ورزش سه‌ |
2 روز پیش

کادر فنی به زودی برای آزادکاران غایب تصمیم می گیرد ورزش سه

کد خبر : 1866809 |06 بهمن 1401 ساعت 08:13 |750 بازدید |0دیدگاه

کادر فنی به زودی برای آزادکاران غایب تصمیم می‌گیرد

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با توجه به پایان رقابت‌های قهرمانی کشور به عنوان نخستین مرحله چرخه انتخابی، به زودی وضعیت مدعیان غایب مسابقات را مشخص خواهد کرد.

کادر فنی به زودی برای آزادکاران غایب تصمیم می‌گیرد

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، پرونده مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان نخستین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی در حالی طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ دی‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران بسته شد که تیم مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت و برترین آزادکاران اوزان دهگانه نیز مشخص شدند.

بدین ترتیب مدعیان کسب دوبنده تیم ملی توانستند با گذر از نخستین فیلتر انتخابی تیم ملی، توان و انگیزه خود را برای رسیدن به هدفشان نشان دهند و خودشان را برای مراحل بعدی انتخابی مهیا کنند.

اما این مسابقات مهم و سرنوشت ساز مدعیان تیم ملی کشتی آزاد، غایبان متعددی داشت که باید در انتظار تصمیم کادر فنی باشند.

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در این خصوص اعلام کرد با توجه به مصوبات چرخه انتخابی، هفت مدال‌آور مسابقات جهانی به همراه امیرمحمد یزدانی، علی سوادکوهی و امیرعلی آذرپیرا از مسابقات قهرمانی کشور معاف شده بودند؛ اما یدالله محبی، امیرحسین فیروزپور و محمدحسین محمدیان هم به دلیل مصدومیت در مسابقات حضور نداشتند. بر این اساس کادر فنی به زودی در این خصوص تشکیل جلسه خواهد داد و با بررسی مدارک و مستندات پزشکی و شرایط آنها تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد.

کشتی آزاد
کشتیکشتی
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...