خودروتک |
12 ماه پیش

آقای فنایی، آقای لک کفتربازی بس است، با یک خداحافظی خوشحال مان کنید

آقای فنایی، آقای لک! کفتربازی بس است، با یک خداحافظی خوشحال‌مان کنید

وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس پس از قهرمانی استقلال و باخت پرسپولیس به سپاهان انتقادات تندی از کادرفنی این تیم مطرح کرد.

وحید قلیچ که همیشه اظهاراتش صریح و گاه جنجالی است در گفتگویی با خبرورزشی از دروازه بان و مربی دروازه بان های پرسپولیس انتقاد کرد.

قلیچ در این خصوص گفت:امیدوارم آقایان فنایی و لک با یک خداحافظی ما را خوشحال کنند! دیگر کفتر بازی بس است و بهتر است دوستان جای خود را به افراد شایسته تری بدهند. همین طور یک تبریک هم باید به آقای درویش بگویم!

پرسپولیس را محلی برای رفیق بازی و پُست دادن به دوستان خودش کرد و حالا باید جوابگو باشد. او باید مدیریت را از مصطفی آجورلو یاد بگیرد. مدیرعامل استقلال از همان اول برای قهرمانی قبول مسئولیت کرد و دنبال آوردن آدم‌های تیم‌های رقیب نبود اما رضا درویش... او هم بهتر است استعفا بدهد و برود. هرچند بعید می‌دانم کسی بتواند از صندلی مدیریت پرسپولیس دل بکند.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تعدادی از شاکیان یک پرونده حقوقی در مقابل مجتمع شهید قضایی هروی در تهران تجمع کردند.

یک ربع پیش

قرارداد میلاد سرلک با پرسپولیس به پایان رسیده و این بازیکن و مدیربرنامه هایش هنوز برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان نداده‌اند.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از اجرای طرح ویژه نسل جدید معاینه فنی سیار در تهران تحت عنوان پرتابل خبر داد و گفت: در این طرح واحدهای سیار معاینه فنی در مجتمع و سازمان‌ها حاضر می‌شوند و اقدام به صدور برگه معاینه فنی خودروها می‌کنند.

یک ربع پیش

اشکان خورشیدی در نیم فصل اول لیگ برتر داوری نکرد و مدت‌ها به دلیل رد شدن در تست‌های داوری از میادین دور بود.

یک ربع پیش

محمد موسوی با بیان اینکه از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک کسی از مسئولان به تمرین تیم ملی نیامد، گفت: فقط خودمان با مربی هستیم که تمرین می‌کنیم. قدیم‌ها مراسم بدرقه می‌گذاشتند دو نفر می‌آمدند اما الان خبری نیست. اگر نتیجه بگیریم که می‌آیند و عکس یادگاری‌اش را می‌گیرند اما اگر نتیجه نگیریم بد و بیراهش را هم خود بازیکنان می‌خورند.

نیم ساعت پیش

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امسال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا می‌کنند و تا پایان سال هیچ روستایی بالای ۲۰ خانواری که این امکان را نداشته باشند، نخواهیم داشت.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری عامل انتشار تصاویر مبتذل و غیراخلاقی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی خبر داد.

یک ربع پیش

مقاله حاضر در پاسخ به نقد یک نوشته و در رد مدعای نژاد‌پرستی ایرانیان افق‌های تازه‌ای می‌گشاید...  

نیم ساعت پیش

هفتمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در مهار تورم و رشد تولید برگزار گردید؛ که طی آن شرکت پتروشیمی زاگرس به عنوان شرکت برتر رضایتمندی مشتری در این جشنواره معرفی گردید.

یک ربع پیش

بیشتر...