خبرداغ |
4 روز پیش

برزگر: پرسپولیس به روز های خوبش بازگشت

برزگر می‌گوید که رضا اسدی نتوانست جای احمد نوراللهی را پر کند.

برزگر: پرسپولیس به روز‌های خوبش بازگشتبه گزارشخبرداغبه نقل از ورزش سه: محمد برزگر در‌ گفتگو با خبرنگار ما درباره بازی دیروز پرسپولیس مقابل صنعت نفت گفت: پرسپولیس بعد از چند بازی یک کامبک خوب داشت. یکی از اتفاقات خوب دیروز این بود که تماشاچی ها به استادیوم ورود پیدا کردند؛ شاید تعداد آنها کم بود ولی خیلی در روحیه بازیکنان موثر بود و ما دیروز شاهد یک بازی خوب و پویا از پرسپولیس بودیم.

وی افزود: تیم صنعت نفت لایه دفاعی اش را خیلی قوی چیده بود و در فاز دفاعی خوب عمل می‌کردند اما هر چقدر تیم بازی را به کناره ها برد عمق حریف را باز کرد و ما به گل رسید.

بزرگر با اشاره به عملکرد ضعیف تیم داوری در بازی دیروز اظهار داشت: دیروز تیم داوری خوب عمل نکردند و یک گل و یک پنالتی صد در صد را نگرفت و این مهم این بود که بعد از آنکه گل پذیرفته نشد بچه ها فشار آوردند و تیم خیلی عالی و موفق عمل کرد و من به کادرفنی، آقای گل‌محمدی، آقای پیروانی، آقای فنایی، آقای مطهری، تدارکات و همه ارکان باشگاه و هواداران تبریک می‌گویم و انشاالله این پیروزی ها تداوم داشته باشد و ما شاهد موفقیت تیممان باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره دلیل از دست دادن امتیاز این تیم در هفته های گذشته عنوان کرد: تیم بعد از لیگ قهرمانان آسیا و شرایطی که در بازی با الهلال پیش آمد و همچنین بخاطر عدم هماهنگی بازیکنان جدید با نفرات قدیمی باعث این اتفاق شد اما خدا را شکر تیم توانست از لحاظ روحی و روانی برگردد. این تیم پنج سال قهرمان شده و تولید انگیزه برای این تیم خیلی سخت است و شاید بازیکنان اشباع شده باشند و به نظر من بحث انگیزشی بوده است. خدا را شکر بازیکنان خواستند و دوباره این انگیزه در آنها زنده شد و من از بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند می‌خواهم که بدانند اینجا پرسپولیس است و تلاش کنند که بتوانند در قهرمانی ها سهیم باشند چون هیچ چیز مثل لذت قهرمانی برای پرسپولیس نیست.

او در خصوص خریدهای پرسپولیس در لیگ بیست و یکم گفت: آقای گل‌ محمدی با خواست خودش و بر اساس برنامه تاکتیکی که در نظر داشته بازیکنان را خریده و امیدواریم که دو بازیکن تاجیک هم اضافه شوند و تیم شرایط خوبش را به دست بیاورد. به نظر من مثلا آقای اسدی در پرسپولیس جواب نداده و باید بیشتر کار کند و تلاش کند. او به جای احمد نوراللهی آمده و باید خیلی قوی تر عمل کند اما امیدواریم در ادامه این نفرات بیشتر خودشان را با شرایط تیم وفق بدهند و شاهد ششمین قهرمانی هم باشیم.

برزگر در مورد بازی هفته آینده پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: پرسپولیس الان تیم شده و با این برد هم یک کامبک خوب داشته است. نفت مسجدسلیمان اصلا در حد و اندازه پرسپولیس نیست و مااز این بازی هم انشاالله از این بازی هم سه امتیاز را کسب می‌کنیم.

او در خصوص مشکلات مدیریتی باشگاه و رسمی نشدن قرارداد دو بازیکن تاجیک توضیح داد: عزیزان در حال انجام دادن کارهایش هستند و انشاالله امضای آخر قرارداد با کارگزار هم انجام شود و پول هم به حساب آقای کالدرون بنشیند و پنجره باز شود. برای تیم پرسپولیس زشت است. خواهش ما از مدیران سطح اول این است که تکلیف بدهی ها را مشخص کنند. آقای گرشاسبی همه بدهی ها را تصفیه کرد و عزیزان دیگر دوباره با عدم اطلاعات و آگاهی قراردادهای کذایی بستند و دوباره پول ندادند و بدهی ها ده برابر شد. چرا این کار را با بیت المال و سرمایه مردم و هواداران می‌کنند؟ خیلی زشت است و درخواست ما این است که هر چه زودتر کارهای طلب کالدرون را درست کنند که پول به حساب او بنشیند و ما شاهد این موضوعات نباشیم. یحیی گل محمدی حق دارد. او دو بازیکن تاجیک گرفته و می‌خواهد تیمش را تقویت کند اما پنجره بسته است، تکلیف خیلی از شرایط تیم معلوم نیست.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به صحبت های سجادی درباره عدم ارتباط مسائل فنی با مسائل مدیریتی اضافه کرد: وقتی که باشگاه در بحث مدیریتی، هیات مدیره و سرپرست موقت دچار تزلزل می‌شود و مدیرعامل ندارد، مطمئن باشد همه ارکان باشگاه زیر سوال می‌رود. من الان در پایه های پرسپولیس هستم و یک ماه است به ما می‌گویند اولین پولی که بیاید به پایه ها تزریق می‌کنیم و هنوز پول هم که می‌آیند تزریق جاهای دیگر و بزرگسالان و طلب کالدرون می‌شود و این مسائل بخاطر عدم ثبات مدیریت است که مربی نمی‌تواند با خیال راحت و فراغ بال به کارهایش برسد. در کارهای تاکتیکی و فنی تیم هم تاثیرگذار است چون وقتی یک مربی آرامش و تمرکز نداشته باشد و بازیکن تمرکز نداشته باشد و هرروز اخبار ضد و نقیض بشوند که فلانی مدیرعامل شد و کارگزار فلانی شد، این مسائل در بحث فنی هم تاثیر می‌گذارد.

سرپرست تیم جوانان پرسپولیس در پایان در مورد شرایط این تیم گفت: ما بخاطر بسته شدن پنجره ها شرایط خوبی نداشتیم و مجبور شدیم با بازیکنانی سریع لیست را پر کنیم. خدا را شکر از دو بازی گذشته چهار امتیاز کسب کردیم. در شرایط خوبی نیستیم اما انشاالله روندمان رو به صعود است. محسن خلیلی امکانات بسیار خوبی برای ایم مهیا کرده و همه هم زحمت می‌کشند و انشاالله همه رده ها به جایگاه واقعی که حقشان است می‌رسند.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

3 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

3 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

3 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

3 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

3 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

3 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

3 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

3 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

3 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

3 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

3 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

3 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

3 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

3 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

3 روز پیش

بیشتر...