دادند. اما عده‌ای دیگر پس از مبارزه سخت با کوید۱۹ توانستند از مهلکه جان سالم به ‌در ببرند. این بیماری علایم گسترده و متنوعی از خود بروز داده است و اکنون برخی از درمان‌شدگان خبر از ریزش مو می‌دهند.

11 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: تبریزی گفت: فعالیت‌های تجاری و رفت و آمد در مرزهای شرقی همچنان ادامه دارد، این روند ممکن است موجب بروز موج پنجم کرونا شود.

12 ساعت پیش

بیشتر...