شهرآرانیوز |
6 روز پیش

سورپرایز در ترکیب تیم ملی مقابل اروگوئه جلالی از ابتدا درترکیب اصلی شهرآرانیوز

سورپرایز در ترکیب تیم ملی مقابل اروگوئه| جلالی از ابتدا درترکیب اصلی
تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی مقابل تیم ملی اروگوئه قرار گرفت که ابوالفضل جلالی، مدافع چپ تیم استقلال ازابتدا در ترکیب اصلی قرار داشت.

گروه ورزش|شهرآرانیوز،تیم ملی فوتبال ایران در یکی از مهم‌ترین بازی‌های تدارکاتی تاریخ خود مقابل تیم ملی اروگوئه قرار گرفت. حریفی که از لحاظ نام و آوازه در فوتبال ایران بسیار مطرح است و فوتبالی شبیه تیم ملی آرژانتین بازی می‌کند. همان طور که پیش بینی می‌شد کارلوس کی‌روش در ترکیب اصلی تیم ملی از علیرضا بیرانوند استفاده کرد، اما سورپرایز تیم ملی حضور ابوالفضل جلالی در ترکیب اصلی تیم ملی بود که از ابتدا برای تیم ملی به میدان رفت. درحالی که پیش بینی می‌شد از امید نورافکن در ترکیب اصلی استفاده شود، اما کی‌روش فرصت را به جلالی داد تا این بازیکن فرصت بزرگی به دست آورد.

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز،تیم ملی فوتبال ایران در یکی از مهم‌ترین بازی‌های تدارکاتی تاریخ خود مقابل تیم ملی اروگوئه قرار گرفت. حریفی که از لحاظ نام و آوازه در فوتبال ایران بسیار مطرح است و فوتبالی شبیه تیم ملی آرژانتین بازی می‌کند. همان طور که پیش بینی می‌شد کارلوس کی‌روش در ترکیب اصلی تیم ملی از علیرضا بیرانوند استفاده کرد، اما سورپرایز تیم ملی حضور ابوالفضل جلالی در ترکیب اصلی تیم ملی بود که از ابتدا برای تیم ملی به میدان رفت. درحالی که پیش بینی می‌شد از امید نورافکن در ترکیب اصلی استفاده شود، اما کی‌روش فرصت را به جلالی داد تا این بازیکن فرصت بزرگی به دست آورد.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشاهدات میدانی حاکی از آن است که پسته تازه، شلیل و نارنگی در حال حاضر گرانترین میوه‌های موجود در بازار هستند.

9 ساعت پیش

«برف بی صدا می بارد»، پروژه ای که از آن به عنوان سریال بلند تلویزیون در قالب ۱۰۰ قسمت یاد می شد اما به هنگام پخش با چنان حاشیه هایی همراه شد که کارگردان سریال ضمن ارج نهادن بر مخاطب میلیونی تلویزیون، شرایط تولید و پخش را چنین توصیف کرد: «به هزار و یک دلیل که نمی دانم، مشکلات فراوانی سر راه تولید سریال «برف بی صدا می بارد» بود.»

8 ساعت پیش

تهران-مرحله نهایی دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مشکات با حضور مجازی قاریانی از ۷۳ کشور به صورت مجازی در فرهنگسرای قرآن آغاز شد.

9 ساعت پیش

قم- رئیس اداره امور بین الملل حرم مطهر بانوی کرامت اعلام کرد: در نیمه نخست امسال بیش از ۴۰ هزار گردشگر و زائر غیرایرانی در آستان مقدس حضرت معصومه(س) حضور یافتند.

9 ساعت پیش

یک تحلیلگر بازار سرمایه به بررسی وضعیت این بازار پرداخت و شروط لازم برای صعودی شدن این بازار را تشریح کرد.

9 ساعت پیش

کشورهای عربستان سعودی، ترکیه و قطر با رأی شرکت‌کنندگان در کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی(IAEA) به عضویت شورای حکام درآمدند.

9 ساعت پیش

«آتش سرد» به تهیه کنندگی علی مهام از شنبه ـ ۹ مهرماه ـ بر روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

8 ساعت پیش

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مهار کامل بیماری کرونا، از اقدامات شاخص دولت سیزدهم بود.

9 ساعت پیش

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به طرح های در دست اقدام برای کاهش مشکلات معیشتی فرهنگیان گفت: معلمان نگران رتبه بندی نباشند و فرآیند آن در حال انجام است.

9 ساعت پیش

بیشتر...