خبرورزشی |
۲ هفته پیش

از شنیدن واسطه گری پسر مدیر هلدینگ خلیج فارس شوکه شدم با این شرایط استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد

افشین حاجی پور در مصاحبه با خبرورزشی درباره شرایط استقلال گفت:

به اعتقاد من وضعیت بد استقلال به امروز یا دیروز مربوط نمی‌شود. استقلال ۱۰ سال است با مشکل روبرو است و هر نهادی هم که روی کار می‌آید شرایط بدتر می‌شود. من به عنوان کسی که از بیرون نگاه می‌کنم فکر می‌کنم شرایط تیم اصلا خوب نیست.

او ادامه داد:

شوکه شدم وقتی متوجه شدم پسر یکی از مدیران هلدینگ در حال معرفی بازیکن به باشگاه استقلال است. هنوز هلدینگ خلج فارس کارش را استارت نزده وقتی این خبرها بیرون آید برای من ناراحت کننده است. البته نمی‌دانم این اخبار چقدر صحت داشته باشد و ما هم این اخبار را در رسانه‌ها شنیده‌ایم.

او در مورد درگیری‌های نکونام و علی خطیر فصل گذشته هم گفت:

به هیچ عنوان خوب نیست. مدیرعامل و سرمربی یک تیم نباید دعوا کنند و کادرفنی باید حواسش روی مسائل فنی باشد. مدیرعامل باید کنار تیم باشد و من فکر می‌کنم آن مسایل باعث دوری خطیر شد. من فکر می‌کنم هیچ تیمی‌با این شرایط نمی‌تواند موفق شود.

او می‌گوید هرگز در دوران بازی کردنش چنین شرایطی را ندیده بود:

من زمانی که بازی می‌کردم ۳ قهرمانی لیگ برتر با تیم‌های استقلال، فولاد و سپاهان کسب کردم و اصلا چنین شرایطی را ندیده بودم. هرسال استقلال را از نظر بازیکنی شخم می‌زنند و زمان می‌برد بازیکنان جدید با شرایط تیم هماهنگ شوند. پارسال فکر نمی‌کردم استقلال چهارم هم بشود و فکر می‌کنم اینکه نکونام موفق شد تا روز آخر تیمش را در کورس نگه دارد، کار بزرگی بود.

حاجی پور می‌گوید استقلال با این شرایط نمی‌تواند فصل بعد هم موفق شود:

اینطوری پیش برود استقلال فصل بعد هم نمی‌تواند قهرمان لیگ برتر بشود. با این شرایط هوادار اذیت می‌شود، خوشحال بودیم با آمدن هلدینگ خلیج فارس شرایط مالی استقلال بهتر می‌شود اما متاسفانه ظاهرا نگرانی هواداران استقلال همچنان باید ادامه داشته باشد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

یک ربع پیش

لیست قیمت جدید محصولات گروه بهمن موتور ویژه اردیبهشت ماه 1402 منتشر شد.

یک ربع پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X1 مدل 2023 را مشاهده می کنید.

یک ربع پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

یک ربع پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

یک ربع پیش

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

یک ربع پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

یک ربع پیش

نخستین تصاویر از هیوندای سانتافه ۲۰۲۴ با طراحی کاملا متفاوت منتشر شد. در ادامه با جزئیات طراحی هیوندای سانتافه جدید آشنا می‌شویم.

یک ربع پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

یک ربع پیش

بیشتر...