محدودیتی برای اجرای شبکه آب آشامیدنی در نقاط حاشیه ای زابل وجود ندارد all tv logo

سعید صفابخش اظهار کرد: با توجه به سکونت خانوار‌های جدید و انجام ساخت و ساز در برخی از نقاط حاشیه‌ای شهر زابل، اجرای شبکه آب‌آشامیدنی برای دستیابی مردم به آب‌آشامیدنی و بهداشتی در این مناطق به سرعت ادامه دارد.

وی افزود: در همین راستا ۱۰۰ متر لوله‌گذاری و اجرای شبکه آب‌آشامیدنی در میدان شهید شهریاری شهرستان زابل انجام و اهالی و ساکنان جدید این منطقه از آب‌آشامیدنی و بهداشتی بهره‌مند شدند.

معاونت بهره‌برداری و توسعه آب و فاضلاب زابل خاطرنشان کرد: شهروندان جهت دریافت انشعاب خانگی آب‌آشامیدنی، باید با در دست داشتن مدارک به دفاتر پیشخوان دولت یا معاونت خدمات مشترکان آب و فاظلاب این شهرستان مراجعه کنند.#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

1 ساعت پیش

برخی افراد نزدیک به رئیس جمهور آمریکا می‌گویند او تا آخر این هفته از رقابت‌های ریاست جمهوری کناره‌گیری خواهد کرد.

1 ساعت پیش

تصویری از پسر ساسی مانکن به نام برسام منتشر شد که معصومیت عجیب چهره این کودک دل کاربران را به درد آورد.

1 ساعت پیش

بازار گوشت قرمز نسبت به روز گذشته تغییر اندکی داشت.

1 ساعت پیش

سرپرست وزارت امور خارجه در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک خود در نیویورک با میریانا اسپولیاریک ایگر، رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ دیدار و گفتگو کرد.

1 ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

1 ساعت پیش

رئیس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ گفت: از ابتدای امسال، مردم نیکوکار شهرستان بیش از ۷۴۰ میلیون تومان زکات فطره، زکات مستحبی و زکات واجب پرداخت کرده‌اند.

1 ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

1 ساعت پیش

از سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.

1 ساعت پیش

بیشتر...