خبرگزاری رضوی |
۲ هفته پیش

حضور در انتخابات، تجدید بیعت با امام شهداست رضوی

معاون عملیات کل بسیج مستضعفین:
حضور در انتخابات، تجدید بیعت با امام و شهداست
به گزارشخبرگزاری رضوی،سردار نصرت‌الله سیف در همایش طلایه‌داران تبلیغ که با محوریت انتخابات 1400 و در سالن ولایت اردبیل برگزار شد، با تشریح اهمیت حضور مردم در انتخابات 28 خرداد، گفت: تاکید مؤکد مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده کل قوا حضور مردم در انتخابات پیش رو به منزله این است که مردم دست رد به سینه دشمن زده و تمام دسیسه‌چینی‌های عاجزانه آنان را به ناامیدی تبدیل کنند که به امید خدا در انتخابات پیش رو با اخذ ۴۰ میلیون رأی خواهیم دید که رکورد انتخابات گذشته در کشور شکسته می‌شود.
وی با بیان اینکه انتخابات پیش رو یک انتخابات منحصر بفرد است و از اهمیت خاصی برخوردار است، اظهار داشت: اکنون دشمنان ۴۰ ساله انقلاب بعد از عجز و ناتوانی در تمامی تهدیدات و تحریم‌های خود چشم به رویداد ملی و مهم کشور ما دوخته‌اند تا با تخریب وجهه انتخابات ۲۸ خرداد لطمه‌ای به انقلاب اسلامی وارد آورند و در این برهه از زمان ارزشی که بیش از هر چیز دیگری نیاز اصلی کشور و ایستادگی انقلاب بوده بصیرت و آگاهی مردم نسبت به مسائل امنیتی و حفاظتی ملی و فراملی است.
معاون عملیات کل بسیج مستضعفین با اعلام اینکه اصلی‌ترین دغدغه دشمنان ما از سال‌های گذشته تا به امروز جلوگیری از صدور انقلاب به مرزهای فراتر از ایران است، افزود: دشمنان ما با این روش می خواهند انقلاب اسلامی را محدود و سرکوب کنند که خوشبختانه هیچ یک از این توطئه‌های ضدانقلابی آنان تا به امروز عملیاتی نشده است.
وی با اعلام اینکه امروز انقلاب ما با گسترش در کشورهای محور مقاومت عامل نجات بشر شده است، تصریح کرد: امروز انقلابی که ۴ دهه از انواع تهدیدات و تحریم‌ها مصون مانده، در بین مستضعفان و مسلمانان جهان به عنوان تنها الگوی مبارزه با استکبار جهانی شناخته می‌شود و این موضوع سبب فخر و مباهات ماست.
سردار سیف با اشاره به ناامنی‌های داخلی و جنگ تحمیلی، مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب را وظیفه همگانی عنوان کرد و گفت: در این سال‌ها دشمنان هر چه تلاش کردند تا با نفوذ در مدیریت انقلاب سبب نا امنی داخلی شوند هرگز موفق نشدند طوری که در مقاطع مختلف گروهک‌های ضدانقلابی و نیروهای رژیم بعث و استکبار جهانی با در سر داشتن اهداف شوم ارزش‌های مختلفی را در کشور ما نشانه رفتند اما هیچیک تا به امروز بر کشور ایران اسلامی غالب نگشته‌اند.
معاون عملیات کل بسیج مستضعفین عجز و ناتوانی استکبار جهانی در حمله به ارزش‌های انقلاب را تنها دلیل حمله به کشورهای محور مقاومت در دنیا دانست و گفت: امروز اگر در یمن، لبنان، سوریه و مناطق دیگر شاهد جنگ و ایجاد نا امنی هستیم به این دلیل است که نقشه غلبه دشمن بر انقلاب و ایران اسلامی ناکام مانده و این شیطان مرموز به حمله به کشورهای محور مقاومت روی آورده است و همین شکست‌های تحمیلی و ترتیبی سبب شده تا آمریکا زخم عمیقی را بر پیکره خود احساس کند.
وی حضور در انتخابات را تجدید بیعت با حضرت امام و شهدا عنوان کرد  و با اشاره به نقشه‌های دشمن برای جلوگیری از برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو در کشور، گفت: اگر ما مردم غیور ایران اسلامی همانند سال‌های گذشته در موعد مقر ردر پای صندوق‌های رأی حاضر شویم بی‌شک بعد از ایامی دولتی مقتدر و صالح را در کنار خود خواهیم دید و بی‌شک این مهم حاصل غیرت ملی و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری است.
سردار سیف با بیان اینکه حضرت آقا به عنوان فرمانده کل قوا به تمام ایران دستور دادند که حتماً در این روز سرنوشت‌ساز در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و رکورد انتخابات گذشته در کشور را بشکنیم تا عجز و ناتوانی دشمن در برابر انقلاب مقتدر و ملت غیور ایران تکرار شود، افزود: با انتخاب فردی اصلح و انقلابی در انتخاب پیش رو بی‌شک دست برتری در دنیا خواهیم داشت که این مهم اعتبار ایران اسلامی در دنیا را دو چندان خواهد کرد.
سردار سیف با خوش‌بینی به آینده افزود: روزهای خوبی در انتظار ایران اسلامی است که با انتخاب فرد بایسته و شایسته یقین داریم تحریم‌ها شکسته شده و پیروزی‌های پی در پی عاید میهن و مردم ما خواهد شد که بی‌شک حضور مردم در پای صندوق‌های رأی این پیروزی را به ارمغان می‌آورد.
وی با اشاره پیشینه مذهبی و تاریخی و اهل بیتی اردبیل، مردم استان اردبیل را انقلابی و متدین دانست و اظهار داشت: به حمد الهی آوازه استان اردبیل در کشور ما بی‌نظیر است و اردبیل این شهرت را بی‌شک مدیون حضور در عرصه‌های مختلف و درخشش در صفحه زرین انقلاب اسلامی است.

میدان نبرد اقتصادی است
سردار جلیل بابازاده قانع، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) نیز در این همایش به نقش ارزشمند و تعیین کننده شهدای دفاع مقدس و روحانیون مبارز اشاره و اظهار کرد: عزت و امنیتی که هم اکنون در کشور داریم بر گرفته از رشادت‌های این عزیزان است و راه شهدا باید در عرصه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی کشور ادامه پیدا کند.
وی مسئولان را به مدیریت قوی و توانمند در برابر نقشه‌های شوم دشمنان دعوت کرد و افزود: میدان امروز، میدان نبرد با تحریم‌های اقتصادی دشمنان است و ما همواره نشان دادیم که مردم روزهای سخت و دشواریم که در هر مبارزه‌ای با دشمن پیروز می‌شویم.
فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل با بیان اینکه راه مقاومت و ایثار همچون روزهای پر افتخار ۸ سال دفاع مقدس همچنان ادامه دارد بیان کرد: مردم ایران همواره نشان دادن که ادامه دهندگان راه شهدا  و مقام معظم رهبری هستند و ارزش‌های انقلاب را همواره سر لوحه زندگی خود قرار داده اند.
سردار بابازاده به فداکاری‌ها و رشادت‌های مردم در دوران شروع کرونا شاره کرد و گفت: در آن روزهای ابتدایی حتی ماسک و ضدعفونی کننده وجود نداشت و مردم و خیرین با مشارکت مسئولان این کشور را از مراحل سخت کرونا عبور دادند و این اقدامات در سایه اجرای طرح کمک‌های مومنانه و طرح شهید قاسم سلیمانی شکل گرفت.
وی مردم ایران را سرباز و تربیت یافته مکتب انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: ما به عنوان وارث این انقلاب که از امام خمینی (ره) بر ما یادگار مانده باید در تمامی عرصه‌ها با حضور حداکثری خود به دشمنان نشان دهیم برای سرنوشت و پیشرفت کشورمان خود اثر گذار هستیم.
فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل رأی مردم را مظهر اقتدار کشور عنوان کرد و گفت: صراط مستقیم در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ حرکت به سوی صندوق‌های رأی برای توسعه و پیشرفت کشور است و هر ایرانی باید با انتخاب درست و اصلح برگ زرین دیگری در دفتر پر افتخار انقلاب رقم بزند.
سردار بابازاده تصریح کرد: هر رأی ما همچون خاری در چشم دشمنان اسلام و کشورمان خواهد بود چرا که این مردم واقعیت بزرگ انقلاب هستند و در میدان‌های مختلف مبارزه با دشمن همواره نشان داده اند زیر بیرق مقدس رهبر معظم انقلاب اسلامی قدم برداشته و راه شهید قاسم سلیمانی را ادامه می‌دهند.

شخصیت ارزشمند امام راحل
حجت‌الاسلام میثم فیاضی  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل هم در این نشست به توصیف عظمت و اندیشه والای امام خمینی (ره) پرداخت و اظهار کرد: شخصیت بنیان گذار جمهوری اسلامی به قدری استوار و تأثیر گذار است که در طول تاریخ به عنوان اعجاز ی در قرن حاضر شناخته شده و در اذهان بسیاری از مردم جهان برای همیشه ماندگار شده است.
وی شخصیت امام خمینی (ره) را یک شخصیت ایدئولوژیکی عنوان کرد و افزود: در دهه ۱۹۷۰ که اندیشه آزادی خواهی در حال نابودی و انحطاط بود این امام خمینی (ره) با که با مدیریت و هدایت بی نظیر خود مردم ایران را از ظلم ستمگران زمان نجات داد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل شکل گیری انقلاب را در دوران اوج درماندگی مردم ایران از ستم‌های زمانه توسط امام خمینی (ره) را به تلالو نوری در جهان اسلام تشبیه کرد و گفت: انقلابی که به دست امام شکل گرفت تعجب و حیرت تمام جهانیان را بر انگیخت و ریشه این انقلاب هنوز هم آن قدر قوی است که در برابر ظلم تمام دشمنان استوار باقی مانده است.
حجت الاسلام فیاضی امام خمینی (ره) را یک انسان کامل و با اندیشه‌های والا دانست و افزود: شخصیت امام به قدری ارزشمند بود که بسیاری از سیاست مداران و اندیشه ورزان داخلی و خارجی در سراسر جهان به تحقیق و مطالعه شخصیت کاریزماتیک وی پرداختند و از ایشان الگو گرفتند.
وی رهبر معظم انقلاب اسلامی و سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان را تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: درسی که امام به همه آموخت درس آزادی خواهی و مبارزه با استعمار است و راه و اندیشه ایشان هم اکنون در فلسطین، یمن، سوریه و لبنان ادامه دارد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل تصریح کرد: امام به تمام بشریت درس آزادگی داد و با تشکیل انقلاب اسلامی و رهبری کشور به نحوه شایسته به حقوق بشر معنا بخشید.
حجت الاسلام فیاضی ریشه‌های انقلاب را بسیار قوی و محکم در برابر دشمنان دانست و گفت: ما تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره) هستیم و دشمنان نمی‌توانند در هیچ زمینه‌ای مانع از پیشرفت و قدرت نمایی ایران در جهان شوند.
وی انتخابات پیش رو و ضرورت مشارکت بالای مردم در صندوق‌های رأی را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم سالاری ایجاد شده و همگی ما باید در انتخابات پیش رو به دشمنان قدرت و عظمت کشورمان را نشان دهیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل حضور در انتخابات ۱۴۰۰ را یک جهاد سیاسی دانست و گفت: دشمن با روش‌های مختلف سعی در به خطر انداختن آزادی و قدرت کشورمان را دارد و این اقدام را با تحریم‌های انتخاباتی انجام می‌دهد اما دشمن بداند همگی ما پای صندوق‌های رأی جواب دندان شکنی به آنها خواهیم داد.
حجت الاسلام فیاضی بیان کرد: بزرگترین و قوی‌ترین حامیان کشور مردم هستند که همواره ثابت کرده اند در سخت‌ترین شرایط و تحریم‌های اقتصادی از انقلاب و تعهد خود به نظام جمهوری اسلامی ایران دست بر نمی‌دارند.

رویداد سرنوشت ساز
حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل هم در این همایش انتخابات را رویداد ملی سرنوشت‌ساز با برخی شاخصه‌های ویژه دانست و اظهار کرد: در آستانه انتخابات سرنوشت‌ساز کشور در ۲۸ خرداد ماه تبیین برخی معیارها و ارزش‌های انقلاب برای جامعه خالی از لطف نبوده که در همین راستا نمی‌توان از نقش علما چشم‌پوشی کرد.
وی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات برای جلوه غرور ملی گفت: تبیین اهمیت حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی در این برهه از زمان رسالت خطیر علماست و باید موازی با رهنمودهای مقام معظم رهبری و راهبری علما شاهد حضور مردم در روز انتخابات و خلق حماسه‌ای دیگر در کشور باشیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: هدف و گام بعدی در برگزاری انتخاباتی موازی با موازین کشور تبیین شاخصه‌های انتخاب اصلح از زبان افراد صاحب فکر و اندیشه در جامعه است که این موضوع نیز باید در سطح وسیعی با هدف آگاهی دهی به مردم تبیین و تشریح شود.
حجت‌الاسلام جعفرزاده بر اهمیت اخلاقی‌سازی انتخابات تاکید و اذعان کرد: اخلاقی‌سازی فضای انتخابات یکی از ارکان اصلی برگزاری انتخابات باشکوه و به دور از هر گونه ایراد است که باید در انتخابات پیش رو چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا این مهم مورد تاکید و اجرا قرار گیرد.
وی از پایبندی نهادهای دخیل در استان به سه هدف اصلی انتخابات در اردبیل را یادآور شد و تاکید کرد: نقش حوزه‌های علمیه و سپاه حضرت عباس (ع) استان در جلسات تبیینی و توجیهی انتخابات و همایش طلایه‌داران که همه این گردهمایی‌ها با محوریت انتخابات بی‌حاشیه در اردبیل برگزار شد، مثال‌زدنی است.
این مسئول از برگزاری انتخاباتی سالم و منطبق بر اهداف گام دوم انقلاب ابراز امیدواری کرد و گفت: آمادگی جامعه برای پذیرش فردی انقلابی و اخلاق‌مدار بسیار بالاست و امید داریم فردی که به عنوان سکان‌داران آینده کشور در دو رویداد مهم پیش رو انتخاب می‌شوند با دغدغه اجتماعی پا به عرصه مدیریت بگذارند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طرح شیرین‌سازی برش سبک پتروشیمی بوعلی سینا، روز پنجشنبه با دستور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری می‌رسد و بدین ترتیب ‌یکی از مهم‌ترین گلوگاه‌های تولید در هاب پتروشیمی ماهشهر مرتفع می‌شود.‌

یک ربع پیش

حدیث امام علی (ع) درباره راهکار مقابله با ترس در انجام کار‌ها را در این مطلب بخوانید.

یک ربع پیش

رسانه‌های عبری زبان طی روزهای گذشته اخباری ادعایی را از کاهش سطح سلامتی سید حسن نصرالله منتشر کرده و اهمیت حزب‌الله طی رهبری وی و نیز پیامدهای احتمالی فوت دبیرکل حزب‌الله را مورد بررسی قرار داده‌اند.

یک ربع پیش

یک سالی است که شیوه فروش خودرو به صورت قرعه‌کشی، در کشور جریان دارد. اگرچه وزارت صمت در نظر داشت با این شیوه فروش، آشفته‌بازار خودرو را کنترل و عرضه این محصول را به خریداران واقعی اختصاص دهد اما با توجه به اینکه تعداد خودروهای عرضه‌شده در مقایسه با تعداد افراد ثبت‌نام کننده، بسیار کم است، نه تنها تأثیری در شرایط بازار نداشته بلکه بیشتر شبیه به شرکت در بخت‌آزمایی شده است.

نیم ساعت پیش

طی ۲۴ ساعت آینده در برخی ساعات در استان‌های تهران، البرز، سمنان و بخش‌هایی از مرکز کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود.

نیم ساعت پیش

تیم‌های ملی فوتبال ایران و بحرین در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی امشب به مصاف هم می‌روند.

نیم ساعت پیش

روزنامه‌های صبح امروز کشور، تیترهای نخست صفحه‌ اول خود را به برخی از مهمترین مسائل روز ایران و جهان اختصاص داده اند که بعضی از آنها در زیر می‌آید؛

1 ساعت پیش

اگر عسل را به صورت طبیعی نگهداری کنید، به این زودی‌ها خراب نمی‌شود.

1 ساعت پیش

تهران - رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتشار توئیتی گفت: تولید کنندگان داخلی واکسن اطمینان داشته باشند قیمت گذاری در کمیسیون قیمت گذاری سازمان غذا و دارو بر پایه هزینه تمام شده انجام می‌شود.

1 ساعت پیش

ستاد فرماندهی تروریست های آمریکایی در منطقه موسوم به «سنتکام» امروز در بیانیه ای اعلام کرد: ۵۰ درصد از روند خروج از افغانستان تکمیل شده است.

1 ساعت پیش

آمریکا وبگاه های محور مقاومت شامل پایگاه های اینترنتی رسمی کتائب حزب الله عراق، المعلومه عراق، پایگاه اینترنتی شبکه العالم، المسیره یمن، اللؤلؤه بحرین، فلسطین الیوم و الکوثر را از دسترس خارج

1 ساعت پیش

معاون باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: بر اساس مستندات زیادی که ما داریم و به کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون ارسال شده، یکی از نفراتی که به اتوبوس پرسپولیس حمله کرده ۲۵ ساله و دیگری ۳۵ ساله بوده‌اند.

2 ساعت پیش

جلد روزنامه ایران ورزشی چهارشنبه ۲ تیر را می‌بینید.

2 ساعت پیش

الساندرو فلورنزی و جورجیو کیه لینی، دو بازیکن ثابت تیم ملی ایتالیا ممکن است در دیدار بعدی مقابل اتریش غایب باشند.

2 ساعت پیش

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت فرزند نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند.

2 ساعت پیش

بیشتر...