خبرورزشی |
۱ هفته پیش

برای تشکر از مجیدی با جدایی اش موافقت کردیم تمام بازیکنان با نظر ساپینتو جذب می شوند

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: برخلاف آنچه برخی می‌گویند جدایی فرهاد مجیدی از استقلال قطعی نبود و به نوعی به عنوان تشکر و پاداش با درخواست او موافقت کردیم.

برای تشکر از مجیدی با جدایی‌اش موافقت کردیم/ تمام بازیکنان با نظر ساپینتو جذب می‌شوند

فرشید سمیعی در مورد جدایی فرهاد مجیدی از تیم استقلال اظهار داشت:‌برخلاف آنچه که برخی می‌گویند از قبل جدایی مجیدی قطعی شده بود و مدیریت از این موضوع اطلاع داشت چنین چیزی نبود تا آخرین لحظه ایمان داشتیم مجیدی می‌ماند و به کارش در استقلال ادامه می‌دهد زیرا پروژه‌ای که با او طراحی کرده بودیم سه ساله بود.

به عنوان تشکر و پاداش با درخواست جدایی مجیدی موافقت کردیم

وی گفت:‌ بنا به دلایل محترمی که مجیدی داشت از تیم ما رفت او برای استقلال خیلی زحمت کشید برخی انتقاد کردند که چرا مدیریت به مجیدی اجازه رفتن داد، اما وی خیلی زحمت کشید و در خیلی از موارد از خودش مایه گذاشت اما وقتی جدایی را به عنوان خواسته خودش در نظر گرفت و به ما اعلام کرد مدیریت تصمیم گرفت به عنوان تشکر و پاداش با درخواستش موافقت کند در حالی که همگان به دنبال این بودند مجیدی بماند.

به خاطر برخی هجمه ها؛ همکاری با مربی ایرانی برای جایگزینی مجیدی رخ نداد

سخنگوی باشگاه استقلال اضافه کرد: در هر صورت مجیدی در استقلال بسیار عالی کار کرد و امیدواریم هر جا هست موفق باشد. اما طبق درخواست‌های مختلف تصمیم گرفته شد مربی جایگزین شود اما پس از آن طبق دلایل مختلف تصمیم گرفته شد مربی ایرانی جایگزینش شود. متأسفانه به دلیل اتفاقاتی که افتاد همکاری با مربی داخلی ممکن نبود مقداری از این موضوع به خاطر هجمه‌هایی بود که به مربی ایران آمد و می‌دانید از کجا نشأت می‌گرفت به پیج مربی ایرانی رفتند و خیلی از اتفاقات رخ داد. در هر صورت همکاری با مربی ایرانی میسر نشد.

با بررسی تمامی شرایط با ساپینتو توافق کردیم

سمیعی اضافه کرد: پس از آن رزومه مربیان خارجی مدنظر بررسی شد کشور ما جایی است که باید وضعیت مربی خارجی از لحاظ فرهنگی و اجتماعی بررسی شود. باشگاه استقلال هم در سه دوره اخیری که مجیدی آمد و به ویژه در سال آخر با اضافه شدن تیم مجیدی به ایده مشخص فوتبال رسیده بود باید این راه ادامه پیدا می‌کرد تا بازیکنان بتوانند شرایط را درک کنند. در نهایت پس از بررسی گزینه‌های مختلف با ساپینتو به توافق رسیدیم.

برای همکاری با ساپینتو دست همه دلالان کوتاه شد

وی در مورد اینکه آیا از لحاظ مبلغ از همکاری با ساپینتو راضی هستند، پاسخ داد: برخی صحبت از دلال و دلال‌بازی می‌کنند اما باید بگویم دست همه دلالان کوتاه شد. قراردادی که بستیم قیمتش بسیار عالی است. نمی‌خواهم رقم و مبلغ بدهم زیرا رقم‌هایی که در مورد مربیان خارجی داشتیم به هیچ عنوان مبلغ دلالی به آن اضافه نشد کار مذاکره با ساپینتو به صورت مستقیم انجام شد باید بگویم مبلغی که با او بستیم بسیار خوب و به سود باشگاه استقلال است.

استقلال از کوچکترین کمکی محروم بوده و خودش است و خودش

سخنگوی باشگاه استقلال تصریح کرد:‌ اینکه برخی می‌گویند زیرساخت‌ها را رها کنید و بازیکن بخرید باید بگویم شرایط جدید حقوقی باشگاه استقلال چنین مسائلی را ایجاب نمی‌کند. شرکتی هستیم که وارد فرابورس شده‌ایم و نمی‌توانیم ضررده شویم شرایط سابق تمام شد و رفت. باید حال را در نظر بگیریم و هم به کارهای زیرساختی برسیم تا باشگاه درآمدزا بشود و بتوانیم خود را حفظ کنیم این موضوع دو طرفه است باشگاه استقلال شرایطی دارد که باید لحاظ شود. استقلال خودش را با هیچ باشگاه دیگری مقایسه نمی‌کند از کوچک‌ترین کمکی محروم بوده و خودش است و خودش.

تمامی نقل و انتقالات این فصل با نظر ساپینتو انجام خواهد شد

سمیعی اضافه کرد: با توجه به امتیازاتی که دارد درآمدزایی می‌کند از دولت و سازمان و نهاد و جایی کمکی دریافت نمی‌کند و پولی نمی‌گیرد. استقلال با درآمدهای خودش کار را پیش می‌برد. طبق سبقه‌ای که آجرلو داشته نقل و انتقالات استقلال با نظر سرمربی انجام شده است. در استقلال هم همینگونه بود سال گذشته تمام نقل وانتقالات با نظر فرهاد مجیدی انجام شد و در این فصل هم کار با نظر ساپینتو انجام خواهد گرفت.

حضور مجیدی در اتحاد کلبا عایدی برای استقلال نداشت

وی در خصوص اینکه فرهاد مجیدی با استقلال قرارداد سه ساله داشت و اکنون که به تیم اتحاد کلبا رفته است آیا عایدی مالی به استقلال می‌رسد، گفت: خیر، قبل از امضای قرارداد مجیدی با استقلال، وی از باشگاه درخواست کرد در خصوص پاداش‌ها و عناوین پاداشی در نظر بگیرد زمانی هم که با باشگاه دیگر قرارداد می‌بندد و به استقلال این موضوع را اعلام کند از استقلال درخواست کرد به خاطر تلاش‌ها و زحماتش قرارداد قبلی فسخ بشود تا بتواند به تیم جدیدی برود با وجود مخالفت باشگاه استقلال و صحبت‌های مکرری که با مجیدی حتی از دوبی داشتیم، بنا به دلایلی که خیلی از آنها واقعی و به خاطر جو فوتبال ایران بود مجیدی تصمیم گرفت که ماندش به صلاح نیست اما عاشقانه این تیم را دوست دارد.

سخنگوی باشگاه استقلال ادامه داد:‌ وی در ادامه رفت و قراردادش را با باشگاه اماراتی منعقد کرد از این انتقال عایدی به باشگاه استقلال نرسید.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی تیم پرسپولیس دوباره به سراغ دستیار سابقش رفته تا بلکه بتواند نظر او را برای حضور در پرسپولیس جلب کند.

2 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور کیفرخواست درخصوص پرونده فائزه هاشمی خبر داد.

3 ساعت پیش

منابع لبنانی از ورود سومین نفتکش ایرانی به سواحل سوریه خبر دادند

2 ساعت پیش

دکتر سیدمحمد مرندی، مشاور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در بخشی از یک مصاحبه با جماران پیرامون مذاکرات هسته‌ای دوحه اطلاعات جالبی را مطرح کرده است. 

2 ساعت پیش

وریا غفوری جایی در استقلال ندارد، فصل پیش هم نداشت، فقط فرهاد مجیدی سیاستمدارتر از این حرف‌ها بود که با بیرون گذاشتن کامل او برای خودش و تیمش حاشیه درست کند و حتی می‌گفت وریا باید جام را بالای سر ببرد و برد.

2 ساعت پیش

فارس نوشت : وحیدی گفت:کسانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند حضورشان از این به بعد غیر قانونی است و با آن ها برخورد خواهد شد.

3 ساعت پیش

پس از سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس، سرنشینان لنج‌ها و قایق‌های محلی وحشت کردند. در مقابل چشمان حیرت‌زده آن‌ها قطعات هواپیما و پیکرهای متلاشی شده مسافران آن فرو می‌ریخت و آبی دریا را قرمز می‌کرد.

2 ساعت پیش

دولت رئیسی در حالی کشور را ظرف 8 ماه بدون استقراض اداره کرد که کسری بودجه در دولت روحانی، 8 برابر شد.

2 ساعت پیش

مرتضی همیشه نگران این بود که گوشه ای بماند و از جهاد فاصله بگیرد.البته سال قبل از شهادتش خیلی خسته شده بود. مدام نگران بود.

2 ساعت پیش

بیشتر...