خبرگزاری ایسنا |
4 روز پیش

باید تغییراتی در تیم وزارت صمت اعمال شود استیضاح گزینه مناسبی نیست ایسنا

باید تغییراتی در تیم وزارت صمت اعمال شود/استیضاح گزینه مناسبی نیست

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: از نظر بنده استیضاح وزیر صمت در شرایط کنونی گزینه مناسبی نیست، بلکه باید با تغییرات در تیم وزارت صمت از گل زن های ماهری برای برداشتن گام ها جهادی استفاده شود.

کمال علیپور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس، بیان کرد: زمانی که قرار است کار عملیاتی و جهادی صورت گیرد باید از افراد توانمند با ظرفیت جهادی استفاده شود اما اکنون چنین افرادی در تیم وزیر صمت کم است.

وی در ادامه اظهار کرد: لازم است وزیر صمت برای انجام کار جهادی تغییراتی در تیم خود اعمال کرده و از گل زن های ماهری در تیم خود استفاده کند. متاسفانه امروز جای این افراد در تیم وزارت صمت خالی است. وزیر صمت با تیم قبلی نمی تواند گام های جهادی بردارد و از نظر بنده باید در تیم وزارت صمت تغییراتی ایجاد شود.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از نظر بنده در شرایط کنونی استیضاح وزیر صمت گزینه مناسبی نیست بلکه باید در تیم وزارت صمت تغییراتی صورت گیرد، آنگاه شاهد بهبود روند در این حوزه خواهیم بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هافبک تیم فوتبال استقلال در حالی قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد که از لیگ امارات هم پیشنهادی جدی داشت.

4 ساعت پیش

اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور از 10 تا 15 تیر انجام می‌شود.

4 ساعت پیش

یک مؤسسه صهیونیستی از تلاش برای ارسال کمک‌های پزشکی به مناطق زلزله‌زده شرق افغانستان خبر داده است.

4 ساعت پیش

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست نداد.

5 ساعت پیش

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 نوجوان 9 و 11 ساله جیب‌بر در متروی تهران حین سرقت خبر داد و گفت: از متهمان یک دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف شد.

4 ساعت پیش

مدیرعامل صندوق توسعه ملی گفت: ما دیگر نمی‌توانیم به ارز 4200 تومانی برگردیم و بازپرداخت اقساط معوق باید با نرخ جدید ارز به صندوق واریز شود.

4 ساعت پیش

معاون اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به پیش‌بینی ورود 200 هزار زائر پاکستانی اربعین حسینی از مرز "ریمدان" به کشور، 70 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های پایانه به استان ابلاغ شده است.

4 ساعت پیش

نماینده مردم مهاباد در مجلس خواستار تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی، نهضتی و پیش دبستانی شد.

5 ساعت پیش

رئیس جریان الصدر عراق با انتقاد از اقدام رئیس جمهور این کشور در عدم امضای قانون جرم‌انگاری سازش با رژیم اسرائیل، آن را مایه شرم‌ساری عراقی‌ها دانست.

4 ساعت پیش

بیشتر...