ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

شورای تامین در مورد درخواست استقلال تصمیم می گیرد ورزش سه

کد خبر : 1857014 |12 آذر 1401 ساعت 09:30 |11.1K بازدید |0دیدگاه

شورای تامین در مورد درخواست استقلال تصمیم می گیرد

علی فتح الله زاده، مدیر عامل باشگاه استقلال روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد با فدراسیون فوتبال نامه نگاری می کند تا دیدار با پرسپولیس با حضور تماشاگران برگزار شود.

شورای تامین در مورد درخواست استقلال تصمیم می گیرد

به گزارش "ورزش سه"، این بازی از هفته دوازدهم لیگ برتر قرار است 29 آذر در استادیوم آزادی برگزار شود.در خصوص برگزاری این بازی با حضور تماشاگر فدراسیون فوتبال تصمیم گیرنده نیست و شورای تامین استان تهران در این باره اظهار نظر خواهد کرد. به همین خاطر نامه باشگاهاستقلالبه این شورا ارجاع داده خواهد شد.

جالب اینجاست در هفته هایی که بازی های لیگ برتر و لیگ یک بدون حضور تماشاگر برگزار می شد، برخی از تیم ها موفق شده بودند از شورای تامین مجوزبرگزاری بازی ها با حضور تماشاگران را بگیرند. از جمله این تیم ها فجر سپاسی و شمس آذر در لیگ یک بودند.

دیدارهای لیگ برتر و لیگ یک ابتدای فصل به دلیل کرونا با حضور 30 درصدی تماشاگر برگزار می شد اما در هفته های پایانی منجر به جام جهانی با نظر شورای تامین بار دیگر حضور تماشاگران در استادیوم ها ممنوع شد. باید منتظر ماند و دید که شورای تامین به درخواست باشگاه استقلال چه جوابی خواهد داد. در صورت نظر مثبت شورای تامین این موضوع به سود پرسپولیس هم خواهد بود چرا که حضور تماشاگران دو تیم در بازی دربی 50- 50 است.

استقلال
علی فتح الله زاده
لیگ برتر ایران
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

استقلالاستقلال

مشاهده برنامه و نتایج استقلال، بازی بعدی استقلال و ویدئو خلاصه بازی های استقلال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...