ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

اولین کاپیتانی ترابی در پرسپولیس ورزش سه

دژاوو برای شماره 9 مقابل آلومینیوم

اولین کاپیتانی ترابی در پرسپولیس

احتمال دارد عصر جمعه مهدی ترابی جلوتر از سایر بازیکنان پرسپولیس به عنوان کاپیتان این تیم وارد میدان شود.

اولین کاپیتانی ترابی در پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"مهدی ترابیوینگر شماره 9 و باتکنیکپرسپولیسشاید در بازی عصر جمعه مقابل آلومینیوم اراک در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به عنوان کاپیتان وارد میدان شود.

برای بازی جمعه در اراک پرسپولیس امید عالشاه را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد و بعید است نام علیرضا بیرانوند به خاطر اینکه دوره توانبخشی دستش کاملا طی نشده در لیست قرار بگیرد و احتمالا او نیز مثل عالیشاه همراه تیم به اراک نخواهد رفت.

در عین حال چنانچه وحید امیری با صلاح‌دید اوسمار در ترکیب اصلی تیمش قرار نگیرد و مثلا محمد خدابنده‌لو جای عالیشاه را در ارنج سرخ‌ها پر کند مهدی ترابی به عنوان کاپیتان وارد زمین خواهد شد.

ترابی در دومین مقطع حضورش در پرسپولیس در مجموع بیش از پنج فصل عضو این تیم بوده و تا کنون 172 بار در مسابقات مختلف با پیراهن پرسپولیس به میدان رفته که طی این مسابقات 39 گل زده و 49 پاس گل داده است.

1874808

ترابی بعد از عالیشاه، امیری و بیرانوند کاپیتان چهارم تیمش به حسب می‌آید و جلوتر از محمدحسین کنعانی‌زادگان و سروش رفیعی قرار می‌گیرد که تا کنون به ترتیب 101 و 99 بازی برای پرسپولیس انجام داده‌اند.

اگر این اتفاق بیفتد در اراک ترابی در فاصله 4 ماه تا 30 سالگی برای نخسیتن بار در شروع مسابقه بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را در اختیار خواهد داشت و جلوتر از سایر نفرات تیمش وارد میدان خواهد شد که می‌تواند این بازی را برای او خاطره‌انگیز و ویژه کند.

نکته عجیب و شاید جالب اینجاست که ترابی قبل‌تر یک بار در مقابل همین تیم آلومینیوم اراک و در همین رقابت‌های جام حذفی بازوبند کاپیتانی تیمش را به دست بسته بود اما نه در شروع مسابقه.

2005139

در دیدار دو سال قبل دو تیم که اواخر فروردین ماه سال 1401 در مرحله یک چهام نهایی در ورزشگاه آزادی که در نهایت با پیروزی 3 بر 2 آلومینیوم به پایان رسید و تیم گل‌محمدی در عین ناباوری حذف شد، در شرایطی که سیدجلال حسینی و وحید امیری جایی در ترکیب تیم خود نداشتند، امید عالیشاه و کمال کامیابی‌نیا هم در جریان مسابقه تعویض شدند و از زمین بیرون رفتند تا ترابی در دقایق پایانی بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو ببندد.

البته این اتفاق برای ترابی خوش یمن نبود، چرا که با وجود تلاش او برای بازگشت در دقایق پایانی، تیمش حذف تلخی را تجربه کرد. حالا در اراک اگر او دوباره بازوبند را در اختیار بگیرد و کاپیتان تیمش باشد انگار در حال دیدن دژاوو است و همه چیز برای شماره 9 به نوعی تکرار خواهد شد. هر چند وینگر تکنیکی سرخ‌ها امید دارد این بار فرجام خوشی در انتظار او و تیمش در این مسابقه حذفی باشد و پرسپولیس با کاپیتانی او صعود کند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سهیل مهدی و خداداد افشاریان خیلی محترمانه از سمت‌های خودشان برکنار شدند.

۱ هفته پیش

تیم ملی سپک تاکرا ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی مالزی ٢٠٢۴ راهی کوالالامپور شد.

۱ هفته پیش

محرم نویدکیا بازیکنانش را برای بازی با تراکتور به میدان فرستاد.

۱ هفته پیش

استوری علیرضا بیرانوند سوال بزرگی را برای من ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

فیلمی از زمین فوتبال زیبا در ترکیه که مورد توجه کاربران قرار گرفته است را مشاهده می کنید. منبع: viral vids

۱ هفته پیش

سرمربی تیم ملی امروز دومین دیدار تدارکاتی خود را برابر برزیل برگزار خواهد کرد.

۱ هفته پیش

یازده بازیکن آلومینیوم اراک برای تقابل با چادرملو ادرکان مشخص شد.

۱ هفته پیش

جلسه امروز فدراسیون سوارکاری با استاندار گلستان برگزار شد.

۱ هفته پیش

در پی اتفافات اخیر در باشگاه مس رفسنجان، خداداد افشاریان و سهیل مهدی از ریاست کمیته داوران و کمیته مسابقات استعفا کردند.

۱ هفته پیش

بیشتر...