خودروتک |
۱ هفته پیش

پیش بینی تلخ درباره سرنوشت تیم فرهاد مجیدی

پیش بینی تلخ درباره سرنوشت تیم فرهاد مجیدی

بسیاری از هواداران و پیشکسوتان استقلال عقیده دارند نفرات فعلی استقلال توانایی انجام کارهای بزرگ را حتی در لیگ برتر فوتبال ایران ندارند.

به گزارش خبرورزشی، استقلال مقابل الهلال درسی گرفت که قبلا هم چند بار گرفته بود. هواداران استقلال به چشم خود دیدند که یکسری از بازیکنان و شاید هم اکثر بازیکنان تیمشان در حد و اندازه های این تیم بزرگ نیستند و در بازیهای بزرگ کاری از پیش نمی برند.استقلالحتی درمرحله گروهی لیگ قهرمانانآسیا هم کار چندان بزرگی نکرد و در دو بازیرفت و برگشتمقابل الدحیل فقط یک امتیاز کسب کرد.

از همان تیم حداقل ۴ بازیکن اصلی جدا شدند و نفرات جدید حداقل دربازیبا الهلال در حد و اندازه های آنها نشان ندادند. البته استقلال با همان قبلی ها هم به جایی نرسید ولی نفرات جدید نیاز به زمان زیادی دارند تا در ترکیب استقلال جا بیفتند و حتیفرهاد مجیدیهم در کنفرانس مطبوعاتی گفت تیم ما ناهماهنگ بود.

این روزها همه هواداران و بسیاری از قدیمی های استقلال معتقدند که تیمشان نیاز به بازیکن بزرگ دارد و با نفرات فعلی هیچ آبی گرم نمی شود. استقلالی ها می گویند با این وضعیت، امسال هم خبری از جام قهرمانی و موفقیت در آسیا نیست و مجیدی اگر می خواهد موفق شود حتما باید حداقل ۴ بازیکن بزرگ بخرد.

استقلال تا امروز بازیکنانی را خریده که به زعم بسیاری از کارشناسان معمولی هستند و نمی توانند جای خالی امثال قایدی را پر کنند. البته با یک بازی نمی توان در مورد نفرات جدید قضاوت کرد اما مسلما استقلال با این نفرات کار سختی دارد و خود مجیدی هم متوجه این موضوع شده که دردبیمانده تا چند بازیکن جدید بخرد.

این یک قاعده کلی است که تیم بزرگ بازیکن بزرگ می خواهد ولی استقلال در بازی با الهلال این قاعده را رعایت نکرد و خیلی راحت تنبیه شد.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

براساس حکمی از سوی صولت مرتضوی قائم‌مقام معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری منصوب شد.

نیم ساعت پیش

در ویدئویی زیر با چند روش متقاعد کردن افراد ضدواکسن‌ آشنا شوید.

نیم ساعت پیش

تهران - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مغز متفکر و چشم بیدار ارتباطات کشور و بازوی حاکمیت در حفظ حقوق مردم است.

نیم ساعت پیش

آبادان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از استقرار ۱۰۰ پایگاه تست فوری کرونا در شلمچه خبر داد

نیم ساعت پیش

لطفا تعجب نکنید اما وحید امیری ستاره ملی پوش پرسپولیس همچون لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی دکتر تغذیه شخصی دارد!

نیم ساعت پیش

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در واکنش به ادعاهای نخست وزیر اسرائیل مبنی بر ضرورت توقف برنامه هسته‌ای ایران، با تصریح این مهم که «قرار نیست سانتریفیوژها در ایران متوقف شود»، گفت: جامعه جهانی موافقت کرده که تهران می‌تواند تاحد مشخصی اورانیوم غنی کند.

نیم ساعت پیش

مهاجم ایرانی الاهلی امارات دوست دارد که حضور در لیگ جزیره را تجربه کند.

1 ساعت پیش

ستاره خط میانی پرسپولیس شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی در بازی با تیم ملی امارات ندارد.

1 ساعت پیش

دکتر بهرنگ آبادپور، جراح و متخصص اورولوژی و ناباروری مردان و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا گفت:خوشبختانه مطالعات انجام‌شده نشان می‌دهد که واکسن کرونا عارضه‌ای برای سیستم تولیدمثلی چه در خانم‌ها و چه در آقایان به دنبال ندارد.

1 ساعت پیش

سبک بازی الهلال به گونه‌ای است که پرسپولیسی‌ها را امیدوار می‌کند.

1 ساعت پیش

طالبان هشدار داد، آمریکا در صورتیکه به پروازهای پهپادهایش در آسمان افغانستان ادامه دهد با عواقب آن مواجه خواهد شد.

1 ساعت پیش

سرمربی استقلال اعلام کرده هرطور شده مدافع جدید اما مصدوم تیمش را می‌خواهد.

1 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس می‌گوید تداخل اردوی تیم ملی با تمرینات آماده‌سازی این تیم، کار را برای سرخ‌ها سخت کرده است.

1 ساعت پیش

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال واکنش جالبی به شایعه پرسپولیسی بودنش داشته است.

1 ساعت پیش

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای از وقوع حادثه آتش سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خود کفایی سپاه در غرب تهران که به مجروح شدن سه تن انجامید ،خبر داد .

1 ساعت پیش

بیشتر...