ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ایگواین: به من گفتند پول ندارند اوزیل را گران خریدند ورزش سه

کد خبر : 1830706 |04 تیر 1401 ساعت 21:00 |17.3K بازدید |4دیدگاه

ایگواین: به من گفتند پول ندارند؛ اوزیل را گران خریدند

گونزالو ایگواین، ستاره سابق رئال مادرید‌می‌گوید از اینکه آرسنال سال‌ها پیش او را رد کرده و برای خرید مسوت اوزیل مبلغ هنگفتی پرداخته همچنان متعجب است.

به گزارش "ورزش سه"، گونزالو ایگواین، ستاره آرژانتینی که سابقه بازی در رئال مادرید و همبازی بودن با مسوت اوزیل در این تیم را دارد، می‌گوید 9 سال پیش آرسنال تا یک قدمی جذب او پیش رفته بوده ولی در لحظه آخر منصرف شده و به جای او مسوت اوزیل را با قراردادی 80 میلیون یورویی به‌خدمت گرفته. ایگواین می‌گوید هنوز از اینکه آرسنال به جای او برای خرید اوزیل چنین مبلغ هنگفتی پرداخت کرده شگفت‌زده است.

9 سال پیش، گونزالو ایگواین، بعد از چند سال درخشش در رئال مادرید، کم کم خود را در سایه کریم بنزما می‌دید و به این نتیجه رسیده بود که وقت آن رسیده با ترک رئال، چالشی جدید را تجربه کند. ایگواین در نهایت راهی سری آ و ناپولی شد و در این تیم موفقیت قابل توجهی به‌دست آورد.

ایگواین درباره ماجرای او، مسوت اوزیل، و آرسنال گفت:" قبل از اینکه به ناپولی بروم احتمال پیوستنم به آرسنال خیلی زیاد بود. ما صحبتهای‌مان را کرده بودیم ولی آنها در نهایت من را نخریدند و به جای من به مسوت اوزیل 80 میلیون یورو دادند".

ستاره آرژانتینی در ادامه گفت:" جالب اینجا است که آرسنال به من گفت پول ندارد و من خیلی گران هستم. هنوز هم از اتفاقی که افتاد تعجب می‌کنم. بعد از آن من راهی ناپولی شدم و دو روز بعد دیدم اوزیل را با 80 میلیون یورو خریده‌اند".

گونزالو ایگواین
مسوت اوزیل
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ورزشگاه اختصاصی شهداب مطابق با استاندارد‌های جهانی آماده برای میزبانی از بازی‌های تیم‌های والیبال باشگاه شهداب است.

8 ساعت پیش

با اعلام رسمی سازمان لیگ، دیدارهای هفته نخست لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می شود.

8 ساعت پیش

خلیج فارس ماهشهر با خرید امتیاز شاهین بندرعامری این فصل در لیگ یک حضور خواهد داشت.

8 ساعت پیش

تیم فوتبال رسانه ورزش در دیداری خیرخواهانه در شهر مشهد با سرمربیگری ادموند بزیک و کاپیتانی عادل فردوسی‌پور به میدان خواهد رفت.

8 ساعت پیش

رییس فدراسیون پرورش اندام و عضو هیئت رییسه فدراسیون کشتی گفت: اساسنامه فدراسیون کشتی متفاوت با اساسنامه فدراسیون‌های دیگر است.

8 ساعت پیش

عبدالمهدی نصیرزاده، مجید هنرجو و عباس اورسجی در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت‌نام کردند.

8 ساعت پیش

محمدرضا ساکت که در دوره سرمربیگری مارک ویلموتس به سمت دبیرکلی فدراسیون مشغول به فعالیت بود، اکنون بعد از سال‌ها به توضیح این پرونده پرماجرا پرداخته است.

8 ساعت پیش

پیشکسوت استقلال بدون اطلاع رسانی از سوی باشگاه از ریاست کمپ مرحوم حجازی کنار رفت.

8 ساعت پیش

سهیل مهدی از طرح کمیته برگزاری سازمان لیگ برای کاهش تیم‌های لیگ آزادگان خبر داد.

8 ساعت پیش

بیشتر...