افشاگری بازیکن سرخ های از پیشنهاد استقلال

خبرورزشی: بازیکن تیم فوتبال تراکتور گفت: قربان بردیف با بازیکنان سنگین رفتار می‌کرد اما بدنسازی او فوق العاده بود و هنوز هم نان آن بدنسازی را می‌خوریم.

ابوالفضل رزاق پور مدافع و هافبک تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره تفاوت‌های کاری «قربان بردیف» و «پاکو خمز» سرمربیان این تیم در فصل جاری گفت: بردیف کمی با بازیکنان سرسنگین بود و دستیارانش به بازیکنان نزدیکتر بودند. این به خاطر فرهنگ بردیف بود. البته او به اسامی کاری نداشت و با همه اعضای تیم یکسان رفتار می‌کرد.

وی افزود: بدنسازی بردیف فوق العاده بود و ما هنوز هم نان آن بدنسازی را می‌خوریم. در تمام بازی‌های این فصل، بدن بازیکنان تراکتور سرحال است. شما نگاه کنید این فصل در چند مسابقه از دقیقه ۸۵ و ۹۰ به بعد گلزنی کرده‌ایم. بدن بازیکنان از دقیقه ۸۵ به بعد شاداب می‌شود.

رزاق پور در ادامه در خصوص پاکو خمز گفت: وقتی خمز به تراکتور آمد، شناخت خاصی از او نداشتم. در اولین تمرین پرسید که کیفیت زمین‌های ایران چطور است. یکی از اعضای تیم به خمز گفت که کیفیت چمن‌های ایران عالی نیست. او هم گفت که می‌خواهیم فوتبالی بازی کنیم که مالکیت توپ، حرف اول را بزند. این را در همان روز اول نشان داد. خمز فلسفه متفاوتی دارد و خیلی جدی است.

بازیکن تراکتور تاکید کرد: خمز در لالیگا کار کرده است و توانایی زیادی دارد. او مربی فعالی است و رابطه خوبی با بازیکنان برقرار می‌کند. البته زود عصبانی می‌شود ولی ته دلش چیزی نیست.

رزاق پور که با برنامه «نوروز فوتبالی» گفتگو می‌کرد، در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت که چند سال پیش از استقلال پیشنهاد داشته ولی پیکان (باشگاه وقت رزاق پور) به او اجازه جدایی نداد. وی افزود: در نهایت استقلال سراغ «میلیچ» رفت و بازیکن مدنظرش را برای پست دفاع چپ گرفت.

این بازیکن افزود: زمانی که در تیم امید ایران حضور داشتم، یک روز با تیم ملی ایران با سرمربیگری ویلموتس بازی داشتیم. پس از آن بازی بعضی از دوستان از طرف پرسپولیس با من تماس گرفتند. حتی در آن زمان امیر روستایی که از دوستانم بود به پرسپولیس پیوست. امیر می‌گفت معاون پرسپولیس شرایطت را از من پرسید ولی در نهایت به تراکتور رفتم.

اولین ضربه به توپ به یکی از بازیکنان گفتم که این با ما فرق می‌کند و می‌تواند بهتر هم باشد.#‌اخبار_ورزشی منبع: برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مراسم معارفه کریم بنزما، اسطوره رئال مادرید که به طور رسمی با قراردادی ۳ ساله به الاتحاد عربستان پیوست است با حضور ۶۵ هزار تماشاگر عربستانی برگزار شد.

نیم ساعت پیش

در لیست ۲۵ نفره تیم ملی برای حضور در تورنمنت کافا، نام ۱۰ لژیونر دیده می‌شود.

نیم ساعت پیش

انتقال مسی به اینتر میامی آمریکایی‌ها را تحت تاثیر قرار داده است.

نیم ساعت پیش

کمیته فنی یوفا دکلان رایس، کاپیتان تاثیرگذار وستهم را به عنوان بهترین بازیکن این فصل لیگ کنفرانس اروپا انتخاب کرد.

نیم ساعت پیش

تنها ایرانی شاغل در ژوپیر لیگ بلژیک با انگیزه زیادی در اردوی تیم ملی حاضر است.

نیم ساعت پیش

ارلینگ هالند در آستانه فینال لیگ قهرمانان گفت اینتر تیم بسیار خوبی است و می‌خواهند فصل شگفت‌انگیزشان را با پیروزی برابر اینتر به بهترین شکل تمام کنند.

نیم ساعت پیش

نام چهار مهاجم در فهرست ۲۵ نفره تیم ملی فوتبال ایران به چشم می‌خورد.

نیم ساعت پیش

احمد قطیشات، ناظر برگزاری مسابقات زیر ۲۳ سال قهرمانی غرب آسیا تاکید کرد که عراق توانایی میزبانی از بزرگترین مسابقات را دارد.

نیم ساعت پیش

باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد هواداران این تیم منتظر اخبار خوش باشند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...