خبرگزاری رضوی |
12 ماه پیش

مخبر شهادت شهید صیاد خدایی را تبریک تسلیت گفت رضوی

مخبر شهادت شهید «صیاد خدایی» را تبریک و تسلیت گفت
به گزارشخبرگزاری رضوی،محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور ضمن تبریک و تسلیت شهادت صیاد خدایی، اقدام مذبوحانه دشمنان را نشانه ضعف و استیصال آنان دانست و بر ادامه راه این شهید مستحکم‌تر از گذشته تأکید کرد.
متن پیام محمد مخبر به شرح زیر است:
انالله و انا الیه راجعون
ضعف و استیصال دشمنان ملت ایران در نبرد رو در رو، این کوردلان را بر آن داشت تا بار دیگر خوی درندگی و ذلت خود را به نمایش بگذراند و دستشان به خون پاک فرزندان این آب و خاک آلوده کنند.
پسمانده‌های نظام استکبار و وابستگان گروه‌های تروریستی و تکفیری با ترور شهید سرافراز صیاد خدایی نشان دادند که در برابر جبهه مقاومت دست‌بسته و وامانده هستند و با اینگونه اقدامات مذبوحانه تلاش می‌کنند تا به جسم بی‌رمق نظام استکبار حیاتی دوباره ببخشند که البته سخت در اشتباهند چرا که شهادت صیاد خدایی‌ها، نه تنها خدشه‌ای در مسیر انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت ایجاد نمی‌کند بلکه خون این شهیدان همچون چراغی پر فروغ، مسیر مبارزه با دشمنان را روشن‌تر از گذشته خواهد کرد.
اینجانب شهادت مظلومانه مدافع حرم آل‌الله شهید صیاد خدایی را محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران و خانواده این شهید بزرگوار تبریک و تسلیت می‌گویم و به عاملان و آمران این ترور اعلام می‌کنیم که مسیر شهید صیاد خدایی مستحکم‌تر از گذشته ادامه خواهد یافت.
محمد مخبر
معاون اول رئیس‌جمهور


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایلان ماسک در پی رشد حدود ۲۴ درصدی ارزش سهام شرکت خودروسازی برقی تسلا در ماه مه، دوباره ثروتمندترین فرد جهان شد.

-5 دقیقه پیش

رئیس قوه قضائیه گفت: دغدغه امروز دولت مسأله معیشت مردم است و همه توان خود را بکار می برد و قوه قضائیه هم هر جا نیاز باشد کمک حال آنان است.

-22 دقیقه پیش

طریقه غذا پیدا کردن مورچه‌خوار نشان داده شده است.

13 دقیقه پیش

مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، نتایج رتبه‌بندی رسانه‌های جهان در سال ۲۰۲۳ موسسه سایمگو را اعلام کرد.

-3 دقیقه پیش

بازار سرمایه در هفته دوم خردادماه روندی نوسانی داشت و این بالا و پایین شدن شاخص های بورس در نهایت منجر به بازدهی منفی بازار سهام برای سهامداران شد. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که خروج سنگین پول حقیقی از بازار سرمایه طی هفته اخیر می تواند دلیل اصلی این ریزش باشد.

-1 دقیقه پیش

رئیس قوه قضاییه گفت: در ترویج بی‌عفتی‌ها و بی‌حجابی‌ها ما می‌خواهیم صف افراد از آن‌هایی که وابسته به سرویس‌های بیگانه و عناصر ضدانقلاب هستند و به صورت سازمان یافته عمل می‌کنند، جدا شود و اتمام حجت صورت گیرد.

-8 دقیقه پیش

حمید بهزادی‌بخش با بیان اینکه موضوع تولید مسکن از برنامه‌های اولویت‌دار مجلس و دولت است، اظهار داشت: سازوکارهای قانونی تولید مسکن مشخص شده و وزارت راه و شهرسازی هم سامانه‌های لازم را برای تولید مسکن مشخص کرده است تا اقدامات لازم در حوزه ساخت مسکن مانند تخصیص زمین رایگان و کمک‌های مالی هدفمند انجام شود.

لحظاتی پیش

بیشتر...