خبر 24 |
1 سال پیش

احضار کاردار سوئد به وزارت امور خارجه خبر24

احضار کاردار سوئد به وزارت امور خارجه
به گزارشخبر24، درپی تعرضی مشابه به سفارت کشورمان در بروکسل توسط تعدادی از عناصر معاند، مراتب اعتراض شدید کشورمان به وزارت خارجه بلژیک اعلام شد.

منبع: تسنیم


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارشناسان می‌گویند خارش و سایر اثرات ناشی از مشکلات پوستی می‌تواند خواب فرد را مختل کند.

یک ربع پیش

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به آمار فزاینده مبتلایان به اوتیسم، گفت: زمان طلایی برای شناسایی و تشخیص اوتیسم را نباید از دست داد.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و نخست‌وزیر سوریه دیدار و گفت گو کردند.

نیم ساعت پیش

یافته‌های غار «هستیجان»، که با غارت گسترده مواجه شده است، به بررسی باستان‌شناسان گذاشته می‌شود. به این بهانه یک پوست‌نوشته از مجموعه‌ای که به خارج از ایران منتقل‌شده نیز منتشر شده است. نامه‌ای از یک برادر (احتمالا) ساسانی به خواهرش.

نیم ساعت پیش

مهاجم برزیلی فصل گذشته پرسپولیس در شکایت خود از سرخپوشان به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درخواست دریافت غرامت ۳۵۰ هزار دلاری کرده است.

نیم ساعت پیش

حزب‌الله لبنان روز دوشنبه، هفت پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.

یک ربع پیش

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که مصرف زیاد نوشابه رژیمی ممکن است خطر ابتلا به بیماری استئاتوتیک کبدی مرتبط با اختلال متابولیک (MASLD) را افزایش دهد.

یک ربع پیش

متخصصان تغذیه نسبت به مصرف انواع میوه‌ها همراه با یک سری ترکیبات غذایی خاص به دلیل تاثیر معکوس آن‌ها بر سلامت دستگاه گوارش هشدار داده‌اند.

نیم ساعت پیش

وزیران امور خارجه ایران و ترکیه در گفت و گویی تلفنی درباره برخی موضوعات در دستور کار روابط دوجانبه و منطقه‌ای به‌ویژه تداوم جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین در غزه و کرانه غربی تبادل نظر و رایزنی کردند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...