خبرگزاری ایسنا |
4 روز پیش

۲۹ ورزشکار گلستانی در بازی های آسیایی چه کسانی هستند ایسنا

۲۹ ورزشکار گلستانی در بازی‌های آسیایی چه کسانی هستند؟

ایسنا/گلستانمدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان از عضویت ۲۹ گلستانی (ورزشکار، مربی، سرپرست و داور) در تیم‌های ملی کشور برای حضور در بازی‌های آسیایی خبر داد.

قاسمعلی برزمینی عصر سه شنبه، ۲۸ شهریور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ به طور رسمی طی روزهای اول تا شانزدهم مهرماه در شهر هانگژو چین برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه رقابت‌های والیبال از ۲۸ شهریور آغاز خواهد شد، گفت: صابر کاظمی نماینده استان، تیم ملی والیبال را که هم اکنون در دهکده بازی‌های آسیایی به سر می‌برند را همراهی می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با بیان اینکه در تیم ملی بانوان نیز زهرا رحیم‌نژاد به عنوان مدیر تیم ملی و محدثه رجبلو و صدیقه جعفری نیز به عنوان بازیکن حضور دارند، تصریح کرد: آرمان صالحی دیگر بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال تا آخرین مرحله اردوی تیم ملی حضور داشت که با توجه به ترکیب ۱۲ نفره، تیم ملی با یک لیبرو به مسابقات اعزام شد.

به گفته برزمینی وجیه الله شهری نیز مربی بدنساز تیم ملی آقایان بوده وهومر عباسی شناگر جوان و خوش آتیه گلستانی به همراه تیم ملی شنا و امیرحسین یازرلو تیم بسکتبال سه نفره را همراهی می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با بیان اینکه گلستانی‌ها در تیم ملی کبدی بانوان و آقایان نیز حضور دارند، افزود: تیم کبدی آقایان با هدایت امیر مازندرانی سرمربی گلستانی، با حضور فاضل اتراچالی، علیرضا میزائیان، محمدکاظم ناصری، امیرحسین بسطامی دیگر نمایندگان گلستان برای تکرار قهرمانی به مصاف حریفان خواهند رفت.

برزمینی ادامه داد: مهدی الفتی در ژیمناستیک، بهمن سالمی در والیبال ساحلی، سوپراستاد بزرگ شطرنج ایران پرهام مقصودلو، خواهر و برادر قایقران گلستانی در تیم ملی (عادل مجللی به عنوان بازیکن و فاطمه مجللی به عنوان مربی)، یاسین سلمانی و سید مجید نصیری در تیم ملی فوتبال امید دیگر ورزشکاران گلستانی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: عبدالجلیل قرنجیک در بسکتبال با ویلچر و فائزه دیبایی در دو و میدانی نیز گلستانی‌های حاضر در پاراآسیایی هستند و یاسین سلمانی بعد از بازی پرسپولیس با النصر به تیم ملی می‌پیوندد.

وی با بیان اینکه حسن اکرمی به عنوان داور فوتبال، محمد رجبی داور بسکتبال، منصوره ابوجعفری داور کبدی و علی فولادی راد به عنوان داور سپک تاکرا و عضو کمیته فنی این رشته، به بازی‌های آسیایی اعزام خواهند شد، خاطرنشان کرد: در پاراآسیایی هانگژو نیز زهرا دانایی طوس، قاسم اسلامی، جمال نظری بازیکنان والیبال نشسته و عبدالجلیل ایمری به عنوان مربی تیم والیبال نشسته حضور دارند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل باشگاه نساجی اعلام کرد، این باشگاه برای استقبال از تیم الهلال ستادی را تشکیل داده است و برای ثانیه به ثانیه حضور این تیم در ایران برنامه‌ریزی کرده‌اند.

یک ربع پیش

دختر ملی‌پوش ایران با انتشار پیامی در فضای مجازی به انصرافش از بازی‌های آسیایی هانگژو واکنش نشان داد.

یک ربع پیش

یکی از چهره‌های با اخلاق فوتبال ایران طی روزهای گذشته در بیمارستان بستری شد.

یک ربع پیش

سرمربی تیم ملی شطرنج کشورمان، امتیاز دادن پرهام مقصودلو در نخستین دیدارش در بازی‌های آسیایی هانگژو را غافلگیرکننده توصیف کرد.

یک ربع پیش

تیم ملی والیبال قطر، حریف ایران در مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو شد.

یک ربع پیش

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع طوفان و ریزگرد در منطقه سیستان دو هزار و ۱۰۷ نفر به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها مراجعه کردند.

یک ربع پیش

تیم بسکتبال نوجوانان ایران در مکان ششم مسابقات قهرمانی زیر 16 سال آسیا ایستاد.

یک ربع پیش

گام نخست توسعه میدان گازی توس در شمال‌شرق کشور با هدف تولید روزانه 3 میلیون مترمکعب گاز طبیعی آغاز شد.

یک ربع پیش

ووشوکار کشورمان گفت: بازی‌های سنگین و رقیبان بسیار خوبی داریم و چین رقیب اصلی ما است.

یک ربع پیش

بیشتر...