خبرداغ |
۱ هفته پیش

شغل بی شرمانه خواهران دوقلو در تجریش

دو خواهر دوقلو با برادر کوچکترشان در بازار تجریش دست به سرقت و جیب بری از مردم می زدند.

شغل بی‌شرمانه خواهران دوقلو در تجریشبه گزارشخبرداغبه نقل از رکنا: دو خواهر دوقلو با برادر کوچکترشان در بازار تجریش دست به سرقت و جیب بری از مردم می زدند.

سرهنگ " محمد باقر قدم زاده " سرکلانتریکم پلیس پیشگیری تهران  گفت: در پی افزایش سرقت از تلفن همراه و اشیاء قیمتی شهروندان در بازار تجریش و اطراف امام زاده صالح رسیدگی به موضوع در دستور کار عملیات کلانتری ۱۰۱ تجریش قرار گرفت و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی جویی های انتظامی هویت متهمان را شناسایی کردند افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد دو خانم و یک پسر جوان با شگردهای مختلف اقدام به سرقت و جیب بری می کنند که حین گشت زنی با اطلاعات کسب شده متهمان را با همان مشخصات مشاهده که در حال درگیری با خانمی میباشند که بلافاصله در محل حاظر و متهمان را دستگیر کردند .

سرکلانتریکم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: در بررسی بیشتر مشخص شد سارقان حین سرقت از شهروند بوده که مال باخته متوجه و با سارقان درگیر میشود که در بررسی از سارقان یکدستگاه تلفن همراه سرقتی که لحظاتی قبل سرقت کرده بودند کشف و متهمان که دو خواهر دو قلو 20 ساله و برادر 17 ساله و از اتباع کشور همسایه بودند در تحقیقات اولیه به جرم انتسابی و جیب بری در محله تجریش و 15 فقره سرقت مشابه معترف شدند .

سرهنگ قدم زاده با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر جهت کشف جرائم متهمان و شناسایی مال باختگان با توجه به سرقت های روزهای گذشته ادامه دارد در پایان خاطر نشان کرد: پرونده و متهمان  برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اگرچه نمی‌توان درباره عدد دقیق فاصله سنی زوجین و نقش آن در موفقیت و شکست زندگی زناشویی قانون یکسانی برای همه افراد صادر کرد، اما یقینا تناسب سنی از جمله موازین زیربنایی و اساسی در ازدواج است که بی توجهی به آن، زمینه ساز بسیاری از کج خلقی‌ها و ناسازگاری‌ها در زندگی زناشویی خواهد شد.

7 ساعت پیش

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

8 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

8 ساعت پیش

ترانه علیدوستی که برای اکران «برادران لیلا» در جشنواره کن به سر می‌برد، عکس‌هایی از خود روی فرش قرمز این فیلم سینمایی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

5 ساعت پیش

نظامیان رژیم صهیونیستی به محل سکونت خانواده‌ای فلسطینی در شهرک بیت صفافا در جنوب شرق قدس اشغالی حمله کردند.

8 ساعت پیش

سخنگوی دولت از اعزام هیئتی فنی از سوی سازمان محیط زیست به عراق برای پیگیری مشکل گرد و غبار خبر داد.

8 ساعت پیش

کاردار یونان در پی توقیف محموله کشتی تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران در آب‌های یونان به وزارت امور خارجه کشورمان احضار شد.

8 ساعت پیش

تهران- رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهور، پیرامون نخستین پروژه تکثیر یوزپلنگ آسیایی در اسارت، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارائه کرد.

8 ساعت پیش

بیشتر...