راهبرد معاصر |
1 ماه پیش

درگیری شدید کاپیتان تراکتور با یک خبرنگار راهبرد معاصر

شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم فوتبال تراکتور در میکسدزون خبری پس از باز با پرسپولیس با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ «فودباله دیگه»! احتمالا این جمله را در این چند روز بارها شنیدید. دوشنبه‌شب بارها از زبان سرمربی تیم ملی، امشب هم در میکسدزون استادیوم آزادی و از زبان شجاع خلیل‌زاده. البته کاپیتان تراکتور چند ثانیه بعد چنان از کوره در رفت و عربده می‌کشید که حس کردیم این هم جزئی از فودباله دیگه!

مدافع تیم ملی به‌جای اینکه جواب خبرنگاران را بدهد، عربده کشید و عادل فردوسی‌پور و کیروش را مقصر وضعیت فوتبال ایران دانست.

بله حق با شماست آقای خلیل‌زاده. مقصر عادل فردوسی‌پور و کیروش بودند که سطح فوتبال ما را از آن افتضاحی که بودیم کمی بالا کشیدند و ما را با فوتبال دنیا آشنا کردند. الان که چندسالی است آن‌ها نیستند دوباره به تنظیمات کارخانه و چاله‌میدانی برگشتیم.

همه جای دنیا خبرنگار ذات پرسشگری دارد و با سوال‌هایش طرف مقابل را به چالش می‌کشد؛ نه مثل بعضی‌ها که مقابل سرمربی تیم ملی می‌نشینند و لبخند می‌زنند تا آقای سرمربی به جای توضیح درست بگوید «فودباله دیگه».

کیروش در زمان حضورش در تیم ملی اگر تنها یک کار خوب کرده باشد، مبارزه با بازیکن‌سالاری و راه ندادن شجاع و امثال او به تیم ملی بود که به جای توضیح دادن درباره ۷ گل خورده در ۶ بازی جام ملت‌ها، داد و فریاد می‌کند.

آقای خلیل‌زاده شما با تصمیمات و کارهای خودتان فوتبالتان را نابود کردید نه کیروش و نه عادل فردوسی‌پور. خوشبختانه در عصر اینترنت حضور داریم و آمار درخشان شما در چندسال اخیر و مخصوصا تیم‌های قطری کاملا عیان است.

به جای عربده‌کشی به فکر چاره باشید./خبرورزشی#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد کابینه جنگ این رژیم ۱۲ روز است که درباره پرونده اسیران بحث نکرده و جنگ به قوت خود باقی است.

یک ربع پیش

حضور انبوه سگ‌های پرسه‌زن یا ولگرد تنها تهدیدی برای شهروندان نیست. کارشناسان حیات‌وحش نیز بار‌ها درباره حضور گله‌های سگ در زیستگاه‌های حیات‌وحش هشدار داده‌اند. آخانی دراین خصوص می‌گوید: به دلیل غذارسانی؛ جمعیت این حیوانات زیاد شده که این هم محیط زیست و حیات وحش را تهدید می‌کند و هم باعث انتقال و انتشار بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان می‌شود.

نیم ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: لیگ ما تقریباً پیر است و باید به جوانگرایی آن فکر کرد.

یک ربع پیش

عروس هلندی و کاسکو هر دو از پرندگان زیبا و محبوب برای انسان ها هستند که مراقبت و نگهداری از آن ها شامل نکات و دستور العمل هایی می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم.

یک ربع پیش

در این ویدئو ۵ مرد روستایی مشهور هندی را می‌بینید که با ۱۰۰ کیلو دراگون فروت «میوه اژدها» مربای محلی پخت و تهیه می‌کنند.

یک ربع پیش

سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا در اظهاراتی بی‌سابقه و خلاف موضع حزب جمهوری‌خواه، با تمجید از «دولت پنهان» این کشور، درباره ایران نیز گزافه‌گویی کرد.

9 دقیقه پیش

​سیرابی یکی از غذاهای معروف ایرانی محسوب می‌شود که بر خلاف ظاهر غیر زیبا از طعم فوق‌العاده و خواص باورنکردنی برخوردار می‌باشد. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که طعم این غذا نیز همانند ظاهر آن چنگی به دل نمی‌زند، اما این کاملا اشتباه است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان: با گزارش سربازان گمنام امام زمان (عج) پیرامون کشف محموله کود‌های شیمیایی از یک انبار، پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده بود.

نیم ساعت پیش

بر اساس آخرین گزارش سازمان ملی مدیریت بلایای طبیعی پاکستان، تاکنون ۹۸ نفر در این مناطق بر اثر ریزش سازه ها کشته و ۸۹ نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...