ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

همراهی VAR با لواندوفسکی برای آخرین شادی گل ورزش سه

کد خبر : 1857374 |13 آذر 1401 ساعت 21:27 |6.3K بازدید |0دیدگاه

همراهی VAR با لواندوفسکی برای آخرین شادی گل

مهاجم کم‌نظیر دنیای فوتبال پس از گلزنی از روی نقطه پنالتی برابر فرانسه، شاید آخرین شادی پس از گلش در جام‌های جهانی را انجام داد.

همراهی VAR با لواندوفسکی برای آخرین شادی گل

به گزارش "ورزش سه" روبرت لواندوفسکی، ستاره تیم ملی فوتبال لهستان پس از ثبت نخستین گلش در تاریخ جام‌های جهانی در دیدار برابر عربستان، دومین و شاید آخرین گلش در این مسابقات را وارد دروازه فرانسه کرد.

لوا که در مسابقه امروز برابر فرانسه تلاش‌های زیادی برای گلزنی انجام داد، درنهایت موفق شد در وقت‌های اضافی از روی نقطه پنالتی دروازه لوریس را باز کرده تا کمی از سنگینی شکست کم کند.

ستاره تیم بارسلونا که یکی از برترین مهاجمان نوک فوتبال جهان در قرن 21 محسوب می‌شود، بعد از اینکه ضربه پنالتی اول را خراب کرد، به لطف بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدیویی و تکرار ضربه، توانست دروازه لوریس را در دومین تلاش باز کند.

هرچند حذف لهستان از جام جهانی مسجل شده بود، اما لوا خوشحالی نصفه و نیمه‌ای هم با هم‌تیمی‌اش میلیک انجام داد. خوشحالی‌ای که شاید آخرین شادی لواندوفسکی پس از گلزنی در جام جهانی بود. به خصوص که ستاره 34 ساله لهستانی احتمال حضورش در جام جهانی بعدی بسیار پایین خواهد بود.

تیم ملی فرانسه
رابرت لواندوفسکی
تیم ملی لهستان
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی فرانسهتیم ملی فرانسه

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی فرانسه، بازی بعدی تیم ملی فرانسه و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی فرانسه#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...