راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

پدیده غیرمنتظره پیش فصل ستاره ای از استقلال راهبرد معاصر

وینگر ۲۱ ساله آبی‌پوشان پایتخت با عملکردی خیره‌کننده در دیدار‌های پیش‌‎فصل، همگان را به درخشش خود در فصل جدید لیگ برتر امیدوار کرده است.

به گزارش راهبرد معاصر؛ امیرعلی صادقی یکی از بازیکنان جوانی بود که فصل گذشته با نظر فرهاد مجیدی از سایپا سقوط کرده به استقلال پیوست. صادقی که یکی از مهره‌های کلیدی تیم امید ایران به‌شمار می‌رود، فصل گذشته در ۹ بازی به عنوان بازیکن ذخیره به ترکیب آبی‌پوشان پایتخت اضافه شد و کمتر از ۱۵۰ دقیقه برای استقلالی‌ها به میدان رفت که در دوران کوتاه حضورش در میدان مسابقه هم برای استقلال اثرگذار بود.

 

سا پینتو و اعتماد ویژه به پدیده آبی‌ها
صادقی در دیدار هفته دوم فصل گذشته مقابل ذوب‌آهن اصفهان، دقایقی بعد از حضورش در میدان مسابقه برابر کوین یامگا گل‌سازی کرد تا توانایی بالای خود در سرعت‌بخشی به خط حمله آبی‌پوشان را نشان بدهد، اما در مجموع، درخشش امیرحسین حسین‌زاده همبازی او در سایپا باعث شد تا فرهاد مجیدی نتواند به دیگر پدیده جوان تیمش چندان فرصت بازی بدهد و امیرعلی صادقی همواره از روی نیمکت نظاره‌گر عملکرد همبازیان خود بود.


وینگر ۲۱ ساله آبی‌ها که به واسطه مشکلات صدور رضایت‌نامه دائمی‌اش از سوی باشگاه سایپا، دیرتر به جمع آبی‌پوشان در اردوی پیش‌فصل اضافه شد، با حضور ریکاردو سا پینتو پرتغالی به یکی از چهره‌های اصلی ترکیب استقلال بدل شده و سا پینتو با قرار دادن نام امیرعلی صادقی در ترکیب استقلالی‌ها در دیدار‌های پیش‌فصل نشان داده که به وینگر ۲۱ ساله تیمش اعتماد ویژه‌ای دارد و با توجه به جدایی حسین‌زاده، قصد دارد تا از صادقی به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیمش استفاده کند.

 

ستاره پیش‌فصل آبی‌ها با ۴ گل!
امیرعلی صادقی توانسته با عملکردی خیره‌کننده نگاه‌ها را در دیدار‌های پیش‌فصل به خود جلب کند. او در اردوی پیش‌فصل آبی‌ها در ترکیه و در مصاف با شاگردان آندره‌آ پیرلو موفق شد هر ۲ گل تیمش را برابر فاتح کاراگومروک به‌ثمر برساند و سپس در بازگشت آبی‌پوشان به تهران، در دو بازی متوالی برابر داماش و هوادار تهران به میدان رفت که موفق شد در برابر هر دو تیم گلزنی کند و شمار گل‌هایش را به عدد ۴ برساند!

 

صادقی که در رویای جانشینی حسین‌زاده در ترکیب استقلال است و همه تلاش خود را برای جلب نظر سا پینتو و حضور در لیگ بیست‌ودوم به کار بسته، بعد از درخشش در مقابل حریفان در بازی‌های تدارکاتی، با انگیزه‌ای مضاعف تمرینات خود را دنبال می‌کند و امیدوار است بتواند موقعیت خود در ترکیب استقلال را برای فصل جدید لیگ برتر حفظ کند و از هفته نخست در جمع نفرات اولیه آبی‌ها قرار گیرد.

 

محمد محبی وینگر فصل گذشته سانتاکلارا در آستانه توافق نهایی با آبی‌پوشان پایتخت است و حضور احتمالی او می‌تواند کار را برای فیکس‌شدن صادقی دشوار کند. با این‌حال با توجه به اضافه شدن دیرهنگام محبی، امیرعلی صادقی این فرصت را درد تا با تداوم درخشش‌های خود در ترکیب آبی‌پوشان پایتخت، توجه سا پینتو را به خود جلب کرده و کار را برای حضور محمد محبی در ترکیب اصلی استقلالی‌ها دشوار کند./فوتبال ۳۶۰#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرنگی‌کاران اوزان ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم ایران راهی دیدار نهایی رقابتهای قهرمانی کشورهای اسلامی در قونیه شدند و ۳ فرنگی کار دیگر ایران نیز به دیدار رده بندی رفتند.

6 ساعت پیش

هشدار رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا درباره نحوه ورود و سرمایه‌گذاری مردم در بازار رمزارز را ببینید.

6 ساعت پیش

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: اهدای اعضای بدن دختر نوجوان نهاوندی که دچار مرگ مغزی شده بود به ۴ بیمار نیازمند حیات دوباره بخشید.

6 ساعت پیش

معاون مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه‌ای وزارت امور اقتصادی و دارایی سیر نزولی شکایت مودیان مالیاتی خراسان جنوبی در سامانه ماده 251 خبر داد و گفت: برای مرکز عالی دادخواهی کاهش اطاله دادرسی جزو اهداف راهبردی وزیر تعریف شده است.

6 ساعت پیش

داده های مطالعه تحقیقی جدیدی که در مجله Science Advances منتشر شد نشان می دهد که لایه‌های یخی قطب جنوب با سرعتی بیشتر از آنچه قبلا تصور می‌شد در حال ذوب شدن هستند.

6 ساعت پیش

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مردم در مصرف آب صرفه‌جویی و بهینه مصرف کنند.

6 ساعت پیش

سنجاب ایرانی از مهم‌ترین گونه‌های جانوری ایلام طی سال‌های اخیر به دلایل مختلف در معرض انقراض قرار گرفته و در این بین برخی از انجمن‌های حامی این گونه ها نامه‌هایی به سازمان های ذی‌ربط برای حفاظت ویژه از این گونه ارسال کرده اند.

6 ساعت پیش

با حکم وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر رهسپار فرد به ریاست پارک علم و فناوری استان قم منصوب شد

6 ساعت پیش

وحیدی یادآور شد: تشکلات اجتماعی هم به رفع آسیب های اجتماعی کمک می‌کنند و هم‌ می توانند از حقوق ملت دفاع کنند‌. وزارت کشور محلی است برای دفاع از این تشکل ها و حقوق ملت و منافع ملی .

6 ساعت پیش

بیشتر...