خبرآنلاین |
10 ماه پیش

بسته سلامت علل شایع بی حسی، درد سوزش پا چیست فریز تخمک به عنوان روشی جدید برای باروری خبرآنلاین

بسته سلامت | علل شایع بی‌حسی، درد و سوزش پا چیست؟ / فریز تخمک به‌عنوان روشی جدید برای باروری

در این بسته سلامت متخصصان درباره علل شایع درد و سوزش پا، و البته فریز کردن تخمک به‌عنوان یکی از روش‌های باروری می‌گویند.

به گزارشخبرآنلاین، در این بسته سلامت متخصصان درباره علل شایع درد و سوزش پا، و البته فریز کردن تخمک به‌عنوان یکی از روش‌های باروری می‌گویند.

علل شایع بی‌حسی، درد و سوزش پا چیست؟

دکتر مجید حیدریان، فوق تخصص درد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بهخبرآنلاینمی‌گوید: ایجاد درد ، سوزش و بی حسی در پاها غالبا ناشی از تنگی کانال نخاعی است. همچنین بیماری‌های نوروپاتی و بویژه دیابت می‌تواند در پاها ایجاد بی حسی و سوزش کند.

فریز تخمک و جنین؛ موضوعی مهم برای دختران مجرد بالای ٣۵ سال

دکتر آمنه لاهوتی ،متخصص و جراح زنان و فلوشیپ نازایی بهخبرآنلاینمی‌گوید: فریز تخمک و جنین راهی مطمئن و قابل اجرا برای فرزند دار شدن برای افراد مجرد بالای ٣٥سال یا خانم های متاهلی است که می‌خواهند در سنین پس از ٣٥سالگی بچه دار شوند.

۲۳۳۲۳۳#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران نوشت: ساعت یک و نیم بامداد 9 آذر، مأموران کلانتری 169 مشیریه در تماس با بازپرس محمدمهدی براعه، از نزاعی مرگبار خبر دادند.

2 ساعت پیش

به حکایت آمار و ارقام  اعلامی از ناحیه مرکز آمار و بانک مرکزی کشور  بقرار اطلاع سهم درآمدهای نفتی در بودجۀ سال ۱۴۰۳به  نسبت به امسال، یعنی سال ۱۴۰۲، به هر دلیل کاهش یافته است.

1 ساعت پیش

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: مدارس ابتدایی تهران فردا غیر حضوری شد.

11 ساعت پیش

اطلاعات آنلاین نوشت: در سال ۱۳۵۱ رقم جریمه پرداختی رانندگان تهرانی به ۲۵۰ میلیون ریال رسید.

11 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون استاندار تهران گفت که کودکستان‌ها و مدارس مقطع دبستان در استان تهران غیر از دماوند و فیروزکوه و بخش رودبارقصران شنبه ۱۱ آذر غیرحضوری شد.

1 ساعت پیش

اضطراب علائم مختلفی در افراد ایجاد می‌کند که دو دسته علائم جسمانی و علائم روانی قرار می‌گیرند. برخی داروها مانند پروپرانولول، هر چند که در ابتدا برای درمان اضطراب ساخته نشده‌اند اما می‌توانند به شکل کوتاه مدت در کنترل علائم جسمانی اضطراب موثر باشند. اما باید در نظر داشت که صرف کنترل کردن علائم جسمانی به وسیله پروپرانولول یا هر داروی دیگری علائم روانی اضطراب را از بین نخواهد برد و باعث کاهش اضطراب در بلند مدت نخواهد شد.

1 ساعت پیش

ایران نوشت: تابستان سال 1400 مرد 58 ساله‌ای با مراجعه به پلیس آگاهی تهران علیه برادر 46 ساله‌اش شکایت کرد .

2 ساعت پیش

ایسنا نوشت: ویتامین‌ها از دسته مواد مغذی‌ هستند که کمبودشان، بدن را با خطرات و صدمات جدی مربوط به سلامتی مواجه می‌کند و یکی از این ویتامین‌های ضروری، ب ۱۲ است.

یک ربع پیش

بیشتر...