پذیرش مسافران نوروزی در ۱۴ پایگاه استان سمنان all tv logo

پذیرش مسافران نوروزی در ۱۴ پایگاه استان سمنان
سمنانسمنان

جمال وزیری در شورای معاونان آموزش و پرورش استان سمنان گفت: با برنامه‌ریزی و تمهید مقدمات اولیه، استان سمنان در نوروز ۱۴۰۳ آمادگی پذیرش مسافران اعم از فرهنگی و غیر فرهنگی در ۱۴ پایگاه، ۱۳۲ مدرسه و هزار و ۱۰۶ کلاس را دارد.

وی در ادامه با بیان این‌که حدود ۴۰ درصد بدنه دولت را فرهنگیان تشکیل می‌دهند، خاطرنشان کرد: هم حاکمیت و هم جامعه باید نسبت به این قشر عظیم، توجه ویژه‌ای داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان تاکید کرد: تغییر سمت بر مبنای صبقه آموزشی، خدماتی و اداری صورت می‌گیرد و از نیروهای کارآمد بایست برای حوزه‌های آموزشی استفاده شود.

وزیری در بخش دیگری از سخنانش از مدیران و رؤسای ادارات شهرستان‌ها و مناطق خواست تا اسناد مالی مدارس را بررسی کرده و اسکان فرهنگیان را با کیفیت برگزار کنند و افزود: اعضای ستاد اسکان این طرح نوروزی را بهترین فرصت خدمت در آموزش و پرورش و بهترین زمان برای خدمتگزاری به تمامی فرهنگیان کشور بدانند.

باشگاه خبرنگاران جوانسمنانسمنان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عروس هلندی و کاسکو هر دو از پرندگان زیبا و محبوب برای انسان ها هستند که مراقبت و نگهداری از آن ها شامل نکات و دستور العمل هایی می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم.

6 دقیقه پیش

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: لیگ ما تقریباً پیر است و باید به جوانگرایی آن فکر کرد.

10 دقیقه پیش

در این ویدئو ۵ مرد روستایی مشهور هندی را می‌بینید که با ۱۰۰ کیلو دراگون فروت «میوه اژدها» مربای محلی پخت و تهیه می‌کنند.

10 دقیقه پیش

وزیر میراث فرهنگی با اشاره به بهای اندک بلیت موزه‌ها در کشور گفت: موزه ملی ایران کم از «لوور» نیست.

نیم ساعت پیش

حضور انبوه سگ‌های پرسه‌زن یا ولگرد تنها تهدیدی برای شهروندان نیست. کارشناسان حیات‌وحش نیز بار‌ها درباره حضور گله‌های سگ در زیستگاه‌های حیات‌وحش هشدار داده‌اند. آخانی دراین خصوص می‌گوید: به دلیل غذارسانی؛ جمعیت این حیوانات زیاد شده که این هم محیط زیست و حیات وحش را تهدید می‌کند و هم باعث انتقال و انتشار بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان می‌شود.

نیم ساعت پیش

فیلم سینمایی «شهرک» به بخش مسابقه سومین دوره فستیوال سینمای مستقلِ «کازابلانکا» در مراکش راه یافت.

نیم ساعت پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان: با گزارش سربازان گمنام امام زمان (عج) پیرامون کشف محموله کود‌های شیمیایی از یک انبار، پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده بود.

یک ربع پیش

هرج و مرج در فرودگاه دبی ادامه دارد. فرودگاه بین المللی دبی 3 روز پس از سیل، همچنان با هرج و مرج ناشی از کنسلی پروازها روبه‌رو است و تلاش برای پاکسازی و بازگشایی باندهای فرودگاه ادامه دارد.

یک ربع پیش

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: با توجه به عدم برگزاری مناقصه بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۳ و جهت تسهیل روند درمانی بیمه شدگان این صندوق، تا پایان اردیبهشت و مشخص شدن برنده مناقصه، جهت خدمات بستری، اعمال جراحی، رادیوتراپی، تهیه داروی بیماران خاص و همچنین شیمی درمانی در مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت آتیه سازان حافظ معرفی‌نامه آنلاین صادر می‌شود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...