رشد ۵۷ درصدی جذب دانشجو در نمایندگی های خارج از کشور دانشگاه پیام نور all tv logo

رشد ۵۷ درصدی جذب دانشجو در نمایندگی های خارج از کشور دانشگاه پیام نور
علمی پزشکیدانشگاه و كنكور

ابراهیم تقی زاده با تاکید بر افزایش جذب دانشجوی خارجی گفت: در یک سال گذشته جذب دانشجو در نمایندگی‌های خارج از کشور رشد ۵۷ درصدی داشته و در مراکز بین الملل داخلی نیز رشد ۹۳ درصدی جذب انجام شده است.

وی همچنین به راه اندازی سامانه متمرکز جذب و پذیرش دانشجو بین المللی اشاره کرد و افزود: با همکاری معاونت آموزشی سامانه متمرکز جذب و پذیرش دانشجویان بین الملل از امروز در سامانه گلستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی با تاکید بر ماموریت دانشگاه در امور بین الملل اظهار داشت: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه باز و ترکیبی است که یکی از اولویت‌های فعلی آن تسریع و تسهیل در جذب دانشجوی خارجی می‌باشد.

تقی زاده افزود: اگر حوزه بین الملل دانشگاه رشد پیدا کند این امر هم منجر به ارتقاء دانشگاه در ساختار آموزشی می‌شود و هم باعث خواهد شد که دانشگاه جایگاه خود را در رقابت با سایر دانشگاه‌ها در زمینه جذب دانشجوی خارجی و ارتقای کیفیت آموزشی افزایش دهد.

لازم به ذکر است نشست روسای نمایندگی‌ها و کارگزاری امور بین الملل دانشگاه با حضور هیئت رئیسه دانشگاه در سازمان مرکزی برگزار شد.

باشگاه خبرنگاران جوانعلمی پزشکیدانشگاه و كنكور#‌اخبار_علمی_پزشکی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی همچنان در وحشت وقوع عملیات ضد صهیونیستی به سر می‌برند و این وحشت بنیامین نتانیاهو را بر آن داشته است تا فردا یک شنبه جلسه‌ای را برای بررسی اوضاع امنیتی این رژیم برگزار کند.

1 دقیقه پیش

قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا برای دومین بار متوالی در فصل جدید فوتبال آلمان، نتوانست بر لایپزیگ غلبه کند.

1 دقیقه پیش

انتخابات پارلمانی اسلواکی که امروز در این کشور آغاز شده است از آنجایی که می‌تواند منجر به رویگردانی این کشور از اوکراین و چرخش به سمت روسیه شود بسبار برای غرب و اروپا اهمیت دارد.

1 دقیقه پیش

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: سهم مشارکت مردم استان اردبیل در طرح توسعه حرم امام حسین (ع) در کربلا سه هزار 200 مترمربع است.

3 دقیقه پیش

استاندار یزد با بیان اینکه تمامی قراردادهای شهرک صنعتی به صورت شفاف در اختیار همه قرار گیرد، گفت: در کنار دانشگاه‌ها به جای پاساژ و کافی‌شاپ شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شود.

1 دقیقه پیش

در حالی که ناتو از افزایش نیروهای خود در کوزوو با توجه به تشدید تنش های این کشور با صربستان خبر داده، اما دولت آلمان همسو با متحدان غربی خود از صربستان درخواست کرده که نیروهای خود در مرزها را کاهش دهد.

1 دقیقه پیش

شاگردان کارلو آنچلوتی در نبرد با شگفتی‌ساز هفته‌های نخست این فصل لالیگا، صدر جدول را از چنگ بارسلونا درآوردند.

2 دقیقه پیش

 پلیس سوئد دو نفر را که سعی داشتند جلوی سوزاندن قرآن را بگیرند، بازداشت کرد.

3 دقیقه پیش

 مجلس نمایندگان آمریکا به لایحه موقت بودجه 45 روزه نهادهای دولتی برای جلوگیری از تعطیلی دولت رای مثبت داد.

3 دقیقه پیش

بیشتر...