خودروتک |
2 سال پیش

رالف شوماخر : تیم مرسدس از فرمول یک خارج می شود

رالف شوماخر : تیم مرسدس از فرمول یک خارج می شود

راننده پیشین فرمول یک معتقد است بحران کنونی ویروس کرونا منجر به ترک این رقابت‌ها توسط تیم مرسدس آلمان خواهد شد.

به گزارشخودروتکبه نقل از تسنیم، رالف شوماخر می‌گوید کارخانه مرسدسآلمانبه احتمال فراوان تا پایان سال جاری میلادی قید تیمداری در رقابت‌های فرمول یک را می‌زند. تصمیمی که در سال‌های گذشته کارخانه‌های BMW، هوندا و تویوتا نیز به خاطر بحران مالی جهانی اتخاذ کرده بودند.

به نوشته یلد آلمان، شوماخر در این باره گفت: شگفت‌زده نخواهم شد اگر تیم مرسدس پایان سال جاری تصمیم به ترک فرمول یک بگیرد. پیش از این شاهد بودیم که دیگر تیم آلمانی یعنی BMW این رقابت‌ها را ترک کرده بود.

از سویی هم ممکن است مرسدس با توجه به موفقیت‌ سال‌های اخیر از ابتدا تصمیم به کناره‌گیری نگیرد اما معتقدم 2 تیم در پایان فصل جاری فرمول به خاطر بحران ناشی از شیوعویروسکرونا تصمیم به خداحافظی همیشگی با این رقابت‌ها می‌گیرند. یکی از همین تیم‌ها مرسدس است. این همان حکایت تیم BMW در 10 سال قبل است. کاری که هوندا و تویوتا نیز انجام داده بودند.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استاندار گیلان گفت: خروجی‌ مراکز آموزشی و دانشگاهی باید به دروازه صنعت و تولید متصل شود تا رونق اقتصادی و اشتغال آفرینی را به همراه داشته باشد.

8 ساعت پیش

گاف بامره پیمان یوسفی گزارشگر برزیل سوئیس در پایان نیمه اول را ببینید.

7 ساعت پیش

کلینزمن پس از اظهاراتش در مورد سبک بازی ایران عنوان کرد که احساس می‌کند افراد دچار سوءتفاهم شده‌اند. سرمربی سابق تیم ملی آلمان در توییتر خود نوشت: نظرات من در مورد بازی ولز و ایران صرفاً مربوط به فوتبال بود، ولی بازتاب آن متاسفانه از بستر فوتبال خارج شد. من دوستان ایرانی زیادی دارم و همیشه برای ایرانی ها، فرهنگ و تاریخ آن‌ها احترام زیادی قائل بودم. برای آن‌ها بهترین‌ها را در مسابقات آرزو می‌کنم.

8 ساعت پیش

روزبه چشمی که در بازی با انگلیس در بین دو نیمه تعویض شد به مرد اول جدال با ولز بدل شد. او با ضربه‌ای فوق‌العاده زیبا دروازه حریف را باز کرد تا راه برای پیروزی ایران هموار شود.

5 ساعت پیش

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج محدوده گلشهر و ترافیک نیمه سنگین حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک سنگین است.

8 ساعت پیش

برهالتر در نشست خبری در این خصوص گفت: "اینکه پرچم ایران را تغییر دادند ایده ما نبود. ما ۴ سال کار کردیم و حالا می‌خواهیم ببینیم چگونه بازی فردا را ببریم. باز هم می‌گویم ما از این اقدام مطلع نبودیم، اما از طرف بازیکنان و تیم ملی آمریکا بایت اتفاق رخ داده عذرخواهی می‌کنم. "

8 ساعت پیش

زیباکلام ادعاهای قبلی خود را پس گرفت و گفت: هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم.

8 ساعت پیش

تبریک به دولت قطر برای برگزاری خوب جام جهانی/تأکید بر توسعه روابط و اجرایی شدن توافقات

8 ساعت پیش

دادستان ایلام از آزادی ۱۲۴ نفر از بازداشتی‌های حوادث اخیر در ایلام خبر داد.

8 ساعت پیش

بیشتر...