خودروتک |
1 ماه پیش

حمایت بازیکن سابق استقلال از قهرمانی پرسپولیس

حمایت بازیکن سابق استقلال از قهرمانی پرسپولیس

امید نورافکن مدافع چپ ملی‌پوش سپاهان فصل بسیار خوبی را با زردپوشان اصفهانی پشت سر گذاشت. او در بازی‌های ابتدایی مانند فصل گذشته در پست هافبک دفاعی بازی می‌کرد ولی به یکباره محرم نویدکیا او را به پست دفاع چپ بازگرداند و از همان موقع بود که هم عملکرد نورافکن بهبود پیدا کرد و هم سپاهان با چند تغییر و تحول دیگر تیمی مسنجم شد. نورافکن در مورد فصلی که گذشت صحبت‌های جالبی دارد.

به گزارش ایران ورزشی، سپاهان رقابت بسیار خوبی تا هفته پایانی با پرسپولیس داشت ولی در نهایت این رقابت نزدیک را واگذار کرد. آیا فکر می‌کنی حق به حق دار رسید و تیمی که شایسته بود قهرمان شد یا به این تیم در مسیر قهرمانی کمک شده ؟

به نظرم اگر بخواهیم اصل قضیه را در نظر بگیریم که کمک شده یا کمک نشده و همه زوایا را در نظر بگیریم، باید یک کارشناس خوب پیدا کنید. اصلاً خودتان می‌توانید به این سوالی که پرسیدید پاسخ دهید. اصلاً من از شما می‌پرسم؛ آیا به پرسپولیس کمک شده یا نشده؟ جوابم می‌تواند اینطور باشد. کارشناسان می‌توانند ریز به ریز امتیازات جمع آوری شده که مشکوک بوده‌اند را بررسی کنند؛ برای تمام تیم‌ها؛ هم برای سپاهان، هم برای استقلال، هم برای فولاد، هم برای ذوب‌آهنی که آخر جدول بود؛ اینکه چند امتیاز از این تیم خورده شده با اشتباهات داوری. یک کارشناس می‌تواند در این موارد نظر بدهد. من اگر نظر بدهم، خوب نیست. به هر حال دوستانی در استقلال، پرسپولیس و تیم‌های دیگر دارم. این حرف خوبی نیست که بگوییم که آنها با کمک قهرمان شده‌اند و به این عنوان رسیده‌اند یا نرسیده‌اند. اینکه بخواهم نظر صد در صدی بدهم، اصلاً چنین کاری نمی‌کنم. خوب هم نیست موفقیتی که شخصی یا تیمی به دست آورده را زیر سؤال ببرم.

آیا پیشنهادی داشتی که تو را متقاعد به جدایی از سپاهان بکند؟

یکی، دو پیشنهاد داشتم ولی من به قراردادم پایبندم. یکی دو پیشنهاد از خارج داشتم که اصلاً هم دوست ندارم به آن بپردازم ولی پیشنهادی از خارج داشتم که با باشگاه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که به کارمان ادامه بدهیم. من هم اصلاً صحبتی در موردش نکردم. اطاعت کردم. به قراردادم پایبندم. برنامه 2 ساله‌ای دارم. در سپاهان می‌مانم و دوست دارم همینطور به پیشرفت تیمی و فردی و آرامشی که دارم، ادامه می‌دهم تا بتوانم نگاهی هم به امید خدا به تیم ملی داشته باشم.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زمانی که سهام عدالت توزیع شد، عده‌ای حواله‌های اولیه را دریافت کردند، اما در نهایت به آن‌ها سهامی نرسید و از سوی دیگر عده‌ای همان شرایط دریافت سهام عدالت در آن مقطع زمانی گذشته را دارند و ممکن است با تخصیص دوباره سهام عدالت مشمول شوند،

6 دقیقه پیش

تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان موفق شد با برتری مقابل اردن به جام ملت‌های آسیا صعود کرد.

11 دقیقه پیش

با اعلام فیفا داوران ایرانی دیدار حساس تیم‌های روسیه و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام‌جهانی فوتسال را قضاوت خواهند کرد.

13 دقیقه پیش

تحرکات اخیر نیروهای آذربایجان در مناطق مرزی فیما بین ایران و ارمنستان و متوقف کردن کامیون ها و توقیف راننده های ایرانی موجبات خشم بسیاری از ایرانی ها گشته.

یک ربع پیش

اهواز- فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت: بر اساس توافق با دولت عراق صبح امروز پنج هزار نفر از طریق مرزهای زمینی وارد مرزهای عراق شدند و مرز مجدد بسته شد.

یک ربع پیش

جلسه سران سه قوه بعد ازظهر شنبه به میزبانی آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، برگزار شد

نیم ساعت پیش

اهواز- به منظور آشنایی با آخرین فناوری‌ها، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان بازدید کرد.

نیم ساعت پیش

دنیای جنگزده‌ها؛ از آوارگی تا ریشه دواندن در شهری جدید/بمباران، گرد وغبار، موشک، ویرانه‌های به جای مانده از خانه‌ها/همه آرزوهایشان محدود به خوزستان بود/خانواده خود ما با سه بار مهاجرت کل ساختارش به هم خورد

نیم ساعت پیش

محققان معتقدند همدلی توانمندی است که وجود آن را از نخستین سال های زندگی در کودک می توان مشاهده کرد. از نخستین سال های زندگی ، بسیاری از رفتارهای کودک حاکی از این واقعیت است که او قادر به درک دیگران است و می تواند با آن ها همدلی کند. با این وجود ، افراد مختلف از نظر توانایی و تمایل همدلی کردن با هم متفاوت اند و این تفاوت به شیوه تربیت کودکان از جانب والدین بستگی دارد.

نیم ساعت پیش

با وجود اینکه تنها چند ماه از برکناری غلامرضا تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد به دلیل دریافت حقوق نجومی میگذرد، ظاهرا وی قصد ندارد تا به سادگی دست از این شرکت بکشد.

نیم ساعت پیش

فرهاد مجیدی امروز در کمیته اخلاق حضور یافت و با پرداخت جریمه پانصد میلیون ریالی و اخذ تاییدیه لازم تا ساعتی دیگر در تمرینات تیم استقلال حاضر خواهد شد.

نیم ساعت پیش

حیدر محمدی مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو گفت:‌ واکسن فایزر از کشور بلژیک وارد کشور می شود اما زمان مشخصی برای ورود آن وجود ندارد.

نیم ساعت پیش

«ویلکرسن» سرهنگ بازنشسته آمریکایی گفت: رژیم صهیونیستی ۲۰ سال دیگر وجود نخواهد داشت زیرا در حال مشروعیت‌زدایی از خود و مطرح شدن به عنوان یک رژیم آپارتاید است.

نیم ساعت پیش

معاون اقتصادی رئیس جمهور با انتشار پیامی در فضای مجازی از عنایت ویژه مقام معظم رهبری مبنی بر «در حکم شهید» تلقی شدنِ «علی لندی» تشکر کرد.

1 ساعت پیش

معاون اقتصادی رییس‌جمهوری فداکاری علی لندی را شهادت‌گونه توصیف کرد و گفت: با رییس بنیاد شهید صحبت کردم تا شهادت این نوجوان فداکار تایید شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...