اقتصاد آنلاین |
1 ماه پیش

اگر کسی این نشانه ها را داشت از او دوری کنید اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

  • استثمارگر ماهر
  • خون آشام عاطفی
  • گیرنده سیری ناپذیر
  • چرا کسانی را دوست داریم که دوستمان ندارند
  • خنجر از پشت
  • بی ثباتی عاطفی
  • نیاز

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سایت طلا، growthlodge نوشت: برخی از افراد کاملاً سمی هستند و گاهی اوقات نشانه های آنها خیلی نامحسوس است . آنها شما را به سمت خودشان می کشانند و شما را از خودشان دور می کنند و باعث می شوند که شما احساس گناه کنید. اگر برخی از این نشانه‌ها را در آنها مشاهده کردید، باید از آنها فاصله بگیرید.

استثمارگر ماهر

برخی از افراد در کشف نقاط ضعفتان و استفاده از آن به نفع خودشان، بسیار ماهر هستند.

به عنوان مثال، اگر او متوجه شود که شما به راحتی متقاعد می شوید، یا نمیتوانید به دیگران نه بگویید، هر زمان که به چیزی نیاز داشته باشند، به سراغ شما می آیند. برای شناسایی این نوع افراد، مراقب رفتار آنها با دیگران باشید. آنها معمولاً با صدای بلند صحبت میکنند و فقط زمانی که چیزی از کسی میخواهند آرام صحبت میکنند.

اگر با درخواست هایشان موافقت نکنید پرخاشگر میشوند و به شما توهین میکنند.

خون آشام عاطفی

زندگی دشوار است. گاهی اوقات ما فقط یک گوش شنوا می خواهیم که حرف هایمان را بدون قضاوت کردن بشنود. دوستان خوب میگویند و میشنوند. اما افراد سمی فقط میخواهند حرف بزنند و حوصله شنیدن حرف های شما را ندارند. آنها هیچوقت به راهنمایی های شما توجه نمیکنند . آنها فقط میخواهند با آنها ابراز همدردی کنید.

گیرنده سیری ناپذیر

شما نمی توانید کسی را واقعا دوست داشته باشید و آن را در رفتارتان نشان ندهید. افراد سمی فقط بدنبال دریافت کردن عشق و محبت هستند. آنها احساس میکنند همه وظیفه دارند که به آنها احترام بگذارند و آنها را دوست داشته باشند. هیچوقت تشکر نمیکنند.. آن‌ها وجدان ندارند و از شما سوءاستفاده میکنند و از اینکه چه احساسی دارید ناراحت نمی‌شوند.

چرا کسانی را دوست داریم که دوستمان ندارند

خنجر از پشت

افراد سمی، در مورد رفتار وحشتناک دیگران صحبت می کنند در حالی که هرگز اشتباهات خودشان را نمی بینند یا نمی پذیرند. آنها عیب های خود را به گردن دیگران می اندازند. صحبت کردن پشت سر دیگران، برای آنها یک بازی است . مهم نیست که چه کسی صدمه ببیند یا آبروی چه کسی برود.

بی ثباتی عاطفی

معاشرت با فردی که از نظر عاطفی ناپایدار هستند گیج کننده است. شما هرگز نمی توانید بگویید چه چیزی آنها را از تعادل خارج می کند. شما باید همیشه مراقب باشید که شوخی که می خواهید بکنید آنها را عصبانی نکند.

رفتار نامتعادل آنها در زندگی،شما را ناامید و گیج می کند.

نیاز

همه ما دوست داریم که به ما اهمیت بدهند. دوست داریم کسی را داشته باشیم که همیشه در کنار ما باشد، از ما تعریف کند و همیشه با هر کاری که انجام می‌دهیم موافق باشد و از آن حمایت کند. زیرا این حس برتری و امنیت را به ما می دهد.

با این حال، افراد نیازمند به سرعت کسل کننده می شوند. به زودی متوجه خواهید شد که آنها چون از تنها ماندن خیلی می ترسند به شما نیازمند هستند

منبع:سایت طلا


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح با صدور پیامی مشترک، ضمن قدردانی و تشکر بابت حمایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، با ایشان تجدید عهد و بیعت کردند.

6 ساعت پیش

ید در بسیاری از عملکردهای بدن نقش دارد و کمبود این ماده معدنی می تواند اثرات مخربی بر سیستم ایمنی و غده تیروئید داشته باشد همچنین ممکن است بر کیفیت پوست و مو تاثیر بگذارد. با توجه به اینکه بدن نمی تواند به تنهایی ید تولید کند، باید آن را از طریق مصرف مواد غذایی یا مکمل‌ها تامین کرد.

6 ساعت پیش

رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از کشف ۷۰۰ تن اضافه تناژ در شش ماه اول سال جاری خبر داد و گفت: با تشدید نظارت بر عملکرد ناوگان باری در محورهای حوزه استحفاظی استان، کشف اضافه تناژ نسبت به سال گذشته افزایش ۸ درصدی داشته است.

6 ساعت پیش

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه به هم پیمانی با ایران و سایر جبهه های محور مقاومت ادامه می دهیم و به آن افتخار می کنیم، تأکید کرد: مبارزه تا سرنگونی طرح صهیونیستی ادامه دارد.

6 ساعت پیش

دادگاه حکم بستری حسام نواب صفوی در بیمارستان اعصاب و روان را صادر کرده است.

7 ساعت پیش

دلار صعودی است و این موضوع می تواند دوباره قیمت ها در بازار خودرو را افزایشی کند. از سوی دیگر، سیاستگذار تلاش دارد با انتشار اخباری از وارادات خودرو، افزایش تولید خودروسازان و حتی پایان فروش خودرو در سامانه یکپارچه این ایده را القا کند که شرایط بازار خودرو رو به بهبود است. برآیند چنین شرایطی را می توان در ثبات قیمتی و ادامه رکود بازار خودرو مشاهده کرد. البته باید توجه داشت که تعطیلی های نیمه اول مهر ماه و همچنین شرایط مبهم سیاسی و اقتصادی، از دیگر موضوعاتی است که بر رکود بازار تاثیر گذاشته است.

7 ساعت پیش

سرمربی تیم شهرداری گرگان گفت: جای چند مربی بزرگ در لیگ برتر خالی است که امیدوارم در ادامه شاهد حضور آن‌ها باشیم.

6 ساعت پیش

لیندا کیانی، بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از کودکی اش منتشر کرد.

7 ساعت پیش

وزیر امور خارجه گفت: ما تداوم تجاوزات و اقدامات تروریستی گروهک‌ها که در اقلیم پناه گرفته‌اند و امنیت ملی ایران را هدف قرار داده‌اند، تحمل نخواهیم کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...