ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

خوزستان قهرمان بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور شد ورزش سه

کد خبر : 1872648 |07 اسفند 1401 ساعت 19:52 |515 بازدید |0دیدگاه

خوزستان قهرمان بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور شد

تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان خوزستان با غلبه بر تیم خراسان رضوی به مقام قهرمانی دست یافت.

خوزستان قهرمان بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور شد

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، به مناسبت گرامیداشت مقام شهید و جانباز به همت اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، با همکاری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران و همیاری هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان مازندران، مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان کشور با حضور ۱۳ تیم در ۴ گروه از تاریخ ۳ لغایت ۷ اسفند ماه جاری در سالن شهید چمران شهرستان رامسر برگزار شد.

دیدارهای فینال و رده‌بندی این رقابت‌ها روز یکشنبه ۷ اسفند ماه همزمان با سالگرد ولادت با سعادت حضرت امام سجاد (ع) در حضور سعید کهنسال، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، حسین هادیان، رئیس اداره توسعه ورزش بنیاد شهید و امور ایثارگران، احمدی، مسئول اردوگاه شهید چمران، خلعتبری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رامسر، مسعود فلاح، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و سایر مسئولین برگزار شد و جوایز و کاپ قهرمانی توسط آنان اهدا گردید.

در دیدار فینال خوزستان با نتیجه ۷۴ بر ۶۰ خراسان رضوی را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.

دیدار رده‌بندی نیز بین تیم‌های قم و اصفهان (ب) برگزار شد که در پایان تیم قم با نتیجه ۵۸ بر ۵۰ به پیروزی رسید و در سکوی سوم قرار گرفت.

اسامی تیم قهرمان خوزستان عبارت بودند از:
سید علی موسوی، محمد راکی، کریم سواری، ابراهیم تقی‌لو، عادل طرفی، احمد علی ولی الله، جبار چلداوی و طارق دحمیاری. مربی: منوچهر صالحی

بسکتبال با ویلچربسکتبال با ویلچر
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...