خبرآنلاین |
1 ماه پیش

رای تراکتور پرسپولیس بعد از پایان لیگ خبرآنلاین

رای تراکتور – پرسپولیس بعد از پایان لیگ!

ورزش سه نوشت:روز گذشته کمیته انضباطی برای صدور رای در خصوص بازی نیمه تمام تراکتور – پرسپولیس جلسه ای را با داور مسابقه برگزار کرد.

جلسه دیروز جزو معدود دفعاتی بود که کمیته انضباطی با داور مسابقه جلسه حضوری برگزار می کرد، چراکه معمولا گزارش داور و نماینده فدراسیون فوتبال برای صدور رای در خصوص بازی های نیمه تمام کفایت می‌کند. بعد از این نشست کمیته انضباطی از امید عالیشاه و سعید آقایی دو بازیکن باشگاه پرسپولیس نیز به منظور ارائه توضیحات در این خصوص دعوت به عمل آورد تا روز پنج شنبه در دومین جلسه رسیدگی به پرونده حضور یابند. همچنین افشین پیروانی و کاظم محمودی مدیران دو تیم پرسپولیس و تراکتور نیز به همراه نمایندگان حقوقی باشگاه‌ها روز دوشنبه نهم خرداد در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور خواهند یافت.

بعد از این جلسات رای کمیته انضباطی در خصوص بازی نیمه تمام تراکتور – پرسپولیس نهایی خواهد شد. اما بر اساس اعلام صریح خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران سیدرضا مهدوی داور مسابقه به دلیل نبود امنیت در استادیوم یادگار امام بازی را نیمه تمام اعلام کرد. خداداد افشاریان در خصوص گزارشی که داور برای کمیته انضباطی ارسال کرده است و آن را در جلسه حضوری با اعضای کمیته انضباطی اعلام کرد، گفت: « به هر حال تصمیم داور در همه بازی‌ها نهایی است. داور با توجه به رفتارها تصمیمش را می‌گیرد. من از تصمیم داور حمایت می‌کنم. با داور هم صحبت کردم و گفت امنیت برای ادامه بازی نبود و بازی را تعطیل کرده است.»

از آنجایی که جلسه پایانی و نهایی کمیته انضباطی برای بررسی این پرونده 9 خرداد یعنی یک روز بعد از پایان بازی‌های لیگ برتر برگزار می شود کمیته انضباطی رای این بازی را بعد از پایان بازی های لیگ برتر اعلام خواهد کرد. با وجود اینکه در آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال به این نکته اشاره شده که کمیته انضباطی موظف است ظرف مدت یک هفته تکلیف بازی های نیمه تمام را مشخص کند ابعاد پیچیده این پرونده کمیته انضباطی را مجاب کرده است برای صدور رای نهایی پرونده این بازی وقت بیشتری را صرف کند.

251 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاپیتان گل گهر می‌گوید که این باشگاه مانند اعضای خانواده اوست و نمی‌تواند از این تیم جدا شود.

9 ساعت پیش

میرر می‌گوید ماتیس دلیخت برای پیوستن به چلسی بسیار مشتاق است و یوونتوس را تحت فشار گذاشته تا برای انتقال او با چلسی به توافق برسد.

9 ساعت پیش

لیونل مسی در کشورش آرژانتین مثل یک اسطوره ستایش می‌شود. هوداران آلبی‌سلسته برای مسی، شعاری تهیه کرده‌اند که در این کشور هواداران زیادی دارد.

9 ساعت پیش

وینسنت تان، مالک کاردیف سیتی اعتراف کرد آنها در هفته‌های اخیر سعی کردند گرت بیل را به‌خدمت بگیرند.

9 ساعت پیش

اینتر برای فروش میلان اشکرینیار به پاری‌سن ژرمن از این تیم فقط پول نقد می‌خواهد.

9 ساعت پیش

کاپیتان‌های پرسپولیس برای فصل آینده مشخص شدند.

8 ساعت پیش

سرمربی آینتراخت فرانکفورت با انتقال ماریو گوتزه، ستاره کهنه‌کار آلمانی، به تیمش شوخی کرد و گفت نمی‌توان گوتزه را بزرگترین انتقال تابستانی فرانکفورت دانست.

9 ساعت پیش

برخلاف اخبار منتشره مبنی بر تمدید قرارداد حسینی به‌مدت 2 فصل دیگر، گلر آبی‌ها مذاکره تازه‌ای با مدیران باشگاه نداشته است.

9 ساعت پیش

پتر چک نیز به مارینا گرانوفسکایا ملحق شده و او نیز امروز رسما از باشگاه چلسی جدا شد.

9 ساعت پیش

بیشتر...