2 ماه پیش
4 بازدید

سال پایانی دولت، سال تعهد، احساس مسئولیت، انگیزه و فعالیت بیش‌تر است - رضوی

معاون وزیر کشور:
سال پایانی دولت، سال تعهد، احساس مسئولیت، انگیزه و فعالیت بیش‌تر است
به گزارشخبرگزاری رضوی، طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جمال عرف در نشست معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری‌ها و مدیران ارشاد اسلامی استان‌ها، بر ضرورت تعهد، دغدغه، انگیزه و فعالیت بیش‌تر مسؤولان و مدیران دولت در سال پایانی فعالیت دولت دوازدهم تأکید کرد.
 
بخش دوم این نشست نیز با حضور محمد خدادی معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انصاری مشاور وزیر و مسؤول امور اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت کشور، جعفری زوج نماینده شورای اطلاع رسانی دولت، جمعی از مدیران کل معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی، و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها با موضوع برنامه‌ها و فعالیت‌های شورا‌های اطلاع رسانی استان‌ها به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

 عرف با تشکر از زحمات و فعالیت‌های تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات اسفند ۹۸، تأکید کرد: اعتقاد دارم با در نظر گرفتن تمامی ابعاد و شرایط وضعیت کشور، در خصوص دو وظیفه ذاتی وزارت کشور یعنی دو رکن یعنی سلامت و امنیت انتخابات، توفیق کامل داشتیم و انتخابات اسفند ۹۸ در نهایت سلامت و امنیت برگزار شد.
وی هم چنین ضمن تأکید بر شرایط خاص کشور در مواجهه با بحران جهانی کرونا، افزایش تحریم‌های ظالمانه و فشار‌های غیر قانونی، از اهمیت مدیریت شرایط کشور به ویژه در سال پایانی دولت سخن گفت و اظهار داشت: سال پایانی دولت در واقع سال تعهد، احساس مسئولیت، انگیزه و فعالیت بیش‌تر است و همه مسؤولان و مدیران دولت باید با احساس مسؤولیت و تعهد بسیار بیش تری فعالیت کنند.
 
ضمن این که همان طور که رییس جمهور نیز با تعیین اولویت‌های سه گانه سلامت، امنیت و معیشت در نشست اخیر با استانداران تأکید کردند، لازم است استانداران و مدیران سیاسی کشور، فرمانداران و بخشداران را هم در این زمینه توجیه کنند که با نهایت احساس مسؤولیت و تعهد به پیگیری و اجرای برنامه‌های دولت بپردازند.
 
معاون سیاسی وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود تأکید کرد: لازم است در شرایط کنونی کشور، مدیران و مسؤولان ارشد کشور حداکثر تلاش و انگیزه را برای جلوگیری از حاشیه سازی‌ها و جنجال آفرینی‌ها داشته باشند و ضمن معرفی و تبیین خدمات و دستاورد‌های دولت، امید به آینده را هم در خود و مردم تقویت کنند.
 
وی اظهار داشت: شرایط و حساسیت‌ها به نحوی است که می‌بایست تصویری درست و دقیق و واقعی از شرایط داشت نه تصویری سیاه یا سفید؛ تا بتوان بر اساس آن، برای شرایط مختلف برنامه سنجیده داشت و اقدام درست را انجام داد.
عرف  ضمن تأکید بر جایگاه ویژه و مهم شورا‌های اطلاع رسانی استان‌ها در ساختار اطلاع رسانی دولت دوازدهم، اظهار داشت: ضرورت دارد دست اندرکاران و اعضای شورا‌های اطلاع رسانی استان ها، در برنامه ریزی‌ها و اقدامات خود به ویژه در سال پایانی دولت، از رویکرد صرفاً اداری پرهیز کنند و با رویکردی کاملاً دغدغه مندانه، پویا و فعالانه به برنامه ریزی فعالیت ها، برگزاری جلسات و پیگیری و اجرای مصوبات شورا‌ها بپردازند.
 
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به مواجهه نظام با یک جنگ چندجانبه واقعی در زمینه‌های ادراکی، روایت و رسانه‌ای در سطوح مختلف، بر اهمیت کار و برنامه سنجیده و هدفمند این شورا‌ها تأکید کرد و اظهار داشت: لازم است از تمامی ظرفیت‌های این شورا و اعضای آن از دستگاه‌های مختلف استفاده شود و به این منظور ضرورت دارد پیوند و ارتباطی ویژه میان معاونین سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری‌ها به عنوان رییس شورا و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها به عنوان دبیران شورا برقرار شود تا از این رهگذر، ضمن فعالسازی حداکثری دبیرخانه شورا‌ها در استان ها، زمینه‌های لازم برای تحقق همه اهداف و برنامه‌های اطلاع رسانی دولت به ویژه تبیین خدمات و دستاورد‌های دولت فراهم شود.


#‌اخبار_روز
منبع: خبرگزاری رضوی


مطالب پیشنهادی

ویدیو - رکورد جهانی که سپاه در مبارزه با کرونا شکست

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه گفت: سپاه در آماده سازی تخت های بیمارستانی ویژه برای بیماران کووید 19؛ رکورد زد.

کف کردن روغن | دلایل و از بین بردن کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو

کف کردن روغن و رفع کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو و نکات استفاده از روغن سرخ کردنی و نکات روغن سالم را در پرشین وی بخوانید

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر | راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر

جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و راهکار جلوگیری از خشک شدن مرغ در فر و نکات پختن مرغ درون فر و مزه دار کردن مرغ را در پرشین وی بخوانید

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

از منافقین سیاسی تا قوی سیاه احمدی‌نژاد و خاتمی در میزگرد عطریانفر و ایمانی

حالا که تکلیف بسیاری از لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان مشخص شده و کمتر از یک هفته تا برگزاری انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، یک فعال سیاسی اصولگرا و یک چهره اصلاح طلب به آسیب شناسی شرایط موجود، وضعیت آراء خاکستری، لیست‌های دو طیف سیاسی و ...پرداختند.

زمانه فتح «سنگر به سنگر» اصولگرایان فرا رسیده است؟

آیا اصولگرایان می توانند پس از راه یافتن به بهارستان، پاستور را نیز ضمیمه فتوحات خود کنند؟ آیا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ که یک سال و چندماه دیگر موعد آن است، قدرت به جناح راست بازخواهد گشت؟ پاسخ به این چنین سوالاتی، بی شک با درنظر گرفتن عوامل متعدد امکان پذیر است.

بخاطر کرونا، دین و علم را مقابل هم قرار ندهید

متاسفانه چند هفته ای می‌شود که کشور درگیر ویروسی شده که مداس و دانشگاه ها، مراسمات مذهبی چون نمازجمعه و اعتکاف و کسب و کارها را به تعطیلی کشانیده است.

لایحه حذف چهار صفر از پول ملی در دستور کار پارلمان

ایسنا نوشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده لوایح مالیات بر ارزش افزوده، اصلاح قانون پولی و بانکی کشور (حذف چهار صفر از پول ملی) و اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار دارند.

تقدیر دستیار ویژه لاریجانی از کمک های چین به ایران در روزهای نشر کرونا

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل کمک‌های ⁧چین⁩ به ایران در مبارزه با ⁧کرونا را⁩ قابل تقدیر دانست.

انکار ادعای شبکه فارسی زبان خارجی درباره روحانی و شورای عالی امنیت ملی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری ادعای یکی از شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور درباره جلسه شورای عالی امنیت ملی را تکذیب کرد.

نامه نماینده اصولگرا به آیت الله جنتی

تسنیم نوشت: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از آیت الله جنتی خواست نماینده شورای نگهبان در نشست آتی این کمیسیون حاضر شده تا استفساریه استخدام معلمان حق التدریس بررسی شود.

مصوبه مهم دولت درباره افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۹

در جلسه امروز هیئت وزیران، که به ریاست حجت‌الاسلام روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال ۱۳۹۹ مشخص شد.

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

مجلس یازدهم به تصرف اصولگرایان درآمد/ سهم ناچیز اصلاح‌طلبان

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم بصورت رسمی نشان داد اصولگرایان در این ماراتن پیشتاز رقابت شدند و اکثریت مجلس یازدهم را در دست گرفتند.

چمران: رای اصولگراها کاهش یافته/انتخابات ۱۴۰۰ قابل پیش‌بینی نیست

مهدی چمران با بیان اینکه رای اصولگرایان کاهش داشته است گفت: من نمی خواهم به تقسیم بندی ها تاکید داشته باشم ولی به طور کلی مشارکت در این دور از انتخابات کمتر از دفعات قبل بود، ما پیش از این وقتی به مساجد و مجالسی که عموما می رفتیم شاهد شور و هیجان بیشتری بودیم اما اینبار شور و هیجان کمتری را دیدیم .

با مسیح مهاجری؛ از دلتنگی برای هاشمی تا اختلافات در حزب جمهوری

حجت الاسلام مسیح مهاجری می گوید: آقای هاشمی در سال‌های آخر عمر خودشان هیچ نفوذی به عنوان لابی در شورای نگهبان نداشتند و حتی خیلی از افراد به دلیل ارتباط با آقای هاشمی رد صلاحیت می‌شدند؛ شما فکر می‌کنید اگر آقای هاشمی بودند با لابی کردن در شورای نگهبان صلاحیت افرادی می‌شد تأیید شود؟ خیر برعکس بود.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

نکات تهیه بستنی | هر آنچه را که باید در مورد نکات تهیه بستنی و خوردن ان بدانید

نکات تهیه بستنی و آشنایی با نکات تهیه بستنی و خواص بستنی و نحوه درست کردن بستنی و چگونه بستنی درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

پایداری‌ها همچنان بلای جان قالیباف /شورای ائتلاف حکمیت خواهد کرد؟

نشانه ها از این حکایت دارد که پایداری ها برای مانع تراشی بر سر راه ریاست قالیباف، از همین حالا و حتی پیش از این به تخریب شهردار پیشین روی آورده اند و در کنار آن درحال لابی با نمایندگان شهرهای کوچک برای جمع کردن رأی به نفع آقاتهرانی هستند.

مطالب مرتبط