ایران آنلاین |
3 روز پیش

اصولی: در خصوص تیم ملی با هیچ فردی رودربایسی نداریم از برند ایرانی در جام جهانی استفاده می کنیم ایران آنلاین

اصولی: در خصوص تیم ملی با هیچ فردی رودربایسی نداریم؛ از برند ایرانی در جام‌جهانی استفاده می‌کنیم

عضو هئیت رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: در خصوص تیم ملی با هیچ فردی رودربایسی نداریم و هرکسی بتواند شرایط بهتری را ایجاد کند با او کار خواهیم کرد.

به گزارش ایران آنلاین،  "احسان اصولی" روز جمعه با حضور در یک برنامه تلویزیونی، اظهار داشت: هر فرد و شخصی بتواند بهترین شرابط را برای تیم ملی فراهم کند با او کار خواهیم کرد. اسیر اظهارنظرات رسانه‌ای نمی شویم؛ می‌دانیم صحبت‌ها از روی دلسوزی است اما بهترین تصمیم را خواهیم گرفت. نحوه جابه‌جایی در کادر فنی تیم ملی نیز بر همین اساس گرفته شده است.

وی در خصوص داشتن چند پست در فدراسیون گفت: رئیس کمیته فوتسال هستتم و چندی پیش ابلاغم صادر شد. در خصوص بازاریابی هم اسفندماه سال گذشته از ریاست این کمیته استعفا دادم اما هنوز فردی جایگیزین نشده و به‌عنوان سرپرست فعالیتم را ادامه می‌دهم.

اصولی عنوان کرد: مهمترین رویکرد ما در بازاریابی این بود که شرایط شاخص درآمدی مثل حق پخش را پیگیری کردیم اما می‌دانیم موانع زیادی وجود دارد. در حوزه فضاهای اجتماعی طرح خوبی آماده و فراخوان گذاشته شد و به دنبال شریک تجاری بودیم. نمی‌خواهیم فضای هواداری و پلت فرم‌های جدید را به طور کامل واگذار کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین کارهای ما این بود تمامی تصمیمات و قراردادها به خصوص در بخش جذب مالی، وارد ساختار کمیسیون معمالات شده و قانونی باشد. برای شریک تجاری در راستای فضاهای اجتماعی فراخوان گذاشتیم و ۲ مجموعه شناخته شده آمدند و پیشنهاداتی دادند اما در دوره سرپرستی و مشکلات هئیت رئیسه بودیم و قراردادی نهایی نشد.

اصولی با اشاره به گذشته ادامه داد: در زمان ریاست عزیزی‌خادم در خصوص مباحث مختلف، خودشان به صورت شخصی پیگیری می‌کردند و ما بعدا متوجه می‌شدیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: برای لباس تیم ملی فراخوان گذاشتیم، ۶ پیشنهاد آمد که سه پیشنهاد خارجی بود. مساله‌ای که برای ما اهمیت دارد این است که باید از جام‌جهانی استفاده کنیم و برای سه-چهار سال آینده نیز فدراسیون را تامین کنیم. مهمترین شرط ما این بود که برای سه سال قرارداد امضا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در این خصوص برندهای خارجی موارد مورد نیاز را در خارج از کشور تحویل می‌دادند که با توجه به تحریم‌ها کارمان سخت بود. تحویل به موقع برای لباس دارای اهمیت زیادی دارد. یک نشان مشترک ایرانی و خارجی نیز پیشنهاد یک‌ساله داد. دو برند ایرانی نیز بحث‌های کیفی برای ما با اهمیت بود که یک کمیته فنی تشکیل شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون گفت: این کمیته سه نفره شرایط را بررسی کردند و برند مدنظر ایرانی انتخاب شد. 

انتهای پیام/


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به گفته متخصصان در میان بسیاری از فواید دارویی میوه پائیزی انار، ترکیبات ویژه‌ای در این میوه وجود دارد که به آن خصوصیت بارزِ ضد سرطانی و کاهنده فشارخون را می‌دهد.

6 ساعت پیش

نگرانی رژیم صصهیونیستی از رویارویی با ایران از زبان کارشناسان و مقامات صهیونیستی در«العین الاسرائیلیه» شبکه العالم بررسی می شود.

7 ساعت پیش

امشب از دولت می دفع ملالی کردیم این هم از عمر شبی بود که

7 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی اتریش از ساعت ۱۸ به وقت تهران به مصاف سنگال می‌رود.

6 ساعت پیش

به دستور مقام قضایی ملک شخصی علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی ایران پلمپ شد.

5 ساعت پیش

نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

6 ساعت پیش

با توجه به عمل جراحی کمر، وحید امیری هنوز هم در اردوی تیم ملی در اتریش با احتیاط به توپ ضربه و شوت می‌زند.

6 ساعت پیش

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - شعر روز

6 ساعت پیش

معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم گفت: قانون جهش تولید دانش‌بنیان تکلیف استان‌ها را در زمینه توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری روشن کرده و بر اساس آن،استانداران سراسر کشور موظف هستند کلیه پتانسیل‌های موجود در دانشگاه‌ها را اعم از پارک‌های علم و فناوری، منابع استانی، پتانسیل شرکت‌های دانش‌بنیان، توانمندی‌های پژوهشگاه‌ها و پژوهشکده‌ها را برای رفع چالش‌های استان و توسعه این زیست‌بوم و شرکت‌های دانش‌بنیان به کار گیرد.

7 ساعت پیش

بیشتر...