اکونا پرس |
2 ماه پیش

حضوررییس کل بیمه مرکزی مدیران صنعت بیمه در سرپرستی بیمه آسیا در استان گیلان

حضوررییس کل بیمه مرکزی و مدیران صنعت بیمه در سرپرستی بیمه آسیا در استان گیلان

در ادامه سفر مدیران صنعت بیمه به استان گیلان، رییس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران و مدیران عامل شرکت های بیمه در ساختمان سرپرستی بیمه آسیا در این استان حضور یافتند.

حضوررییس کل بیمه مرکزی و مدیران صنعت بیمه در سرپرستی بیمه آسیا در استان گیلان<br>
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیبیمه آسیا، رئیس کل بیمه مرکزیجمهوری اسلامیایران، دبیرکل سندیکای بیمه گران و مدیرانشرکت های بیمهدر دومین روز سفر مدیرانصنعتبیمه به استان گیلان، در ساختمان سرپرستی بیمه آسیا در این استان حضور یافتند و از بخش های مختلف این سرپرستی بازدید کرده و با مسئولان و کارکنان بیمه آسیا گفت و گو کردند.

بنابر این گزارش، در ادامه این دیدار، در مراسمی که به همین مناسبت برگزار شد، مهندس بهزاد پور رییس کل بیمه مرکزی در سخنانی با اظهار خرسندی از حضور در سرپرستی بیمه آسیا در استان گیلان و تقدیر و قدردانی از پرسنل این سرپرستی، ارتقای جایگاه صنعت بیمه در اقتصاد کشور را ضروری دانست و گفت: امروز جایگاه صنعت بیمه دراقتصادکمتر دیده شده و مسیر موفقیتاقتصاد کشوربا اهرم صنعت بیمه محقق خواهد شد.
وی در ادامه، تشکیل فراکسیون بیمه درمجلس شورای اسلامیرا مورد تأکید قرار داد و گفت: ظرفیت در این صنعت وجود دارد و می بایست با تمهیداتی ارتباط صحیحی با مجلس برقرار کنیم که تأثیرات بسیار مثبتی در صنعت بیمه کشور خواهد داشت.
رییس شورای عالی بیمه، همچنین بر حضور صنعت بیمه در نظام مدیریتسرمایه گذاریعمومی، نقش صنعت بیمه در ارزیابی مدیریت ریسک در نظام اقتصادی کشور، تحول دیجیتال صنعت بیمه، بازبینیقوانین و مقرراتبیمه ای کشور و ایجاد سامانه ثبت تقلب و تخلف برای جلوگیری از هدر رفتمنابع مالیصنعت بیمه تاکید کرد.
مسعود بادین، مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا نیز در این مراسم در سخنانی با اشاره به قدمت 63 ساله بیمه آسیا در ارائه خدمات بیمه ای ، از رونمایی چندین طرح جدید بیمه ای و افتتاح شعب جدید توسط بیمه آسیا تا پایان سال جاری خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با این طرح های جدید، خدمات شایسته ای به مردم عزیز کشورمان ارائه شود.
دکتر دلخوش، نماینده شهرستان صومعه سرا و رئیس مجمع نمایندگاناستان گیلاندر این مراسم با تقدیر از فعالیت شایسته مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و کارکنان بیمه آسیا در ارائه خدمات ارزنده به بیمه گذاران، راه اندازی فراکسیون بیمه در مجلس اسلامی را مورد تأکید قرار داد.
دکتر کریمی، دبیر کل سندیکای بیمه گرانایراندیگر سخنران این مراسم، با تشکر از عملکرد مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیأت مدیره و سایر کارکنان این شرکت در سال های اخیر، اظهار داشت: بیمه آسیا راه موفقیت خود را پیدا کرده است و با مدیریت با کفایت جناب آقای بادین در چند سال اخیر، این روند سرعت بیشتری به خود گرفته است.

مجید بهزادپور و هیات همراه از شعبه صندوق تامین خسارت های بدنی در استان گیلان بازدید و از اقدامات این صندوق قدردانی کردن…

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...