خبرآنلاین |
1 ماه پیش

تعداد جان باختگان حادثه ریزش ساختمان در آبادان به نفر رسید اعزام زمینی نیروهای امدادی به دلیل آلودگی هوا خبرآنلاین

تعداد جان‌باختگان حادثه ریزش ساختمان در آبادان به ۷ نفر رسید/ اعزام زمینی نیروهای امدادی به دلیل آلودگی هوا

معاون زیربنایی و عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: همه بسیج شدند و ما در حال تلاش برای بیرون آوردن مردم از زیر آوار ساختمان هستیم تا بیشتر از این به مردم و اطراف این ساختمان آسیب نرسد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، فالح صفایی درباره امداد رسانی به حادثه ساختمان متروپل بیان کرد: در سطح استان همه پای کار هستند، نیروهای امدای سطح استان که قرار بود برای کمک بیایند، به محل حادثه رسیده‌اند، اما نیروهای امدادی در سطح ملی که قرار بود از تهران به محل حادثه برسند به دلیل شرایط جوی نتوانستند با پرواز هواپیما بیایند، بنابراین به‌صورت زمینی در مسیر آبادان هستند.

او درباره تعداد افراد محبوس زیر آوار گفت: آن‌طور که فرماندار آبادان، سخنگوی ستاد بحران صحبت کردند، به نظر می‌رسد دیگر کسی زیر آوار نباشد.

وی درباره تعداد تلفات بیان کرد: تا این لحظه، حادثه ۷ فوتی داشته است، تعدادی از مصدومان هم به صورت سرپایی مداوا شدند و بخش دیگری از آن‌ها در بیمارستان‌ها هستند.

صفایی درخصوص اعلام هشدار قبلی نسبت به ضعف ایمنی ساختمان متروپل بیان کرد: ظاهراً نظام مهندسی دراین‌باره مکاتباتی داشت است.

۲۳۳۲۳۳#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ویتامین D نقش مهمی در حفظ سلامت کلی بدن دارد. این ویتامین برای رشد و توسعه سلول‌های عضلانی، عملکرد مناسب و سازگار سیستم ایمنی، حفظ سلامت سیستم اسکلتی و موارد دیگر ضروری است. به همین دلیل است که سطوح ناکافی یا کمبود ویتامین D ممکن است خطر ابتلا به بیماری و عفونت، تخریب استخوان و بسیاری دیگر از پیامدهای منفی سلامتی را افزایش دهد.

20 ساعت پیش

ایرنا نوشت: یک ساختمان قدیمی در خیابان ۱۷ شهریور فرو ریخت که در این حادثه یک کودک به همراه یک پیرزن مصدوم اما زنده از زیر آوار خارج شدند.

18 ساعت پیش

یک متخصص رادیولوژی با بیان اینکه بوسیله روش‌های رادیولوژی مداخله‌ای می‌توان کارهای بسیار بزرگی را بدون صدمه زیاد به بیمار انجام داد، گفت: امروزه در سخترین جراحی‌ها و حتی پیوندهای کبد، کلیه، پانکراس و روده نیز از روش اینترونشنال رادیولوژی برای درمان و جراحی استفاده می‌شود.

12 ساعت پیش

سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید ، خیزش گرد و خاک و ریزش تگرگ در ۱۳ استان و رگبار و رعد و برق در پنج استان هشدار داد.

9 ساعت پیش

ایسنا نوشت: صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی پنج و شش دهم ریشتر بندرچارک از توابع بندرلنگه در هرمزگان را لرزاند.

16 ساعت پیش

ایرنا نوشت: فرماندار شهرستان شیراز با تاکید بر لزوم برخورد با درایت و مسئولانه با ماجرای اخیر هنجارشکنی در بلوار چمران این شهر،گفت: در حال حاضر پنج نفر در رابطه با موضوع در بازداشت به سر می‌برند که هیچکدام نوجوان دختر یا پسر حاضر در این رخداد نبوده اند.

18 ساعت پیش

رئیس دستگاه قضا در توصیه به تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی گفت: مسائل درونی خود را با تشکیل شوراهایی با عنوان شوراهای حل اختلاف و یا تحت هر عنوان دیگری به صورت درون صنفی حل و فصل کنید.

12 ساعت پیش

تسنیم نوشت: رئیس مرکز اورژانس تهران گزارشی آماری از عملکرد مرکز اورژانس تهران در هفته گذشته ارائه داد.

10 ساعت پیش

مهر نوشت: دادستان کل کشور گفت: قوه قضائیه تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده است تا بتواند از مشکلات تولیدکنندگان گره‌گشایی کند.

9 ساعت پیش

بیشتر...