ورزش سه‌ |
5 روز پیش

نقل انتقالات استقلال جلسه با صادقی جذب خارجی زنده ورزش سه

کد خبر : 1829483 |02 تیر 1401 ساعت 14:22 |559.7K بازدید |86دیدگاه

آغاز مذاکره برای تمدید قراردادها

نقل‌و‌انتقالات استقلال؛جلسه با صادقی و جذب 3 خارجی (زنده)

باشگاه استقلال قصد دارد تا به‌صورت جدی وارد بازار نقل و انتقالات شده و برای جذب نفرات جدید رایزنی‌های خود را آغاز کند.

به گزارش "ورزش سه"، با معارفه ریکاردو ساپینتو به‌عنوان سرمربی جدید استقلال، حالا خیال مدیران باشگاه بابت نیمکت این تیم راحت شده و آبی‌ها به سمت مذاکره جهت تمدید قرارداد بازیکنان فعلی و همچنین صحبت‌ها برای جذب بازیکنان جدید می‌روند.

از باشگاه استقلال خبر می‌رسد که این تیم قصد دارد امروز جلسه‌ای را برای نهایی کردن وضعیت سعید صادقی با مدیر برنامه‌های این بازیکن برگزار کند. بهترین پاسور لیگ برتر مورد توجه استقلال و پرسپولیس قرار گرفته و گل گهر نیز تلاش می‌کند ستاره تیمش را حفظ کند.

دیگر خبر جدید از این باشگاه نیز احتمال جذب سه بازیکن خارجی جدید است. ادعایی که توسط امین منوچهری مربی نونهالان باشگاه مطرح شده است.

در این بخش قصد داریم آخرین اخباررسمیوشایعاتیکه در فضای مجازی پیرامون باشگاه استقلال منتشر می‌شود را به سمع و نظر شما برسانیم. با ما همراه باشید.

پنج‌شنبه 2 تیر:

12:05 –رسمی: باشگاه استقلال برای جذبمحمد محبیاز سانتاکلارا یک نامه رسمی به این باشگاه پرتغالی ارسال کرده است.


12:28 –شایعات: گفته می‌شود که آبی‌ها قصد دارند برای جذبمهدی قایدینیز اقدام کنند.


12:46 –شایعات: اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه مدیران استقلال امروز باسعید صادقیجلسه‌ای را برگزار می‌کنند تا تکلیف حضور او در این تیم مشخص شود.


12:58 –رسمی: امین منوچهری مربی تیم نونهالان استقلال مدعی شد که این باشگاه قصد دارد سه بازیکن خارجی باکیفیت را برای حضور پرقدرت در لیگ بیست و دوم جذب کند.


13:10 –موثق: باشگاه استقلال مذاکرات خود برای تمدید قرارداد بازیکنانش را انجام داده است.محمد دانشگرنخستین فردی است که صحبت‌ها با او آغاز شده است.


چهارشنبه 1 تیر:

17:51 –رسمی: مراسم معارفهریکاردو ساپینتوبرگزار شد و او جانشین فرهاد مجیدی خواهد بود.


سه شنبه 31 خرداد:

19:00 –رسمی: باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرد کهریکاردو ساپینتو سرمربی بعدی این باشگاه است.قرار است او امشب عازم تهران شود.دوشنبه 30 خرداد:

11:40 –موثق: از باشگاه استقلال خبر می رسد که مدیران این تیم با یک سرمربی پرتغالی به نامریکاردو ساپینتوبه توافقاتی دست یافته اند.


یکشنبه 29 خرداد:

15:45 –رسمی:یکی از مدیران استقلال در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" اعلام کرد کهفردا نام سرمربی جدید آبی ها اعلام می شود.


13:50 –شایعات:گفته می شود که ریکاردوساپینتو نام سرمربی جدید استقلال استکه قرار است به زودی اعلام شود.


11:23 –شایعات:گفته می شود که باشگاهفولاد خواستار حفظ آرش رضاوند استاما تاکنون این تیم اهوازی مذاکره ای با آبی ها نداشته است.


11:03 –شایعات:از شب گذشته اخباری در فضای مجازی مبنی برتوافق اولیه استقلال با یک سرمربی مطرح اروپاییمنتشر شده است.


10:53 –شایعات:گفته می شود کهمحسن آذربادیکی از بازیکنانی است که از استقلال پیشنهاد دریافت کرده است.


شنبه 28 خرداد:

11:58 –شایعات:امید حامدی‌فربازیکن فصل گذشته صنعت نفت در روزهای اخیر با استقلالی‌ها مذاکراتی را پشت سر گذاشت که روند آن مثبت بوده است. باید دید او با آبی‌ها به توافق نهایی دست پیدا خواهد کرد یا خیر.11:13 –شایعات: گفته می شود که قرار است از امروز مذاکرات برای استخدام یک سرمربی خارجی آغاز شود. سه مربی در لیست پایانی مدیران استقلال قرار دارند و به نظر می رسد تکلیف نیمکت آبی ها نهایتا تا روز سه شنبه روشن شود. در صورت عدم توافق با مربیان خارجی، مدیران باشگاه روی به گزینه های ایرانی می آورند.جمعه 27 خرداد:

23:38رسمی:فرشید سمیعی اعلام کرد که گابریل پین جزو گزینه های سرمربیگری استقلال نبوده و این مربی ایتالیایی قراردادی با استقلال ندارد.


23:30رسمی:فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلالجدایی رافائل سیلوا را تکذیب کردو گفت که مذاکرات با این بازیکن در جریان است.


17:30 –رسمی:زکریا مرادی بازیکن فصل قبل ملوان که برای گذراندن دوران سربازی راهی این تیم شده بود، با پایان دوران خدمت خود اکنون می تواند یک بار دیگر به استقلال بازگردد. او با انتشار یک استوری، این مسئله را تأیید کرد.


14:38 –شایعات:گفته می شود کهروزبه چشمیاز تیمسپاهانپیشنهادی را دریافت کرده است.


14:28 –موثق:وضعیتسیاوش یزدانی برای فصل آینده همچنان نامشخص است.این بازیکن باید ابتدا در آزمون دوم دکتری حضور پیدا کرده و در صورت قبولی، آنگاه باید سوابق مرخصی تحصیلی او بررسی شود. در صورتی که یزدانی از این بابت نیز بدون مشکل باشد آن


گاه این بازیکن باید برای باقیمانده قراردادش به استقلال بازگردد در غیر اینصورت او به حضور در ملوان ادامه خواهد داد.


13:50 –شایعات:با وجود اینکه مجیدی تمایلی به جذب بازیکنان ایرانی از استقلال ندارد، اما هنوز پروندهحضور رافائل سیلوا در استقلال و یا در یک تیم اماراتی نامشخص است.گفته می شود کهاتحاد کلباء امارات یکی از تیم های خواهان این بازیکن است.


13:46 –موثق:شایعه تمایل فرهاد مجیدی برای عقدقرارداد با امیرحسین حسین زاده کذب محضبودهو هیچ بازیکن ایرانی از استقلال راهی اتحاد کلباء امارات نخواهد شد.


13:40 –رسمی:مدیربرنامهگابریل پینبا ارسال ایمیلی به مدیران استقلال، ازپایان همکاریطرفین خبر داده است. با این حال، آجورلو امیدوار است که بتواند در مذاکرات جدید، نظر این مربی را تغییر دهد.


13:30 –شایعات:استقلال برای جذبمحمدرضا حسینیبا باشگاه سپاهان صحبت های اولیه ای داشته اما به دلیل اینکه این بازیکن با اصفهانی ها قرارداد دارد، پس ازمخالفت سپاهان پرونده این انتقال بسته شد.


13:25 –شایعات:باشگاه های فولاد و نساجی به دنبال تمدید قرارداد رضاوند و کریم زاده هستنداما قاسمی نژاد از گل گهر جدا خواهد شد.


13:21 –رسمی:قرارداد قرضیآرش رضاوند، متین کریم زاده و امین قاسمی نژادبا 3 باشگاه فولاد، نساجی و گل گهر به پایان رسیده و آنهاباید به استقلال بازگردند.


13:16 –رسمی:با پایان قراردادفردین رابطو شهر خودرو، این بازیکن به جمع استقلالی هابازخواهد گشتتا درخصوص آینده او تصمیم گیری شود.


13:11 –رسمی:محمدحسینمرادمند به طور قطع فصل بعد را در استقلال توپ خواهد زدچرا که از مدت زمان قرارداد او با آبی پوشان باقی مانده است. مدیران باشگاه به دنبال تمدید 2 ساله قرارداد این بازیکن هستند.


13:07 –موثق:محمد نژادمهدی مدافع فصل قبل سپاهان مذاکرات مثبتی با استقلال داشته است. او می تواند یکی از خریدهای آبی پوشان برای فصل بعد باشد.


13:00 –شایعات:نخستین تماس ها باوریا غفوری جهت تمدید قراردادبا استقلال برقرار شده است.


12:50 –شایعات:سعید صادقیبهترین پاسور لیگ برتر در فصل گذشته ممکن است طیروزهای آتی مذاکرات جدی خود را برای حضور در استقلالانجام دهد.


12:35 –موثق:از شب گذشته برخی تماس ها از سوی مدیران باشگاه استقلال بابعضی از بازیکنان برای تمدید قراردادانجام شده و باید دید مذاکرات طرفین چه نتیجه ای در پی خواهد داشت.


12:20 –شایعات:گفته می شود که مدیران استقلال در دبی و کشور امارات، در حال انجام مذاکرات با چند گزینه خارجی هستند و قرار است تا اواسط هفته تکلیف سرمربی خارجی آبی ها مشخص شود. در صورتی که مذاکرات به بن بست بخورد، آنگاه آجورلو به سراغ گزینه های داخلی می رود.


12:00 –رسمی:فعلا استارت حضور استقلال در بازار نقل و انتقالات باجذب رسمی سجاد شهباززادهرقم خورده است. مهاجم 32 ساله ای که برای سومین بار به جمع آبی های پایتخت بازگشت و باید دید که این بار عملکرد او چگونه خواهد بود.

استقلال
نقل و انتقالات
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ستاره تیم‌ملی والیبال ایران‌ نمایش فوق‌العاده ای را در دو هفته اول لیگ‌ملت‌ها از خود ارائه داد.

5 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان تاکید کرد: ترجیح می‌دهم با صحبت نکردن در مورد برخی اظهارات، شیرینی کسب عنوان قهرمانی آسیا را از بین نبرم.

4 ساعت پیش

خبرورزشی نوشت: قرار است امشب جلسه مهمی بین مصطفی آجورلو و وریا غفوری در باشگاه استقلال برگزار شود.

4 ساعت پیش

فوتبال ایران در گذشته یک بار قانون سقف قرارداد برای بازیکنان تیم های لیگ برتری را تجربه کرد. تجربه ای که اصلا خوب نبود و در نهایت منجر به لغو آن شد.

5 ساعت پیش

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با ابراز خرسندی از حضور دارنده 3 مدال المپیک در رأس فدراسیون تکواندو ایران از افزایش همکاری های دو جانبه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

5 ساعت پیش

رئیس کمیته برگزاری لیگ می‌گوید ایده‌آل‌ترین حالت لیگ آن است که زمان نیم فصل با آغاز جام جهانی مصادف شود.

5 ساعت پیش

علی دایی با بیان اینکه برای نتیجه گیری در جام جهانی نباید دچار توهم شویم، حضورش در تیم ملی به جای «اسکوچیچ» را رد کرد و گفت: چند بار وزارت ورزش به من پیشنهاد شد ولی خودم نخواستم وزیر شوم.

4 ساعت پیش

خرید جدید استقلال درباره اتفاقاتی که دو روز پیش در لایو اینستاگرامی او رخ داد، توضیحاتی ارائه کرد.

5 ساعت پیش

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ می‌گوید هنوز سقف قراردادی برای بازیکنان ملی‌پوش تعیین نشده است.

5 ساعت پیش

بیشتر...